Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 20. Mar. 2020 17:23

Če otroštva ne štejem, najkrajša frizura tam nekje do ramen (kakih 15 let nazaj).
Kar se tiče "reka", pa se strinjam le do neke mere in mi je po eni strani prav žal, koliko žensk se postriže čisto na kratko, čim grejo prek "določene starosti" (včasih samo iz tega razloga, ker je tako bolj primerno :?: )- torej tam nad 40-45+...
Po drugi strani pa je treba seveda vzeti v ozir tudi to, da gre z leti kvaliteta las žal navzdol in včasih ni neke izbire, če hočeš, da vse skupaj nekako izgleda. Pa tudi starejšemu obrazu ne pristaja vedno to, kar je v mladosti (z barvami vred).
(Na sebi imam rada dolge lase in bom pri njih vztrajala kolikor časa bo pač šlo, potem kasneje pa kakšen paž...krajše res ne bi :nixweiss: )

Moj je za nas opravil vse nakupe in imava nekaj zaloge sedaj, tako da do nadajnega ne bo potrebno it...

Kako v teh dneh (doma) poteka tvoja dnevna rutina?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Mar. 2020 17:35

Zjutraj vstanem, malo potelovadim, tako da sledim kakšnemu 10-20 min videu, zajtrk, kava+čik, potem delam od doma, kosilo, naprej delo, kot če bi bila v službi, po službi pomivanje posode (čiščenje) od celega dneva, potem kak 10 minutni sprehod, potem obveznosti /učenje nevezane na službo..

Ponavljam
Make way for the positive day.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Mar. 2020 17:42

Zbudim se ob šestih, spustim ven psa, dve uri oddelam od doma, zbudim tamalo, naredim zajtrk, potem greva ven (bližnji gozd ali na vrt), naredim malico, dam tamalo spat, medtem skuham kosilo in pospravim, nahranim živali, tamala se zbudi, imamo kosilo, potem pripravim dejavnosti (ustvarjanje), sprehod, prosta igra za tamalo in moje noge v luft na kavču, nekje vmes naredim pop. malico, operem stroj ali dva, sledi večerja, kopanje, pravljica, uspavanje (si razdeliva z mojim),potem si še midva pogledava kakšno serijo in to je to, me slej kot prej vrže.

Ponavljam vor.
The world is as you are.
enkamakovsek
Sramežljivka
Sramežljivka
Na forumu od: 1. 4. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a enkamakovsek » 01. Apr. 2020 13:05

wau, ste pa zelo dejavne

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri