So ti grde sam na ženskah al tud na moških?
Joke, sej vem, kakšen bo odgovor.
claire napisal/-a::eek:
no, jaz dejansko to prvič slišim. razumem ja da se "drgne", ne razumem pa da je tako močno da nastanejo rane. sem šla zdaj prav hodit () in sem gledala in meni se nič ne drgne. nočem biti nesramna, ampak to potem niso "poudarjene bedre" ampak kar precej debele bedre (pustimo x in o noge).
za avtorja: b-panthen.
schpeltza napisal/-a:claire napisal/-a: razumem ja da se "drgne", ne razumem pa da je tako močno da nastanejo rane... nočem biti nesramna,
calire tole je pa malo kruto. Jaz nisem debela in nimam nekih precej debelih beder pa se mi vseeno drgnejo stegna med nogami. Pač nekateri nimamo prostora med nogami ko imamo noge skupaj. Vsak človek ima drugačno fizionomijo.
claire napisal/-a: ker po teh vaših reakcijah si jaz predstavljam da se to dogaja 70% folka. saj mogoče se, samo ne govorijo o tem.
, pa je tukaj precej obsežna tema o tem, tako da očitno to ni nič takega... Pa enkrat je bila tema o potnih madežih in neprijetnem vonju pod prsmi poleti
, pa jih je imelo tudi veliko težave s tem in si baby puder / obliže tja dajejo ipd. (jaz imam npr. najmanjšo košarico in se mi še sanjalo ni, da so taki problemi).
