oh Veronica Mars rocks! komi čakam zadnji del, me prov zanima kaj se bo zgodil drugač mi je pa tale "Logan" uredu, čeprav nič posebnga. mi je bolši "Duncan", sploh v tistem delu ki je bil včeraj, ko je mel mal brade (čeprov na slikah ne zgleda tok luškan k na tvju )
Ja, Duncan ze izgleda bolj mosko pa tud vloga mi je bolj vsec. Logan mi deluje kot en fantek. BuhMogoce je tud videz kriv, ne vem. Ampak vceri, ko je Veronici tist reku, so mi sle kr kocine pokonc. MMmmm...
Js sem tut mogla potegnit zadni del z neta, ker me je totalno zapsihiral v nedeljo, ko sem vidla da bo že konec. Potem pa je valda sledil še prvi del druge sezone... In smo spet "zasvojeni"
V glavnem, sploh ne vem, kdaj mi je ta nadaljevanka zlezla pod kožo, ampak mi je. Kar se pa obeh tipov tiče mi je Logan boljši. Bolj tak mucek je. Duncan pa izgleda kot copata, pol ti pa naenkrat izbruhne... Kr neki. Skratka... Še bo zanimivo.
--- Evil Is Just A Point Of View ---
--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Ne vem zakaj mi ni simpatična, neki nedoločljivega ima, kar mi ni všeč - mogoče, ker ma tak pikipiki glasek. Drugače pa sem celo sposobna gledat kako nadaljevanko, četudi mi kakšen igralec ni všeč.
jst predlagam, da vsebino nadaljevanke pišemo tko kt jst kle spodi, pod tmno rdečo barvo--------------torej tmno rdeče barve ne gledat uni k nočte vedt kva se dogaja
ja onadva sta brt pa sestra, pa ona se je prvič dala dol z svojim bratom men bi blo jakooo bed
And I'd give up forever to touch you Cause I know that you feel me somehow You're the closest to heaven that I'll ever be And I don't want to go home right now
al pa napište z belo al pa rumeno, da se mora označt z miško da se kj vid, ker tole je težko zgrešit... no sej, še zmer ne vem kdo je ubil lili, pa tud povedat ni treba
Js tud mislm da nista brat pa sestra in mislm da bosta to zvedla bolj proti koncu 2 sezone..sem pa tud neki prebrala na netu da baje Teddy Dunn ne bo več igral v 3 sezoni k jo baje ta let snemajo..
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam