Kdo vam je dal ime?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 24. Apr. 2008 7:39

Ime sta mi dala mami in ati, soglasno Tamara.

Drugače, če bi bla fant bi mi bilo pa ime Marcel/Marsel
Mi je kul tole ime za fanta. Morm rečt da bi bla zadovoljen fant.

Drugače mi je bilo v OŠ ful všeč ime Nina, Anja, Žan in rekla sem in še vedno tako pravim ,da če bom imela nekoč fantka, mu bo ime Žan. :razz:
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 24. Apr. 2008 11:40

Pr men sta se oči pa mami zmenla, da če bom punčka bo dal ime oči, če bom pa fantk pa mami. No in tko mi je dal ime oči..Mami je navijala drgač za ime Eva, sam je oči izberu in tko sem Anja. Sam bi bla rajši Eva.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 24. Apr. 2008 11:46

Meni je dala ime mami. Je gledala na to, da v našem kraju ni nobene druge s tem imenom. :) Če bi si sama izbirala ime, bi izbrala raje kaj drugega. :lach:

Ko sva se o imenih pogovarjala s fantom, je pa rekel, da bi otroku ime izbrala jaz - kao ker ga ženska 9 mesecev nosi, ima ona pravico izbrati ime (ne vem, od kod mu to). Ampak bi vseeno upoštevala tudi njegovo mnenje. :)
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 24. Apr. 2008 11:48

Sprva mi je bilo namenjeno ime Neža, ker imam brata Anžeta in so enake črke. Pa je fotr protestiru tolk dolgo da sem zdaj Pia. Bi bila pa z obema zadovoljna.
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 24. Apr. 2008 11:50

Meni ga je oči izbral :D Ker je bila od enega kolega mala sestra/nečakinja/sestrična (ne vem točno kaj) Maša in je bila baje ful sladka in so jo imeli vsi ful radi :D

Še dobro, ker mama mi je hotla dat ime Kaja (brez zamere vsem Kajam ;) ) oz. če bi bila fantek Primož.. Pa še ene par eksotičnih je imela za fanta, npr Kostja :roll:

No ko pa se je brat rodil, pa smo bili soglasni, da če bo fant bo Žiga, če pa punca pa Sara ali Alja.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 24. Apr. 2008 11:54

prej sm bla sanela, po eni pevki, sam sm hodila v dost nacionalistično šolo in ni bilo sprejemljivo tako ime oz. čefurka vsak dan in se je oče spomnu, da ma dost tega in me je pelu zamenat. zdej sm tina :D
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 24. Apr. 2008 12:14

Groza, kaj znajo otroc bit kruti...oz. kaj poberejo doma :roll: Jst tud vem za mojo bivšo sošolko iz srednje, da si je šla v OŠ priimek spremenit, ker so jo tud vsi zajbaval, ker je mela pač priimek na -ić in je po cele dneve jokala doma.

Sam si prov ne predstavljam, da ti je pač že tolk in tolk let tko ime in da si pol spremeniš ime...jst se pomojem sploh ne bi mogla navadt in bi se še skoz smatrala za tist, kokr mi je blo v originalu ime :nixweiss:
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 24. Apr. 2008 12:28

Meni je mama hotela dati ime Darja, ampak se moj ati s tem absolutno ni strinjal in je vztrajal pri Andreja, tako da sem zdaj Andreja.

Ce pa bi bila fant, pa bi bila Marko, s tem da imam starejsega brata po imenu Darko. Marko in Darko, lol. Katastrofa, ka si fse ne zmijslijo.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 24. Apr. 2008 12:40

ma otroci znajo bit kruti. pri meni sploh ni biu problem pri zamenjavi. to sm nardila med počitnicami. pol naslednji let so nas premenjal v razredih, tko da so bili novi sošolci in za njih sem bila tina. uno ime sem toliko sovražila da sem se ga brez težav odpovedala. po parih mescih sploh nism več reagirala na sanela. sploh se ne spomnim več kako je bilo s tem imenom.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 24. Apr. 2008 13:00

Ime mi je dal tata (po enem komadu). Moje ime mi je kr vsec.
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 24. Apr. 2008 13:08

Pr men je pa brat izbral ime Anja.mami je hotla dat ime Tadeja, ampak so se pol vsi strinjali z bratom :D
chica bella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a chica bella » 24. Apr. 2008 13:23

Meni je pa mami hotla dat ime Laura. no v bistvu Lavra (bolj slovensko), pa so vsi govorili, da je to ful čudno ime, potem pa je šla gledat po koledarju in prvo ime, ki ji je blo kok tok všeč mi ga je dala. Nadja. :) Mam pa mlajšo sestrco Lavro :D
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 24. Apr. 2008 13:42

*ClaUdYka* napisal/-a:
Dajte še napisat kaj bi vam bilo ime če bi vam ime dali drugi člani :)


Ce bi mi dal ime foter bi bla Arianne :? Se dobro, da je zbrala mami.
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
mgerdevi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mgerdevi » 24. Apr. 2008 15:38

meni ga je tudi zbrala mama....če bi blo po tatovem bi bla Patricija, ki pa tudi ni slabo ime.... drgač pa sem s svojim imenom prow zadovoljna, sicer ko sm bla bol mala mi ni blo glih ušeč :) ....če bi bla pa fantek pa bi bla Blaž.... :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Apr. 2008 16:20

mirella napisal/-a:Ime mi je dal tata.
Tud men.
Ce bi bla fant, bi bila Gorazd (ne vem po cigavi zelji). Nona je hotela, da sem Alenka.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov