Kaj lahko potencialnemu Mr. Perfectu nudite ve?

Zadovolj(e)n/a v postelji.
Odgovori
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Pridružen: 15. Maj. 2008 7:21
Kraj: Postojna

Neprebrana objava Napisal/-a cvetkaaa »

Jochie napisal/-a:
claire napisal/-a:imam raje srednjo plačo, fraj vikende , tri otroke, čas za smučanje, čas za morje, čas zase,...


ob treh otrocih boš imela veliko časa zase, ja! :D :D :D :D


Lahko več kot nekdo ob enem.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Pridružen: 24. Okt. 2007 10:45
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objava Napisal/-a sanjaanja »

Jochie napisal/-a:
sanjaanja napisal/-a:
Kdo bi si mislil a :)
Zakaj idealna :cool:


nisem pričakoval, da ti bom napumpal ego... :D

zakaj te pa zanima zakaj idealna??? :oops:


Zelo si optimist, če misliš, da si mi ga.
Ne rabim pohval nekoga, ki me sploh ne pozna. Mi je dovolj, da sem všeč tistim s katerimi se družim v živo, in da so radi z mano ter me imajo radi.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7131
Pridružen: 28. Jul. 2005 19:28

Neprebrana objava Napisal/-a emanuela »

^^omg, to me spomni na Sedma nebesa.
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Pridružen: 09. Dec. 2009 20:57

Neprebrana objava Napisal/-a sirova štručka »

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:55, skupaj popravljeno 1 krat.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Pridružen: 15. Maj. 2008 7:21
Kraj: Postojna

Neprebrana objava Napisal/-a cvetkaaa »

Ne ni bilo mišljeno tako ampak kot prvo so si že v osnovi otroci zelo različni in rabijo različno pozornost, so različno zahtevni,... Po drugi strani smo pa starši različni. Eni hočejo imeti otroka 24 ur na dan ob sebi, vse narediti namesto njega, ga posiljevati z razno raznim znanjem, ga vključevati v 101 dejavnost,... drugi pa ga navajajo k samostojnosti, mu dopuščajo malo svobode,...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Pridružen: 09. Dec. 2009 20:57

Neprebrana objava Napisal/-a sirova štručka »

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:54, skupaj popravljeno 1 krat.
krogla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Pridružen: 18. Feb. 2010 18:47
Kontakt:

Neprebrana objava Napisal/-a krogla »

g00fy_qa napisal/-a:
krogla napisal/-a:Izhajam iz sebe - nisem takšna, se ne bi opisala kot takšno (ne na forumu in ne v realnosti), subjektivnost gor ali dol ... Zato mi je to nenavadno pri drugih. Ko sem srečna, sem srečna po tiho :D

meni se pa to zdi problematično, da ne moreš sebe opisati kot lepo ali pametno ali vsaj najti neko dobro lastnost na svoji osebnosti ter jo izpostaviti.


Nisem napisala, da tega ne mislim o sebi, samo na vse pretege pa ne kričim, kako sem si všeč v razkuštranih laseh, kako super ozek pas imam in super smisel za humor, povrhu vsega pa same lepe ocene na faksu - čutiš razliko? Ni mi treba vsakemu naštevati liste svojih dobrih lastnosti, pa to ne pomeni, da jih nimam oz. da se jih ne zavedam.
Uporabniški avatar
nixie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 325
Pridružen: 17. Okt. 2009 9:33

Neprebrana objava Napisal/-a nixie »

Ja ma res...sej je lepo imet neko zdravo mero samozavesti, ma opažam tle na forumu, da ene komaj čakajo kašno temo, da napeljo debato na:" js sem ful sexy, imam dobro službo, obžujem seks, hodim na jogo, na pilates, na orientalske plese in 3x tedensko tečem poleg tega imam čistokrvnega psa in naj naj naj tipa na svetu, ki je samo moj in sploh še nisem dojela, kako je lahko takšen tip z mano. Študiram v LJ in najemnino mi plačujeta mami pa ati....Vse lepo in prav, če ima nekdo vse to...ne zavidam mu in naj uživa v temu :wink: A v čem je fora to vse povsod razglašat?
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7080
Pridružen: 17. Sep. 2005 9:34

