izsiljevanje s težo življenja
-
- Cosmopsiho
- Prispevkov: 5990
- Pridružen: 09. Dec. 2009 20:57
sirova štručka napisal/-a:
Če je punci fajn bit z nekom, ki je čustveno neuravnovešen, potem jaz ne vidim problema.
Ja, saj po svoje maš prou. Itaq je pa to zdaj že nekaj časa trend... raztresena Ally, Dexter, Shark, nek odvetnik ma bolezen norih krav, Jack Sparrow, jackass, ne vem Osbourni.. vsi kao zanimivi, drugačni, odštekani

Dobr je pa to za njo tok kot žile rezat, če ji paše... no, jaz se mam za strpnega.
Sirovka, zmeraj ko preberem tvoj nik grem v hladilnik.

Smeješ se, a nihče ne vidi tvojega nasmeha,
jočeš, a nihče ne vidi tvojih solza.
Probi prdnt.
jočeš, a nihče ne vidi tvojih solza.
Probi prdnt.
-
- Cosmopsiho
- Prispevkov: 5990
- Pridružen: 09. Dec. 2009 20:57
Ah seveda gre lahko zveza dalje ... Jaz poznam osebo, ki jo je partner skoraj ubil (ok, ful pretepel) in jo izsiljeval s samomorom ter naredil še kup drugih bedarij - ampak sta zdaj vseeno "srečno" skupaj.
Čeprav ga "žrtev" baje že nekaj časa vara z drugimi. Ampak ni pomembno, vseeno sta skupaj in celo skupaj živita.

Čeprav ga "žrtev" baje že nekaj časa vara z drugimi. Ampak ni pomembno, vseeno sta skupaj in celo skupaj živita.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
As we think, so we become.
-
- Kofetarica
- Prispevkov: 613
- Pridružen: 20. Maj. 2009 12:32
Nekateri tako zvezo lahko furajo, ampak jaz nisem ne za izsiljevalko, ne za izsiljevanko. Če bi meni tip začel, da se bo ubil, če ga pustim, bi me to po mojem samo še bolj prepričalo, da je raziti se z njim prava odločitev. Bi pa verjetno obvestila njegove prijatelje/družino o njegovih grožnjah, v skrajni sili (če bi se mi zdelo, da morda ne gre le za nakladanje - če bi se, tako kot ste nekatere rekle, prikazal s porezanimi rokami) bi pa poklicala psihiatrično.
Every rose has its thorn