*purple* napisal/-a:jst pač še nism naletela/slišala za ornk streniranega psa, da bi na koga zarenčal kaj šele napadel in ugriznil.
ah dej no purple, vcasih se mi zdi kot da zivis v nekem svojem svetu in ne upostevas nicesar za kar ti ne ves?!

*purple* napisal/-a:sploh nisem govorila o Ljubljani.berem svetovni splet, gledam svetovne filme in oddaje.v Ljubljani je tega še najmanj.Po vsem svetu pa ogromno ogromno.
zakaj pa tega nisi prebrala:
Policijski pes napadel starcka : http://www.arabnews.com/?page=4§ion=0&article=119435&d=21&m=2&y=2009
Policijski pes napadel otroka: http://www.zootoo.com/answers/question_policedogattackschild
Policijski pes napade:_ http://www.redorbit.com/news/business/542306/police_dog_attacks_man_walking_home_officer_apologizes_german_shepherd/index.html
Policijski pes napade postarja: http://www.theindychannel.com/news/13954177/detail.html - BREZ POVODA!!!
a bo dovolj? SAMO PRVIH PAR ZADETKOV sem ti kopirala!!! kje pa ti beres, da nic takega ne preberes? ne beres dovolj, oz. preberes samo kar ti hoces prebrat

me res zanima kaksne argumente mas za to.