Kritike filmov!

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...
Zaklenjeno
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Pridružen: 22. Nov. 2004 17:41
Kraj: NG

Kritike filmov!

Neprebrana objava Napisal/-a bordyka »

A je kera gledala film? Mene je......spravu u jok in ganu do konca...
A se keri/kermu zdi da bi ta ideja u resnicnmu zivljenju se prjela?
Uporabniški avatar
ninčulilika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Pridružen: 09. Dec. 2004 17:00

Neprebrana objava Napisal/-a ninčulilika »

To je blo učeri na popu a ne! Pomoje to ni lih najbolj izvedljivo v resničnem svetu!!! Sam konc bi pa lahka naredli mal manj žalosten! :(
I wanted you to be with me
For so long I don't even know why now
But now that I've given up on you
Defiantly you see me!
Uporabniški avatar
butterfly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Pridružen: 30. Jun. 2004 15:10

Neprebrana objava Napisal/-a butterfly »

js sem ga kak mesec nazaj gledala na hrvaški TV.. sem sprva mislila, da je film brezveze, sam pol me je pa ful noter potegnilo.... dober film je..
Uporabniški avatar
kristyna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Pridružen: 03. Jan. 2005 10:27
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objava Napisal/-a kristyna »

Men je bil film the best ampak sem bila razočarana nad koncem filma in valda sem se zjokala ker mi je bilo ful hudo tamalga. Kriza sem rekla... zakaj sploh delajo take žalostne filme. Sej vem da ne more bit vedno vse happy end sam vseen mi je blo ful hudo k sem vidla kakšen je bil konec. No še ponoči in drug dan sem razmišljala o filmu in sem si govorila ker žalosten film je bil to.
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Pridružen: 22. Nov. 2004 17:41
Kraj: NG

Neprebrana objava Napisal/-a bordyka »

pomojm je biu tko mal anti-holivud narjen ker majo tm ponawad usi filmi happy end....
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Pridružen: 04. Jul. 2004 14:00
Kraj: *med zemljo in zrakom*
Kontakt:

Neprebrana objava Napisal/-a MissBitch »

film sem vidla, ja...

kaj naj rečem, takšna ideja se mi v resničnem življenju zdi totalčno nemogoča!!!
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
hudičkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Pridružen: 28. Dec. 2004 13:16
Kraj: ljubljana

Neprebrana objava Napisal/-a hudičkica »

jst sm pa ta film gledala že lani enkrat, pa sm pozabla kakšn je konc, zato sm ga zdej še enkrat ;) in mi je tok žalostn konc.

a je kdo gledu po tem še philadelphijo???
men je bil tle tut tok žalostn konc :cry: :cry:
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Pridružen: 25. Jun. 2004 14:59
Kraj: ljubljana

Neprebrana objava Napisal/-a kathy »

MissBitch napisal/-a:film sem vidla, ja...

kaj naj rečem, takšna ideja se mi v resničnem življenju zdi totalčno nemogoča!!!


se strinjam...ampak lahko bi kdo probu...
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Pridružen: 18. Mar. 2005 12:20

Neprebrana objava Napisal/-a SIEENA »

Tud jst sm gledala ta film, res me je ganil!
Sam konec je bil pa res žalosten! :cry:
Uporabniški avatar
Heilie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Pridružen: 28. Avg. 2004 10:15
Kraj: Za gorami

Neprebrana objava Napisal/-a Heilie »

Film je hud ja!!!

Drugač sem pa kr presenečena nad pesimizmom in nevero v ljudi. Jst mislim, da bi ideja lohk uspela, če bi začeli s pravimi ljudmi. Večina vrne, če nekdo zanje naredi res veliko uslugo. Nikoli pa ne bi mogli z idejo spremeniti sveta..to je utopija!

Bi pa gotovo komu spremenili življenje!
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Pridružen: 22. Dec. 2004 22:51
Kraj: ljubljana

Neprebrana objava Napisal/-a ANSAF »

ja, jst sem tudi jokala, pa bila kar sokirana....
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Pridružen: 24. Dec. 2004 21:44

Kritike filmov!