Neprebrana objava Napisal/-a Jochie »

no, nehajte tolčt off-topice pa raje povejte, kaj mi lahko nudite! :D :D :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Pridružen: 09. Dec. 2009 20:57

Neprebrana objava Napisal/-a sirova štručka »

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7080
Pridružen: 17. Sep. 2005 9:34

Neprebrana objava Napisal/-a Jochie »

sem kar prav napisal! :wink: :D :D :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Pridružen: 23. Jul. 2008 10:16
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objava Napisal/-a Nesanica »

no da vas vrnem na temo:


bom še sama izpolnila ta kvizek.


1. kategorija - videz

komplimente dobivam na ekstremno dolge in lepe noge (tu me je mati narava res obdarila:) ), prsi,na splošno zelo žensko postavo in oči.

2. kategorija - pamet

dobra in zelo zahtevna služba, govorim 4 tuje jezike, 2 tekoče dva tako da se normalno sporazumevam. Hitro dojemam,odlično se znajdem v vsaki družbi in sem precej razgledana -služba pač...

3. kategorija - osebnost
Ne kadim, pijem samo visokokakovostno žganjarijo in pivo, obožujem živali in naravo, imam družbo prijateljev ki znajo biti precej zoprni za potencialne partnerje, saj smo si zelo blizu in jih dobi z menoj v paketu... :) Obožujem dolga in naporna potovanja... Ko se zaljubim semn zelo posesivna in ljubosumna - zna biti precej naporno. PMS?-dva dni sem popolnoma na robu joka in že če mi kdo pokaže prst lahko zajokam. :P :P

4. kategorija - sex
brez kakršnihkoli zadrzkov vendar sem samo za seks ena na ena , trojčki odpadejo. Sex je način sprostitve zato je dovoljeno skoraj vse.


5. kategorija - denar
služba s 4 mestno mesečno številko, ki mi omogoča varno in udobno živjenje. Denar je zame nujno sredstvo za kvalitetno življenje nikakor pa ne nekaj kar bi bilo potrebno kopičiti zato da bi bili srečni..
Uporabniški avatar
nixie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 325
Pridružen: 17. Okt. 2009 9:33

Neprebrana objava Napisal/-a nixie »

Jochie napisal/-a:no, nehajte tolčt off-topice pa raje povejte, kaj mi lahko nudite! :D :D :D


A tako torej ti si ta Mr. perfect? Jojjj js pa te iščem vse povsod :oops:
Lahko ti nudim:
videz: seksi punca pač :razz:
denar: stalni minus na banki (lahko boš kaj nakazoval)
pamet: povprečna
osebnost: poštena in trmasta
sex: ne bom seksala s tabo
služba: delam prek študentskega in imam možnost stalne zaposlitve

Ti je ok?
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Pridružen: 29. Okt. 2007 8:35
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objava Napisal/-a orhideja1 »

Ojoj, nisem na svetu zato, da bi se obremenjevala s tem kaj lahko komu ponudim, niti ne zato, da bi premišljevala kaj lahko kdo meni ponudi.
Važno je, da znava združit to kar imava.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Pridružen: 25. Apr. 2007 1:51

Neprebrana objava Napisal/-a delusional »

videz: ah, sej vsi vemo da jst sm porno star :D
pamet: pametna, zelo. to reče / bi rekel vsak tip, ki je vsaj enkrat govoril z mano.
osebnost: ne kadim. pijem vino. sem tečna. včasih popizdim. sem zelo posebna oseba :D
sex: psssssssssst, na začetku se morem delat devico :D trojčka ne bo. upam da je fant to doživel že pred mano. drugače pa imam seznam erotičnih želja :D
denar: zaenkrat še izkoriščam ugodnosti študentskega statusa. delam preko študenta. imam svoj avto. imam prihranke, ki jih vlagam v sklade. z bodočim mr. perfectom bi si rada kupila stanovanje v lj.
Odgovori