Glasbeni večeri v Paviljonu na Kongresnem trgu

Po izredno uspešni prvi seriji koncertov v Paviljonu na Kongresnem trgu, ki so potekali lani v juliju in avgustu vsako sredo zvečer, bođ lahko atraktivnim glasbenikom prisluhnila na tej lokaciji tudi v letošnjem poletju.

6. 7. 2012
Glasbeni večeri v Paviljonu na Kongresnem trgu

S celovečernimi koncerti se bodo predstavili znani domači in tuji glasbeniki, kot so nekonvencionalni nemški violončelist Wolfram Huschke, ameriški džezovski skladatelj in pianist Steve Klink s svojim triom, zasedba Katrinas, vokalistki Nuška Drašček in Iva Stanič s pesmimi Ati Sossa, zmagovalka Festivala slovenskega šansona Katja Šulc, Godalni kvartet Calisto, mlada slovenska kantavtorica Ditka s svojim bendom ter avstrijskoslovenski duo Igmar Jenner & Borut Mori.

Koncerte organizira glasbena agencija im.puls v sodelovanju z Zavodom za turizem mesta Ljubljana in s podporo zavarovalnice Triglav.

Vsi koncerti bodo za občinstvo spet brezplačni!

Začetek koncertov bo vedno ob 21. uri.

Cosmo newsletter

Bodi vedno korak pred drugimi

Prijavi se na Cosmopolitan novičnik in vsak teden prejmi izbor ekskluzivnih zgodb iz sveta mode, lepote, odnosov, pop kulture in življenjskega sloga.