Neprebrana objava Napisal/-a Lastovica »

Ena tema v kateri sem si zamislila, da bi komentirale filme, ki ste si jih ogledale v kinu, da se lahko recimo tudi na podlagi razlicnih mnenj odlocimo ali si bomo film ogledale tudi same. :)

Jaz sem pravkar prisla iz kina. Gledala Gejšo in mi je bila ful vsec. Brala sem tudi knjigo, ampak film ima malce drugacno zgodbo. Vsekakor priporocam.

Prejsnji teden pa sem gledala Malega pisceka in je tud super. :gut:

Nameravam pa se it gledat Prevzetnost in pristranost ter Cassanovo, pa me zanima ce je katera ze gledala in ce sta filma dobra?
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Pridružen: 30. Avg. 2004 15:48

Neprebrana objava Napisal/-a smotkA »

Zadnji film, ki sem si ga ogledala je bil Spilbergov Munich.

Film pripoveduje o olimpijskih igrah leta 1972 v Munchnu, ko je skupina Palestinskih ekstremistov pod imenom Črni september (The Black September) vdrla v olimpjisko vas in ubila 11 izraelskih športnikov.
Ta del se je odvijal na očeh javnosti, ostanek dogajanja pa je bil javnosti neznan in ravno o tem govori film Munich.
Po tem ''pokoli'' se odvija maševanje Palestnicem - Operacija Božji srd.
Skupina Izraelcev potuje od Ženeve, preko Frankfurta, Rima, Londona, Pariza, Cipra.... do Bejruta in enega za drugim poiščejo Palestinske ekstremiste in jih pobijejo.

Film je odličen, skoraj najboljši, kar sem jih kdaj gledala. Ponavadi mi zgodovinska/vojna/akcijska tematika sploh ni všeč, vendar to ni bilo le streljanje brez konca in kraja, vendar zgodba po resničnih dogodkih (vsaj osnova) in pretreslijvi zapleti, vmešan je tudi kanček humorja in seveda ljubezen.
Vsem, ki si filma še niste ogledali, ga priporočam! :)
uradna spletna stran
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Pridružen: 29. Okt. 2005 9:12

Neprebrana objava Napisal/-a Tiavanna »

U, smotkA se sploh ne strinjam.
Jaz sem ravno včeraj gledala Munich...in sem bla TOTALNO razočarana. Meni na primer so taki filmi precej všeč...politično obarvani, spletke...Po možnosti še po kakih resničnih zgodbah...to res rada gledam.
Pol pa greva s fantom včeraj v kino...na začetku se mi je zdelo super. Zanimiva zgodba, fajn se je začelo razvijat...ampak potem je na neki točki kar vse obstalo. Se mi zdi, da se je cel film ponavljalo eno in isto. Oni v sobi, sestavljajo bombo, nastavijo bombo, razstrelijo. Pa nazaj v sobo, sestavljat bombo, nastavit bombo, razstrelit. In spet...Saj je res, da je prav to point filma...ampak ni blo prikazano na pravi način. Poleg tega me je pa zelo zmotilo to, da ni blo jasno prikazano, kaj se je dogajalo oz. zgodilo s tistimi Izraelskimi športniki. Meni je blo sicer jasno, ker zgodbo poznam že od prej, ampak tisti, ki je ne...mislim, da tega niso dobro naredili. Preveč so vse skupaj razvlekli. Noter je več kot ena ura nepotrebnega materiala, ki se vleče in vleče...in prav to pokvari film.
Uglavnem, res...film je bil zame eno veliko razočaranje.
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Pridružen: 29. Avg. 2004 7:50

Neprebrana objava Napisal/-a lolita »

Jaz sem šla včeraj gledat Pride&predjustice, brez besed sem bila! Film je tko dobr, mene je čist očaral. Še zdele sam o tem filmu razmišljam :D

Res ga priporočam! Meni je blo všeč to, ker prikaže pravo ljubezen. Sem kr mal jokala :cry: res lep filmček, super!
Zaklenjeno