kako pa prek windows media playerja naložiš to zadevo?
Mislm men sploh noče.Prek media plejerja sm lahko zbrisala komade ki so bili gor že prej (tiste demo variante), naložit mi jih pa noče, čeprav piše kot da so že gor oziroma da jih nalaga.
Ko priklopim kabel in odprem WMP mi kaže kot da mam gor sto komadov nasnetih.a na plejerju ni pa nč tist windows explorerjem mi pa tud ne gre
a pozna kdo kšno različico WMP ki ne komplicira na kopiji Windowsov?
Josephina napisal/-a:Jaz razmisljam o nakupu ipoda. Katerega priporocate? Ful mi je vsec ta tanov Touch, sam je predrag.
Priporocam nano 07. Men je ful vsec, cenovno dokaj dosegljiv, baterija tud dolg zdrzi, sam 8 giga je men osebno mal premal, se posebej zato, ker sem pred njim mela iPod 40GB. Odvisno pa od tega kaksne mas potrebe. Ce nisi prevec zahtevna, pol bos zadovoljna tud s shuffleom, ce pa ti denar ni problem, pa mislm da se splaca kupit touch al pa classic.
Js sm se pa pol navdušla nad Samsung T10, isti dnar za 4G kokr za iPod, s tem da se ti ni treba zajebavat z omenjenimi iTunes.. samo vlečeš in spustiš direkt v mapico.
Poleg tega ma še radio, ful možnosti glede videza menija, loh maš svoje ozadje, pa Bluetooth ma (sem že sprobala pošiljanje in prejemanje fajlov). Res 1A. To, da je tok lep in da ma touch pad ki se razsvetli pa itak samo pika na i.
Največja konkurenca Nanotu.
Ja, zalubla sm se
Ja, mp3 prepozna kot navadn removable disk, odpreš mapco v explorerju in vlečeš notr.. kokr da bi nesla en fajl iz ene mape v drugo.
Teb še vedno ne dela?
ne sploh nevem kje bi ta removable disk bil a mi lahko lepo te prosm napišeš na zs mal bolj točno kako naj bi do tega pršla.a to je v sektorju moj računalnik?tm mi res nč ne najde oziroma nimam nobenga zamenjlivga diska
purple, s tem MP3 conversion tool lahko spremeniš format pesmi. se pravi, da wma postane mp3 in ti bo vse lepo predvajalo.
očitno tvoj predvajalnik ne podpira ostalih formatov. če pa ne bo šlo s tem, vsekakor deluje http://www.yuansoft.com/download.html . ta je sicer demo verzija (lahko spremeniš samo 3 pesmi naenkrat).
"Jag är ingen bott Jag är en väldigt, väldigt vacker tjej"
Problem! Imam ipod nano. Glasbo si moram nalagati na njega preko itunes. In tu se dela problem. Vedno, ko hočem dodati še kakšne pesmi se mi dosedanje izbrišejo Mogoče ve kdo zakaj?
Ali pa imam npr. dva mapi. In ko dam zraven kakšne pesmi se mi vsebin druge mape izbriše.
LyLa napisal/-a:Purple removable disk ti pokaže med C:, D:, A:, DVD drive, ... glej sliko.
Če v tej mapi ne bo in ne bo pokazalo (v skrajnem primeru počakaj nekaj minut), potem poizkusi z drugim USB vhodom ali pa pojdi ročno na start/control panel/add remove hardware (ali nekaj takega ne spomnim se več čisto točno poti) in jo poišči med napravami. Če še vedno ne bo nič, probaj player priključiti na kak drug PC, in če ga še tam ne bo, jim ga nesi nazaj, pa vzemi iPod (:P)
jp, no removable disk sej bom dons na šihtu probala, pa če nou uredu, bom nesla nazaj pa naj mi USB zamenjajo al pa neki hvala vsem
purple: spomnem se, ko sm se jst zaje**** s tem da mi ni pokazal novga diska. Po enem tednu sm odkrila, da sm mela hold prižgan. Verjetno je le kaka taka malenkost
"Replace the fear of unknown with curiosity" "Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect." "Sexy is sexy" - Adam Lambert
Jst mam tut Ipod Nano, pa nimam nobenih težav z njim. Ko sm ga prvič prklopla mi je naložilo iTunes, pol sm pustila da se je vse postavlo, dala gor komade, slike... Zdej komadi šibajo gor dol... Men vse super dela. 4GB čist dost prostora, baterija drži dolg. I it!
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.