Zgleda, da se pri nas vsi postavijo za tistega enega, tud če je čisto mimo. In če bo šla Špelo ta teden na vroči stol, bo ziher ostala not.. ker bojo vsi rekli "boga, vsi so proti njej, ona pa je prijazna blablabla''. To glasovanje za največjega ''revčka'' je tok glupo. A ni bolj pametno, da bi glasovali za tiste, ki nardijo oddajo najbolj zanimivo.
Npr. men Gregor, Jernej in Žiga niso nevem kok karakterno pri srcu in ne vem, če bi se v real lajfu z njimi zaštekala ampak so mi vseeno kot osebe v reality showu največje face. Si predstavlate kok bi blo dolgcajt če bi not ostali samo Klemen, Bojana in Špela?! Klemen bi ležal na kavču, Bojana sedela za mizo, Špela pa moralizirala o tem kok je v redu oseba. Emil bi se jim pa enostavno moru pridružit, ker ne bi mel družbe za žur.
Tko, da jst ne bi rada vidla da gre ven kšn Žiga, Grega alpa Jernej, ker znajo nardit zanimivo oddajo in se maš čemu smejat. Sploh Gregatovim izpadom

