Veterinarska klinika/Veterinar

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 07. Apr. 2008 10:52

laska napisal/-a:ga nismo zavrgli ampak smo poiskali primerno rešitev, od pasjega psihiatra


A to tudi obstaja? :eek:
laska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 5. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a laska » 07. Apr. 2008 13:37

seveda:D pač je bil pes zaradi maminega stanja preveč prestrašen, da bo ostal sam in nas je vedno napadal, ko smo zapuščali stanovanje, ampak vedno ko je zadnji zapustil stanovanje, torej ga je bilo strah samote. In smo rešili s psihiatrom kasneje pa še s kastracijo, da je izgubil hormone.
Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 07. Apr. 2008 20:33

*purple* napisal/-a:
bubabiba napisal/-a:Dobro, da spet presojaš vzreditelje na tebi lasten način. Tisti dobri vzreditelji, ki jih je več kot tistih ne bi bili pomoje razočarani ob tvojih besedah, ker jih ubostvu s tem žališ. in govoriš, da bi vse pobili mladiče. Ne, res noben vzreditelj ne mara svojih živali in jih ika samo za reprodukcijo, to bo to. :roll: Kok si ti pametna pa vse vzreditelje tudi osebno poznaš ane?
Ne podpiraš ljudi, ki služijo z živalmi hkrati pa podpiraš ljudi, ki štepajo nerodovniške mladiče, malo skregano z logiko, ravno ti služijo z živalmi. Odloči se!

in negled ena vse, si tudi šteperski mladič, zasluži dober in topel dom!!zame so vse živali iste, pa ni važno poreklo!

Ja lej dokler se bo tko gledalo na to, bo šteparju lavfal biznis in bo to še naprej delal, šele ko bi ljudje nehali kupovati bo s tem prenehal, ker mu ne bi šlo več naprej. A ni to tko logično. Valda, da se ti žival smil sam ne morš mislt sam nanjo ampak na celotno populacijo za njo, ki bo trpela hudiča.


ma dej bubabiba, pejt u prvi razred da se boš naučila brat in razumevat besedila. :roll:
in ja boli mene za šteperje in za žaljitve in vse skupej, zame si vsak zasluži topel dom, pika konec!Če bi bla ti taka ljubiteljca živali kot se kvazi pojmuješ, potem bi mislila enako!sori, zame so vse živali iste pa ni važno ne kaj in kako!!niti na kraj pameti mi ni pride da bi zavrgla mladiče ker niso rodovniški..Phhh, to lahko delajo samo mučitelji živali in brezsrčni ljudje!

laska, to zame ni noben izgovor.če imaš psa morš sprejet in bit pripravljen na take in drugačne odgovornosti.da pa ubiješ žival ker tralala, ni pa niti enega samega razloga!!Zakaj jih ne neseš v azil?Aja, še vedno je lažje jih zagatt v vrečo in zagont v prepad a ne :roll: mislm kakos te lohk taki???


Res škoda, da obstajajo ljudje, ki ne znajo mislit vnaprej in na psledice. Zate je pa itak besed škoda zgubljat, je že marsikdo ugotovil.
Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 07. Apr. 2008 20:34

laska kontaktiraj me na zasebno sporočilo, da bomo uredili za tele mladiče tako, da bo najbolj prav.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 08. Apr. 2008 10:16

bubabiba, boli mene za pasemske živali.zame si vsaka zasluži lep i topel dom, neglede na vse.Kot tudi vsak človek, od cigana, črnca, pa do slovenca!Jst mam rqada živali vse take kot so in ne delam takih neumnih razlik!

pa kdo je rekel da jih bom vrgla v vrečo????????? Če bi me poznala, se ne bi tako spravljala name. Psička se je sparila z večjim psom in je v nevarnosti njen obstoj.


sparila se je z večjim psom in je v nevarnosti njen obstoj??WTF?? :roll:

Posvojila sem na stotine mačk in psov s ceste in jih veterinarsko oskrbela ter navadila na notranje življenje ( posvojila sem že dobermana, bernardinca, nekaj mešančkov, veliko različnih mačk, ko jih nobeden ni niti pogledal na cesti)... in kaj je najbolj ironično? Ko so se potikali okoli smetjakov ter iskali hrano da bi preživeli, jih nobeden ni opazil, ko pa sem jih uredila in so dobili svoje knjižice, cepljenja, kopanje, dobro rejo, kastracijo in v glavnem vse kar jim kot živim bitjem pripada, pa sem jih oddala dobesedno v 3 minutah!!!!!!!!! Še nisem dobro oddala oglasa pa sem jih že oddala.


lepo da si posvojila, ampak s tem se ne poklapa to da boš zdej te mladiče zavrgla.al v vrečo al evtanazija, karkoli.sori!


Glede ta malih od moje ljubice... obdržali jih bomo kolikor se le da. Tako, da jim lahko nudim dostojno "otroštvo

dostojno otroštvo??
mi smo mel dvanajst mladičev, psica je bla totalno izžeta ker je že prej bla neej bolana.In vseh dvanajst smo vsak dve uri vključno tudi ponoči hranili na dudo, dokler niso sami začeli jesti.Ps so zrasli v lepe krase pse, imeli so se fino, niso bili lačni, ne žejni in vse do zadnjega smo oddali dobrim ljudem, v večini znancem.tko, da ne mi lebetat da to ni možno.to so samo izgovori ker se ljudem ne da ukvarjat!
pomoč??Pomagala bom tistim živalim v azilu, če maš pa ti sama živali in če se je zgodilo karse je, pa tudi odraslo sprejmi posledice.Očitno je da še veliko ljudi ne razume kaj pomeni imeti domačo žival in kaj pomeni sprejemati psoledice.
Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 08. Apr. 2008 19:13

S tem svojim blebetanjem, te očitno ne boli za nobeno žival, saj ti bi kar metala denar šteparjem in jim biznis delala...odlično.
Valda boli tebe za pasemske živali, saj se nisi ti trudila s pasmo...egoizem na višku, moram rečt.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 08. Apr. 2008 20:13

uf bubabiba, tebi pa res manjka osnovnošolske izobrazbe.Se nisi še naučila brat napisanega, al po tanovem kar je napisano kar po svoje obrnemo?
ne egoizma z moje strani ni, ti si egoistična ker te boli k***c za vse te mladiče da bi obdržala apsme.kot bi rekli da ne bomo več ženili kitajcev in evropejcev ker se bo rasa z leti izbrisala in vse tiste ki so prišli v moxu evropejca in kitajca dejmo grdo gledat in ne odobravat a ne:roll: popolnoma enako!
Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 08. Apr. 2008 20:46

A ti ne štekaš al nočeš res nevem, da je vse skupaj en začaran krog..in da te vlečejo za nos..s tem ko se tebi smilijo te mladiči in bi jih vse po vrsti vzela ob tem pa nardila plac za nove. Samo, da se te mladiče reši kaj bo pa z ostalimi neskončno število mladičev, ki bojo za njimi? Ne veš? Hmmm..
Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 09. Apr. 2008 21:24

Pa še glede trstenjak. Zajc od danes ponoči izkušnja
Moram pa zelo pohvalit kliniko Trstenjak - Zajec je bil veterinar zelo prijazen in hitro ukrepal v teh poznih urah.Vesela sem da je to zamano in da je moja psička zdaj v redu.
Tako, da očitno niso tako zelo slabi nevem, njim so brez problema operirali sredi noči.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Apr. 2008 21:46

od kdaj maš pa ti psičko? :)

trstenjak pa men ni všeč..mam slabe izkušnje...še vedno prisegam na Zaninoviča.
Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 09. Apr. 2008 21:58

Ne to ni moje, napisala ena iz drugega foruma.

Sem samo tko kopirala, da očitno niso vsi veterinarji tam zanič, nevem. Drugače imam pa jaz tudi slabo izkušnjo.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Apr. 2008 22:00

ah sej se verjetno najde kakše uredu.Sam useen, mislm da je mojga prašička obdeloval lih eden od lastnikov in pač zajebal use skupej :roll:
sam pet takih primerov ti znajo fajn zjebat povprečje in pač jst zase ve, da tja ne gre več.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 10. Apr. 2008 15:46

trstenjak pa men ni všeč..mam slabe izkušnje...še vedno prisegam na Zaninoviča.


a je to tisti mladi veterinar ki dela v eni ambulanti na Viču?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Apr. 2008 15:48

zaninovič ubistvu ni mlad.No ja ma pa sina pa mislm da je tud on veterinar.drgač ma pa zaninovič kliniko že ene 15 let najmanj, prej jo je mel nekje drugje, mislm da na brezovci.
je pa ta veterina na gorkičevi, za Tiskarno Ljubljana.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 10. Apr. 2008 16:04

za našo prejšnjo psičko se je trudil (žal neuspešno) eden veterinar, ki je drgač iz Bosne al Srbije, nevem točno, veterino je pa študiral v Sloveniji in je bil ful prjazn in se je res trudil. pa ful je mlad. cca 30 let ali manj. pa mi je njegov priimek ušel iz glave.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov