Pasji mladič doma

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 07. Nov. 2008 10:30

Sej je prau, da ga hitro navadiš bit sam, še posebej če ga boš dostikrat pustila. Samo joj meni bi blo tako hudo ga pustit samega, še posebej na začetku ki je biu tako prestrašen. Sicer je pa stvar posameznika, kako vzgaja svojega mladička, samo se moreš zavedat, da se vzgoja zelo pozna v njegovem karakterju.
Sicer pa-full le lep :love: Kašen kužek pa je to? Joj da bi ostali tako mičkeni in lepi :hearts:
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 07. Nov. 2008 10:53

pepelčica napisal/-a:Sej je prau, da ga hitro navadiš bit sam, še posebej če ga boš dostikrat pustila. Samo joj meni bi blo tako hudo ga pustit samega, še posebej na začetku ki je biu tako prestrašen. Sicer je pa stvar posameznika, kako vzgaja svojega mladička, samo se moreš zavedat, da se vzgoja zelo pozna v njegovem karakterju.
Sicer pa-full le lep :love: Kašen kužek pa je to? Joj da bi ostali tako mičkeni in lepi :hearts:


sej se bo navadu ja, pa js tut :D je pa res pogumen psicek in ful nic ne joka tut ko grem, sam tak zalostno me gleda..pol ga pa mal zamotim pa je...ampak sej rpavim, danes nimam faksa in sem doma, in ze celo dopoldne spi :D tk da res ni problema mi ga pustit, ker tak spi, da se za sebe ne ve, kaj sele a je kdo zravn njega al ne :D je pa res tak neustrasen, pa taglavni je biu med bratci in sestricami, in se nic ne boji :P zadnjic sva hodla ob zelezniski, pa je sel 2m stran od njega vlak mimo, in je hotu v njega skocit, in pol za njim letet..tak igrivo :D

mesanec med labradorcem (oce) in zlatim prinasalcem (mama). sem se med tema dvema pasmama dolgo odlocala, tk da tale mesancek je idealen zame =)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Nov. 2008 13:14

no, potem pes ni bil sam doma,če sta bla doma še dva zjutraj.

lej, sej jst tud razumem stiske s časom in use, kot sm rekla, večino sem pisala na splošno, ker večina folka tud nevem al ne ve teh stvari al se delajo budale??!!


je pa lep, fuuuuuuuuuuuuuuuul :love: :hearts:
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 08. Nov. 2008 19:20

red_rose napisal/-a:mislim da sploh nisem vprasala za mnenje , ampak sem samo povedala da so psicki lahko tut sami. ta ni moja prva izkusnja s psi..

in medtem ko ve pametujete je tamali cist vesel kuzek, bil je sam v sredo dvakrat po tri ure (vmes sem bla dve uri doma) , pa vcerej 4 ure in je cel cas ko je sam, prespal (vem ker sta v stanovanju se dva, in sta povedala da je bil skos tiho). tk da res mislim da mu ni cist nic manjkalo :P zaposlitve ma en cel kup, pa radio mu pustim prizgan zato da ni tisina.

vsak ma svoj nacin, ce mislite da bo ta kuza nevem kako nesrecen in bo slabo poskrbljeno za njega, lahka recem sam - :lol: pac...dobro da se vcasih ljudje tut zmotimo... :P

Če kaj napišeš na forum pričakuj mnenja o tem. Če je bil z 2 ni bil sam. Normalno, da je spal, če ni bil sam. Pri mojemu sosedu je tudi spal, ko je šel, jokat pa je začel čez par minut.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 08. Nov. 2008 19:31

Noelia napisal/-a:Če kaj napišeš na forum pričakuj mnenja o tem. Če je bil z 2 ni bil sam. Normalno, da je spal, če ni bil sam. Pri mojemu sosedu je tudi spal, ko je šel, jokat pa je začel čez par minut.


bil je sam (v sobi). tista dva sta v poplnoma locenem delu stanovanja (vmes so trojna zaprta vrata) in nimata popolnoma nobene obveze do kuzka, tut vidli so se do zdej samo ene dvakrat. sam vidla sta ga vmes ko spi, mali pa ni vedu da je kdo tam, ker ko je sam je zaprt v eni sobi. - nima veze a je se kdo v stanovanju

in glede na to da grem vcasih ven iz sobe, in me vidi, in zaprem vrata, in potem poslusam...pa nikol ne cvili... in ko pridem cez 15minut noter ze spi...ITAK vecino dneva prespi..
mislim a je to tk tezko verjet? :D ocitno niso vsi kuzki enaki. ta pac ne joka ko je sam, ma velik zaposlitve in pa radio prizgan. je pa zelooo vesel ko pridem nazaj =)
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 12. Nov. 2008 0:47

Normalno, da niso vsi enaki, a jaz mladička 1. dan ne bi pustila samega niti pol ure. Sem sosedovega poslušala cel dopoldan jokat in sem občutljiva na to. Sicer pa mislim, da je tvoj vedel, da ni sam v hiši. :wink:

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov