Nvm, unega od slovenca npr, 2 girls one cup.. To je meni rahlo preveč eeeew da bi lahko tolerirala. Al pa kake une public humiliation zadeve.
(tele sex teme nam kar grejo . bom nadaljevala v stilu)
Zadnja kupljena sex igračka/sexy spodnje perilo/ugl primarno posteljna zadeva?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
** nima posebnega imena. Mini vibrator pač. Prodajajo jih povsod, sem videla da jih sedaj imajo že v drogerijah tipa DM in Mueller.
Imela večkrat možnost, enkrat z bivšim bila tik pred tem (FMM) ampak sem si premislila in nisem mogla. Tudi sama nisem za te zadeve in ne želim probati.
Število spolnih partnerjev preden si dopolnil-a 20 let?
A pred 20-im? 2, se mi zdi. Al do sedaj? Ker to pa po pravici povedano ne vem. Pa ne zato, ker bi jih blo tolk, da ne bi iz glave mogla povedat, ampak sem tam okol 20-ega tud nehala stet, ker je brezveze
Kako ti je pomembno stevilo spolnih partnerjev pri resnem partnerju?