Jst bi naročila darilo za fantov rojstni dan po internetu in me zdej zanima, ob keri uri Pošta Slovenije vozi naokoli pakete? Ker pač ne bi rada da bi on vidu kaj sem mu kupila.
Hja, a ne veš, kdaj poštar hodi mimo tvojega stanovanja? Niso vedno čist fiksne ure, ampak tam v okviru ene določene ure pa kr pride ponavad. Če paket ni prevelik, ga bo kar takrat s sabo vzel (in če ne bo nikogar doma, bo napisal listek).
Anjeske napisal/-a:Hja, a ne veš, kdaj poštar hodi mimo tvojega stanovanja? Niso vedno čist fiksne ure, ampak tam v okviru ene določene ure pa kr pride ponavad. Če paket ni prevelik, ga bo kar takrat s sabo vzel (in če ne bo nikogar doma, bo napisal listek).
Ja, ampak pakete dostavljajo z avtom... in nevem kdaj on naokoli vozi
lahko nasloviš poštno ležeče in naj te dobavitelj obvesti kdaj je odpremil paket (računaj da je rok prenosa pošiljk 2-3 dni oz ponavadi je kar naslednji dan že, vendar moraš vzet v zakup rok prenosa)
ali
naroči in naj ti pošljejo na naslov kakšne kolegice ali kaj v tem smislu...
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...
Plus, nekatera podjetja ne uporabljajo Pošte za raznos paketov, ampak imajo svoja dostavljalska podjetja. Ti te ponavadi vnaprej pokličejo, da se zmenijo, kdaj ti lahko prinesejo.
kokica napisal/-a:Ja, ampak pakete dostavljajo z avtom... in nevem kdaj on naokoli vozi
Poštar ne bo pršu dvakrat na dan do tebe. Nav ti bo devetih prpeljal enga pisemca, ob treh pa paketa.
Če ti pa podjetje prpelje s svojo dostavo, te pa o tem obvestijo. Mimogrede, ko naročaš izdelek prek neta, ti točno piše, kdo ti ga dostavi. Poglej še enkrat svoje naročilo.
zakaj ne bi 2x pršu. pri nas pripeljejo navadna pisma in te zadeve že ob 7ih zjutraj, večje pakete pa dostavijo kasneje, okoli 10h do 12ih enkrat ponavad
Pri nas je tudi to posebej. Posebej nosi pisma, tisti, ki je pa z avtom pa posebej speet dostavlja. In pride zelo različno-enkrat že navsezgodaj zjutraj drugič ob 14h.