~NIA~ napisal/-a:a je keta kupla uno kremo za joške?
ja jst sem jo imela, pa ni nič posebnega. krema kot krema. naredi ti lepšo kožo, mogoče tud mal učvrsti, da bi pa kej povečala/dvignila pa ne. sej kaj takega itak ne morš pričakovat od kreme.
jst mam zdej senčilo ki se maže s palčko (kukr lip gloss) in sm fuuuuuuuuull zadovoljna. cel dan sm mela gor, nč se ni dol zbrisal al pa stopil.. zelo zelo vredu
Jst sem prejšnji mesec dobila kremo za telo SkinSoSoft, peeling za telo, balzam za gladke lase in tonik za obraz.
S kremo sem zloo zadovoljna, ful lepo gladko kožo naredi in lepo diši, tudi peeling mi je všeč, tonik je pa sploh super - ful osvežilen pa lepo kožo mi naredi. Nisem pa zadovoljna z balzamom, ki naj bi naredil gladke lase - namesto tega mi naredi take kot krep papir pa še razčesat se jih ne da.
Drgač mam pa z Avonom več pozitivnih izkušenj kot negativnih. Pa v kratkem si nameravam naročiti še peeling in masko za obraz z belim čajem.
Use,kr sm do zdej probala od Avona,mi je blo ušeč (in tega ni malo!). Edin kopeli mi niso kul,k ne vlažijo kože,pa še predrage so glede na kvaliteto.
Drgač pa-lahko rečm,da sm kr mal zalublena u Avon .
Js sem si pa nabavla nek premaz za nohtke, da ti jih utrdi... mažeš si jih 2x na dan, en teden... in RES pomaga... js mam težave in nemorem met dolgih nohtov... zdej so pa zrasliiiii
zanima me če je ktera že nakit naročala
ker mi je zdej en kompletek fuuuuuuuuuuull všeč pa bi ga tooook mela.. sej ga bom po moje kr naročla pa unga medvedka k toploto zadržuje bom tut kupla vrjetn za nečaka k je zdej 2 meseca star