Trenutno...

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Maj. 2020 11:59

obleka: črne pajkice, flis z zadrgo
lasje: taki bolj za doma, valoviti, spuščeni
nakit: /
make-up: /
počutje: tako tako, malo lačna
jem:lihkar dva riževa grančerele piškota
pijem: /
poslušam: nič
želim si:it jest ven po dolgem času, pa skos mi na fbju neke reklame za različne azijske po lj se pojavljajo in mi delajo lušte
rad/a imam: avokado, kavo
sovražim: /
čakam: da končata cimra v kuhnji, da se spravim delat kosilo
misel dneva: nič takega, koliko mi bo uspelo narediti danes.., kaj bom jutri jedla za zajtrk in kaj bom jutri oblekla in kako si bom uredila lase :D Pa da morem jutri poklicat na servis, da odpovedujem tisti gratis premaz podvozja in ostajam orijavljena samo za menjavo olja ta petek.. ker mi je zaenkrat čene časovno predolgo
Make way for the positive day.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Maj. 2020 17:17

obleka: črne pajkice, ohlapna siva cropped t-shirt, flis cez
lasje: ful črni! daljši paž, polikani, še vedno vonj po raznih izdelkih od frizerja, trenutno v čopu (še vedno nisem najbolj samozavestna ali mi sploh pašejo ali ne, niti prav odločena ali so mi bolj všeč zdaj ali prej, sta mi pa ful pozitivno komentirala cimra ter prijateljic s katerima sem bila na pijači in sodelavec(skratka tisti ki so me vidli z makeupom), cimroma sem rekla, da so mi nekateri rekli, da sem bila boljša prej in cimer mi je nazaj ful prepričljio trdil, da je to zdaj ful dobro in da verjetno me samo niso navajeni z novim videzom..)
nakit: nič
make-up: samo maskaro, ker sem od doma delala danes in sem si dala samo ko sem šla v trgovino prej..
počutje: še vedno lačno, sicer kar sem končala z delom danes se počutim prvič malo boljše od zadnjih dni.., spočito, neutrujeno, veliko bolj pri volji za učenje kot prejšnje dni..
jem: zdaj en šumi želetinast bombon in prej navaden jogurt in češnje
pijem: metin čaj
poslušam: First Day of My Life - Bright Eyes (Cover) by Zala Kralj, sicer tišina, ker sta prvič po daljšem času cimra nekam šla in sem sama
želim si:da gre vse skupi čim boljše v službi ta teden, kak pozitiven mail.., it kam ven jest, ta hrana in restavracije mi skos reklamirajo po fbju..
rad/a imam: sodelavca , darilca, komplimente
sovražim: slabše dni v službi
čakam: da se lotim naprej
misel dneva: nič tko malo pod pritiskom skos kako se bodo časovno uskladile stvari..
Da študiram, da od sodelavca strokovno mnenje glede barve las niti ne šteje, ker imam zdaj filing, da on bi mi dal kompliment tudi če bi se v vrečo za smeti oblekla ali kaj podobnega..
Make way for the positive day.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri