Na uredništvu Cosmopolitana smo z mislimi z eno nogo že v kristalno čistem morju, a ker imamo še polne roke dela z vsebino julijske številke, ki izide 28 . junija, nas najprej zanimajo tvoje najbolj nore in nenavadne počitniške dogodivščine.
Kdaj, kje in kako si torej doživela svoje najbolj nenavadne počitnice? In nikoli se ne ve, morda bo ravno tvoja zgodba objavljena v novem Cosmopolitanu.
Ne prezri: Nenavadne počitnice
- Cosmopolitan
- Uredništvo revije Cosmopolitan
- Prispevkov: 81
- Pridružen: 26. Avg. 2004 15:39
- Kraj: Ljubljana
- Kontakt:
Hmm... edinih nenavadnih počitnic se še vedno spominjamo, čeprav so bile nenavadne v slabem pomenu besede. Bilo je že lep čas nazaj, ko sem hodila še v osnovno šolo, na Pagu skupaj s starši, sestro in sestrično, ki je šla tisto leto z nami. Že v prvih dneh smo se vsi po vrsti zastrupili z neko hrano, bruhali, dobili drisko in večino časa preživeli v apartmaju, tako da smo od počitnic imeli bore malo. Samo zadnjih par dni, ko smo prišli nekoliko k sebi, smo potem izkoristili do obisti. 
