Zanimivi članki iz “revije”

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Kofetarica
Kofetarica
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Apr. 2021 5:11

Sem bom lepil zanimive clanke ki jih najdem na prvi strani, morda kdaj kaj pokomentiral, lahko se se kdo pridruzi:

https://cosmopolitan.metropolitan.si/se ... psihologa/

4.
Hladen pogled na svet običajno kaže na zamero do staršev. To vodi do splošnega razočaranja in osamljenosti.
5.
Moški in ženska služita drug drugemu. Moški v ženski prebuja stvari, ki jih o sebi noče vedeti. Ženska pa mu kaže, kaj je že dosegel.
6.
Ženska od moškega vedno pričakuje tisto, česar ji oče ni mogel dati.
9.
Moški mora razviti tudi svoje ženske lastnosti, da bi uspel: intuicijo in sprejemanje povratnih informacij iz okolja.
12.
Ženska, za katero je denar pomembnejši od ljubezni, je razočarana nad svojim očetom. Išče njegovo ljubezen. Odsotnost ljubezni nadomesti z denarjem.
14.
Vera je glavni kriterij ljubezni. Če verjameš v uspeh človeka, pomeni, da ga ljubiš.

18.
Moški, ki vara, išče ljubezen svoje matere.

Kako hitro mu pride + obujanje foruma:
https://cosmopolitan.metropolitan.si/se ... -odgovori/

https://cosmopolitan.metropolitan.si/se ... -na-pomoc/
Zadnjič spremenil mmm, dne 01. Apr. 2021 5:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Apr. 2021 5:25

MA ti članki so po večini tako površinski, trivialni, da ne moreš imet kakšne resne debate.. V glavnem se skos ponavljajo ali pa malo spremenijo kakšne stare, se mi zdi.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Kofetarica
Kofetarica

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Apr. 2021 5:32

Eni članki so kar OK, npr. onih kratkih 21 trditev o odnosu moški-ženska, citirane so mi kar všeč, nekatere so kar globoke.

Sam kaj zdaj počnejo vse te ženske, ki so nekoč na forumu bile? Zdaj mamo neke težke debate (zaradi mene, priznam, samo ostale mi kar dobro sledite :/ ), nekoč se je pa kot vidim preprosto, na kratko, iskreno pisalo npr. o tem kako dolgo traja seks :)

Svet se je ful spremenil :?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Apr. 2021 5:39

Js bi rekla, da kakšni članki o seksu za foro za prebrat j eok, s Emi zdi, Da jih ful dosti objavljajo, v primerjavi s preteklostjo..
Psihologija je pa res malo bolj resna tema, da bi prav nekaj novega tu gor prebral, vsaj za mojo lastno raven poznavanja. Sem ti prilepila prejšnjic video, ki je na čisto drugem nivoju, kot zdaj ti članki..
mmm
Kofetarica
Kofetarica

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Apr. 2021 5:42

Včasih rabiš tudi lahkotno branje, posebno jaz. Itak preveč razmišljam, se je treba odklopit kdaj :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Apr. 2021 5:58

Ja no sej kaka tema o seksu mi je ok za sprostitev. :D
Sam te trditve, kar si prvo prilepil sem js po moje podobne stvari že velikokrat prebrala po kakšnih revijah, netu, nič tolk novega, zanimivega..

Ok Un video pa spet je še vedno za sprostitev, če Te tema zanima, ni nič tolk težkega..

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]