zanima me, v čem je bistvo te izjave? v tem, da če zdej jst kej pokvarm, pač škodo krijejo starši, al gre to za izjavo da krijem dolgove, prejšnih študentov.
kdo kej več ve o tem?
prosm za čimprejšni odgovor in hvala

tinna19 napisal/-a:Mene zanima (da ne odpiram nove teme, sprašujem kar tukaj), če mogoče kdo ve ali je možno v MB v štud. domovih kot izredni študent prebivati preko vikenda oz. samo iz petka na soboto!?
tinna19 napisal/-a:za MB ne vem, ampak za LJ mi je prijateljica rekla, da pač plačaš samo en dan, ki ga prespiš - da te pač nekak locirajo v sobo, ki je med tednom zasedena - zato me zanima, če je to res!
**SiMoN@** napisal/-a:am jst sm glih dans prespala v študentu pr sestri pa je sm tm spolnila en pildek pa ga oddala, prespala sm pa pr njej v sobi, k glih cimre ni blo..pa tut če bi bla cimra bi bla lahko jst noter. plačat ji ni blo treba pa nč, pravico maš pa 3× na mesec da kdo prespi pr teb. tko je saj pr njej