Ali pa samo ne gledam dovolj pozorno, ker mi je ratalo tako brezveze, da imam včasih na forumih in samo zvok poslušam

M|nChy napisal/-a:no...meni se zdi da je po videzu kar primerna za njeno sestro...se mi zdita malo podobni
haley napisal/-a:Drugače se mi pa zdi igralka, ki igra Quinn kar primerna za Haleyino sestro...se tudi meni zdita podobni.
 
 
 Kaj je blo zdej to v zvezi z Nathanovim škandalom? Haley je rekla, da nej oni ženski plačajo, ne vemo pa, kaj je potem Nathan rekel Clayu - ali mu je rekel, nej ji plačajo in je potem Clay zajebal, ali pa je Nathan res rekel, da naj ji ne plačajo - v tem primeru pa je naredil kontra kot je rekla Haley (in spet ne bo vesela
 Kaj je blo zdej to v zvezi z Nathanovim škandalom? Haley je rekla, da nej oni ženski plačajo, ne vemo pa, kaj je potem Nathan rekel Clayu - ali mu je rekel, nej ji plačajo in je potem Clay zajebal, ali pa je Nathan res rekel, da naj ji ne plačajo - v tem primeru pa je naredil kontra kot je rekla Haley (in spet ne bo vesela  ).
).

 
 
 
 

 Možno, da si bosta tud Alex in Quinn prišli kej v lase zaradi Claya. On mi je čist hud btw
 Možno, da si bosta tud Alex in Quinn prišli kej v lase zaradi Claya. On mi je čist hud btw  Quinn mi pa ni več tak zanimiva, sej je fajna, sam nej se že loči in gre naprej, se mi zdi da mal preveč nategujejo to zgodbo - pa je bil komi 4. del. Thank god niso Dana nič kazal. Konec je pa tud bil ful nor! Komi čakam naslednji del! Aja, danes sem prvič čisto malo pogrešala Peyton, v Red Bedroom Records, ker se mi zdi, da samo ona zares spada tja
 Quinn mi pa ni več tak zanimiva, sej je fajna, sam nej se že loči in gre naprej, se mi zdi da mal preveč nategujejo to zgodbo - pa je bil komi 4. del. Thank god niso Dana nič kazal. Konec je pa tud bil ful nor! Komi čakam naslednji del! Aja, danes sem prvič čisto malo pogrešala Peyton, v Red Bedroom Records, ker se mi zdi, da samo ona zares spada tja  Pa Haley mi je ful lepa z ravnimi lasmi in fru-frujem.
 Pa Haley mi je ful lepa z ravnimi lasmi in fru-frujem.