
Čeprav čudežev tukaj ni.

glamBABY napisal/-a:kwa mi gre to na jetra k se take mlade punce k majo lepe postave neki grejo d hočjo hujšat ej to me vrže čist na konc tira![]()
![]()
![]()
Emina napisal/-a:Slatka Mala napisal/-a:ful si brihtna ni kej![]()
tle ti nemore noben nč pomagat,najprej v glavi počist pol bo vse ok
Ja, al je pa brala temo "Zavaljene najstnice"...
pjotra napisal/-a:Najbolj da še ene 2 tedna nič ne ješ, pa boš ready za bolnico in terapijo pri psihiatru.
{katya} napisal/-a:kaj sem spet rekla kaj narobe?? se se ne rabite na mene tak spravlat!! še nikoli v življenju nisn doživela kaj takega da bi se ''babe'' na mene spravlale! jooj ful mi je žal da sem vas sploh kaj prosla. zgleda da le ni noben na svetu prjazn. no upam da se da izpisat iz tega foruma da bom mela mir pred vami. ker to se mi ne zdi več normalno.
hvala za vašo grozno prijaznost!
ADIJO!!!!
đtjaskaaa napisal/-a:pjotra napisal/-a:Najbolj da še ene 2 tedna nič ne ješ, pa boš ready za bolnico in terapijo pri psihiatru.
hmm...tm odpreš temo zavaljene najstnice...tle pa taka primitivna izjava..a se čudš pol zakaj tko razmišlajo?:?