Zajček

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ledenaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 29. 6. 2007
Kraj: Sverige.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenaa » 25. Dec. 2007 12:53

Maudisa, najlepša hvala :D Pomojm ga bom šla kr kupt po praznikih :D
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 25. Dec. 2007 12:58

Malenkost. ;) Slikaj ga kaj če si ga boš kupla :)
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 27. Dec. 2007 22:05

Upam, da nisem prepozna za tvoj odgovor :D No jaz imam namreč 2 zajčka doma..

Najbolj ti svetujem nakup čisto mejhnega, zato moraš it kar v veliko trgovin pogledat. Starejši kot so, težje ji navadiš na crklanje..

Drugače pa vsi zajčki grizejo, saj jim zelo hitro rastejo zobki in si jih tako "krajšajo"..

Aja drugače ti pa priporočam eno tako mejčkeno knjigico o zajčkih.. Jaz sem jo dobila v mladinski knjigi.. Jaz sem tam dobila ogromno informacij..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
Ledenaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 29. 6. 2007
Kraj: Sverige.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenaa » 31. Dec. 2007 11:56

No, dobila sem zajčka.. Danes zjutraj. Trenutno se še skriva, ga bom slikala k se navadi na okolje. Ma velikoo kletko (stala je več kt zajčk :roll: ), edin kar mi manjka je še hiška (trenutno sem ji naredila kartonasto, da se lahko skrije). Kaj mate pa za podlago? Moja ma dolgo dlako in ne bom dala žagovine, kr se ji vse zatakne umes :roll: Mam krtačo, sam se bojim, da bo dobila "focle". No, je pa punčka (sm prebrala, da fantek označuje stanovanje :razz: ).
Zadnjič spremenil Ledenaa, dne 02. Jan. 2008 0:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 01. Jan. 2008 21:27

Ledenaa lepo,da si se odločila in ga kupila.Če ne želiš imet žagovine,pa poskusi z čim podobnim.Kar vpija njegov urin (pač tisti kot,ko bo šel na wc :D ).
Uporabniški avatar
Ledenaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 29. 6. 2007
Kraj: Sverige.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenaa » 02. Jan. 2008 0:08

No, sm jo slikala, trenutno je še prestašena, se pa ful rada crkla. Je v dnevni sobi in če je že noč pa prižgeš luč, pride takoj pogledat (pa gre takoj kej pojest) :cool: Zanima me, kok solate pa ostalega (recimo jabolka...) ji lahko dam dnevno/tedensko za jest? Kr obožuje solato :D Ne vem, kok je normalno da zajčk poje na dan? Men se skos zdi, da moja dost poje hehe, je pa res da nism navajena še. Trenutno ma slamo ampak diši po celi dnevni sobi, tko da bomo kupil neki druzga. Dons ji bom (ja že sreda je hehe) mal zamenjala pa pospravla, si je najdla mesto za svoj wc :)

Slika:
Slika

Pa hvala vsem, k mi pomagate! :D
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 02. Jan. 2008 11:17

Iiii,prava mala kepica je. :love:

Jaz sem vedno dajala hrano 1x in to zjutraj.In sem poleg tiste hrane,ko je za zajčke še dala kak priboljšek.Al olupke od jabolka,kakšne par listov solate,včasih zelja,kakšen korenček..Pač odvisno kaj smo imeli tisti dan doma.Pazla pa sem,da je vsak dan kaj drugega.Kadar pa sem še ga ven iz kletke vzela in ckrljala pa sem mu še namenla kak priboljšek.
Zdaj kolk bo jedel je bolj odvisno od njega pa tudi tebe kolk mu boš dala.Ta prvi moj bi skoz jedel,če bi blo možno.In se mu je tud malo poznalo,ko je bil malo bolj okrogel.Ta drugi pa je bil navajen na hrano,da jo enkrat dobi.In ko je prišel recimo vikend,ko malo dlje spiš,je zgrabil svojo skledo in začel ropotat.Tak dolgo,dokler ni dobo svoje :D Pol pa je bil mir.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 02. Jan. 2008 11:40

Kva je fletkan :D
Js bi tud zekota, sam nimam velik prostora.. pa zdele sm pazla morskega prašička in je bil smrad v moji sobi neverjeten od lulanja, po dveh dneh že. Premalo sobo mam za te arome :)
Uporabniški avatar
Ledenaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 29. 6. 2007
Kraj: Sverige.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenaa » 02. Jan. 2008 13:48

Maudisa hvala, res mi velik pomagaš :D Na internetu je sicr neki napisan, ampak jst zaupam izkušenim ljudem.
Danes je že raziskovala kavč hehe. Potem je prišel v sobo oči in se ga je ustrašla in mi zbežala v naročje. Jst sm bla čist vesela, k se me je že tok navadla. :cool:
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 02. Jan. 2008 14:49

Nzk. ;)

Sam potrpežljivost je potrebna.Boš vidla,da bo kmalu že poznala tvoj glas in tebe.In bo veselo skakljala okrog tebe ter počivala v tvojem naročju. :)
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 04. Jan. 2008 16:37

Imaš pa full fletkanga zajčka.. A ime že ime?
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
lipgloss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lipgloss » 04. Jan. 2008 16:42

Joj jaz bi tud mela zajčka, tazga luštnga majhnega - pa me ni nikol doma :(
Uporabniški avatar
Ledenaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 29. 6. 2007
Kraj: Sverige.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenaa » 04. Jan. 2008 16:46

ANGELgirl napisal/-a:A ime že ime?


Hehe hvala enako.. Ja ime ji je Li, kao neki kitajskega k naj bi bil ta zajčk ene sorte iz tm :D Smo mel že razne ideje zlo smešne, tale Li mi je pa ful ušeč :D Se pa že lepo privaja na okolje, na kavč se je že čist navadla, skače veselo po njemu pa grize odeje :D
Aja še neki.. Na kok časa menjate zajčku seno/žagovino? A ma lahko lončk s hrano skos notr? Da ne bo balončk ratala :D Hvala *
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 05. Jan. 2008 15:27

ke lepiiiiiiiii :oops:
jst bi tudi zajčka imela, ker hrček se nič ne pusti cartat
kolegica je zdej kupla malega zajčka in ves čas (ko sem bila tam)je spuščal kakce. A to zmeraj tolko kakajo? Jst bi ga hotla imet, ampak če je tako, da v 5-ih minutah nakaka za pest kuglic :? pol raje ne
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 05. Jan. 2008 18:36

^^ kakajo pa res veliko :D Jaz če sem sčistila kletko zjutraj kompletno,je zvečer,če bi kdo prišo na obisk in pogledo bi mislo,da že par dni nisem nič čistla.Imajo pač bolj hitro prebavo.

Žagovino/steljo pa menjaš po potrebi.Hrano pa kamot lahko pustiš not v posodici.Kolk mu ne bo za pojest takrat ko mu boš dala, bo ostalo pojedel še v preostalem dnevu.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov