Ferrero ekipa te dni preseneča ljubitelje slastne Nutelle z razkritjem, da ime tega sila priljubljenega namaza izgovarjajo popolnoma narobe!
Ker so Nutellina glavna sestavina slastni lešniki, so mnogi oboževalci njeno ime povezovali prav z njimi. "Nut" namreč v angleščini pomeni lešnik!
Posledično se je tako Nutellino ime razmesarilo in izgovarjalo narobe, zaposleni pri podjetju Ferrero pa tega svojim kupcem sicer sploh ne zamerijo, vseeno pa bi radi, da se ime tega kultnega izdelka začne izgovarjati pravilno!
Večina nas je do zdaj tole naj-naj-najbolj sladko besedo na svetu izgovarjala kot "N-UH-TELLA", v resnici pa jo moramo izgovorit kot "NEW-TEL-LA" ali "NOU-TEL-LA". Močno moraš torej poudariti prvi dve črki.
Tako se pravilno izgovori beseda Nutella:
Zdaj veš! Pa ni za kaj! 😜
Fotografije: Profimedia