Nujno potrebujem! (info, linki, pomoč...) #9

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...
Odgovori
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Pridružen: 17. Jan. 2013 17:12

Neprebrana objava Napisal/-a Beya_ »

Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
twettiy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Pridružen: 11. Jun. 2012 16:20
Kraj: ljubljana

Neprebrana objava Napisal/-a twettiy »

pridem do obrazca vendar mi ni jasno kako bi lahko nakazal ker ni nikjer naslova samo št računa
Uporabniški avatar
*mala_miška*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Pridružen: 25. Nov. 2009 11:36
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objava Napisal/-a *mala_miška* »

Pozdrav :)

Imam sledeč problem: k hiši je prišel muc z ranjeno zadnjo tačko, tukaj je že cca 3 dni. Seveda trenutno skrbim za njega glede prehrane, žal pa resnično nimam denarja, da bi ga na svoje stroške peljala k veterinarju, saj njegova tačka ne zgleda nič boljše :(

Glede na to, da je muc pritepenček in nihče ne ve od kod je, obstaja kakšna veterinarska ambulanta, ki brezplačno pregleda takšnega muca? (muc je že velik, sem pa iz občine Grosuplje, vendar ne bi bil problem ga peljati na pregled tudi v Ljubljano).
The man on top of the mountain didn't fall there
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Pridružen: 12. Jul. 2007 0:25

Neprebrana objava Napisal/-a Tearjerker »

Jaz bi ti toplo priporočala Veterinarsko ambulanto Max v Lavrici - super veterinarke, izkušene, ogromno naredijo za brezdomne muce, tud na lastne stroške. Pa še relativno blizu ti je od Grosuplja Tukaj je njihova spletna stran z vsemi kontakti.

Če tu slučajno ne bi šlo skozi brez stroškov, pa imaš v Lj tudi Veterino Mačja Hiša, ki se ukvarja s takimi nesrečnimi brezdomčki. Pokliči pa povprašaj ka se ti da nardit, pri teh dveh boš po moje imela še največ uspeha.

Držimo šapke za mucka :)
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7080
Pridružen: 17. Sep. 2005 9:34

Neprebrana objava Napisal/-a Jochie »

Je spodobno iti na večerjo v hotelu v trenirki? oz. v kratkih hlačah in t-shirtu? :oops:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Pridružen: 22. Feb. 2007 14:28

Neprebrana objava Napisal/-a floribunda »

itak. angleži se tako ali tako ne znajo oblačit. pa sej te noben ne pozna.
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Pridružen: 14. Okt. 2007 15:17

Neprebrana objava Napisal/-a Lilah »

NUJNO!!

Prodajam neko manjšo stvar in mi bo kupec nakazal 40eur, pa me zanima, če mi zaradi tega priliva lahko na CSD ukinejo socialno podporo? To je edini priliv, drugih nimam.
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7080
Pridružen: 17. Sep. 2005 9:34

Neprebrana objava Napisal/-a Jochie »

floribunda napisal/-a:itak. angleži se tako ali tako ne znajo oblačit. pa sej te noben ne pozna.


glede na kvaliteto hrane bi lahko tudi samo v gatah prišel! :D :D :D
neznanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Pridružen: 20. Jul. 2007 0:28

Neprebrana objava Napisal/-a neznanka »

Recmo prijateljica me je poslala sms in povabla na rojstni dan ki ga je že imela.S to osebo sva bili na izmenjavi 2tedna skup potem nekaj let se nisva videli,1x vmes sva se videli in je to bilo to.
Ne vem ali naj grem ali ne?Mojga fanta ne pozna sam če bi šla bi varetno njega vzela sabo.Bi bilo prov ali ne?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5024
Pridružen: 20. Nov. 2007 13:40

Neprebrana objava Napisal/-a haley »

^^Če te je povabila, pol si verjetno želi da prideš.
Jaz mislim, da lahko pripelješ fanta, samo jo vseeno najprej vprašaj. Ker odvisno kakšen rojstni dan bo to -pri njej doma, kjer bo par ljud, pa boste malo jedli in pili ali je najela kak prostor, kjer bo cela gruča ljudi in se bo tam znašel tudi kakšen nepovabljen.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4486
Pridružen: 18. Apr. 2007 22:06

Neprebrana objava Napisal/-a saarijarvi »

študentke, kam v lj hodite v fitnes, tiste ki hodite? Na veliko se je reklamiralo enega v gimnaziji šiška (za 15eur/mesec, vendar samo do 15ih), ve kera kako je tam? Danes sem šla čekirat tega v rožni dolini (za 12 na mesec) in je podn od podna.. drugače večkrat uporabim tisto študentsko vadbo za 2,5eur na obisk, sam če si priden pa greš parkrat na teden se tudi to nabere na mesec.. :) je pa res da sta sokol Vič in Tivoli res lepo zrihtana. Sploh Tivoli (sam so ga letos podražali na 4,5/obisk kar je katastrofa.).. Kam bi se torej najbol splačalo it? Je ta študentska vadba res najbolj ugodna varianta?
Cassiopeia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Pridružen: 14. Feb. 2013 15:24

Neprebrana objava Napisal/-a Cassiopeia »

Katere jezikovne šole ponujajo ugodne tečaje nemščine?
Zadnjič spremenil Cassiopeia, dne 18. Maj. 2015 13:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Pridružen: 07. Maj. 2008 17:28
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objava Napisal/-a HuDoBa »

Cassiopeia, Duolingo je zastonj. Poguglaj :wink:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Pridružen: 10. Avg. 2010 16:11

Neprebrana objava Napisal/-a Led Zeppelin »

Mene pa zanima, kjer bi lahko dal delati modele ki jih potem posprešaj na steno, da nastane neka slika, ali napis.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Pridružen: 04. Jan. 2012 15:29

Neprebrana objava Napisal/-a Punica granatum »

Vprašaj v kakšnem 3D print studiu, pomojem ti lahko pomagajo, odvisno kako posebne želje imaš seveda.
Odgovori