Sporazumna prekinitev pogodbe

Od šolanja do uresničitve karierne poti.
Odgovori
Uporabniški avatar
an|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Pridružen: 29. Nov. 2007 18:20

Sporazumna prekinitev pogodbe

Neprebrana objava Napisal/-a an|a »

Pozdravljeni.

Zanima me če katera ve kako izgleda sporazumna prekinitev določene pogodbe?
Imam podpisano pogodbo z neko osebo in nočem več sodelovati z njo, zaradi določenih razlogov. Niti nočem imeti več stika z njo in me zanima če lahko to sporazumno prekinitev pošljem kar po pošti ali je potrebno to urediti osebno?Kako naj izgleda ta prekinitev? Kaj mora vsebovati...?

Prosim vas za vaše odgovore.

Lep pozdrav,

Anja
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Pridružen: 27. Jan. 2009 8:29
Kraj: Primorska

Neprebrana objava Napisal/-a piškotek* »

Jaz imam izkušnje smo s sporazumno prekinitvijo pogodbe o delu. Glede na to akr ti opisuješ, gre pri tebi za nekja drugega.
Napiši, da prosiš za sporazumno prekinitev pogodbe z dnem tem in tem, pa nevedi razlog, če ni kaj takega.
Lahko jo pošlješ.
(s)mej se
Uporabniški avatar
Roisin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 329
Pridružen: 03. Jun. 2008 12:03
Kraj: ankaran

Neprebrana objava Napisal/-a Roisin »

napiši podobno, kot je pogodba sklenjena, v smislu: spodaj podpisana ta pa ta odpovedujem pogodbo o sodelovanju, sklenjeno s tem pa tem, podpisano tega in tega dne in da začne veljati z dnem podpisa oz. kakor določa vajina že podpisana pogodba. narediš 2 izvoda, spodaj pa se morata podpisati oba.
če boš pošiljala po pošti, predlagam priporočeno varjanto, še najbolje pa je it osebno, razen če se ti je oseba res tako močno zamerila. ampak potem upaj, da boš vrnila podpisan izvod tudi nazaj.
Odgovori