Oblačila za pse

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
MAJAmazing
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 7. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MAJAmazing » 08. Okt. 2007 14:44

ja jst mam doma zdej 5 pa pov mesecev staro pekinezerko...pa ma zdej ful mal dlake, ker ji je izpadla zaradi neke alergije...no pač v glavnem in sem ji zadnjič kupla pulover pač za na sprehod...ker jo fuuul zebe, se kr cela trese...sam zdej je problem, ker je srota tko žalostna ko ji dam tist pulover gor :? upam, da bo se navadla, če ne pač bo jo zeblo...čeprav zdej malo napreduje :lol: sam kar je pa preveč je pa preveč...ko vidim na tele strani...jaooooo :eek:
Toya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 26. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toya » 28. Okt. 2007 13:54

plaščki in podobne stvari za psičke mi ful hudo zgledajo :D čeprav nekateri gredo pri teh stvareh predaleč ( Paris Hilton in podobne avše).rutice in mogoče kak plašček za pozimi ja, kiklce oblekce majčke in diamanti na tačka so mi pa too much :roll:
Uporabniški avatar
Killah_babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 10. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Killah_babe » 30. Okt. 2007 17:27

Js mam yorkija pa more nosit plašček:) zdj mu ga nameravamo kupit, upam da ga bo hotu nosit:S kr ma že z ovratnico težave:S
I believe what I see,'cause seeing is believing!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Nov. 2007 15:51

No, moje mnenje je, da oblačenje psov NI mučenje. Sama sicer psa ne oblačim, ampak dajte malo premislit o tem, ko nekateri vedno znova ponavljate, kako pes ni igrača, da so neumni tisti, ki uboge pse oblačijo itd. Pes res ni igrača, je pa naš zvesti spremljevalec, praktično družinski član in če mu namenjamo svoj prosti čas, se potem takem tudi radi igramo z njimi. Igranje s psi potem nekateri obravnavate kot norčevanje iz njih? Saj pes nima čustev kakor ljudje. Zameri že, ampak samo če z njim grdo ravnaš. Važno je, da je srečen in zdrav, če pa kdo včasih obleče psa pa tudi ni nič narobe. Ni prav, da ga preveč "zavijamo v vato" in ga ne navajamo na hladno in mrzlo, ker ga s tem razvajamo, vseeno pa se to razlikuje od pasme do pasme. Čivave kot primer, imajo korenine v Mehiki, kjer so temperature čez vse leto bolj visoke in jih zato brez problema lahko vzamemo na morje v tople kraje, ker lažje prenašajo vročino kot pa mraz. Iz tega razloga jih lastniki včasih odenejo v kakšno krpico, za tačke pa mislim da je bolje če jih ne obuvamo, ker si mora obrusiti kremplje. Obstajajo pa tudi pasme (maltežan če se ne motim), ki jih je v mokrem in zasneženem vremenu treba obleči zaradi dlake, sicer je umazana, pa tudi sprime se... Psi, ki pa so navajeni na hudo zimo, pa itak ne rabijo oblačil.
Uporabniški avatar
@fna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 11. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a @fna » 15. Nov. 2007 16:05

Tamala_mrha, v večini napisanega se strinjam s tabo, ni pa res, da živali nimajo čustev. Psa lahko prav tako prizadeneš, kot si tudi sama napisala. Če ti pes zameri, je tole čustven odziv, se pravi ni le bitje, ki se je vedno pripravljeno igrati s tabo.
Uporabniški avatar
bad girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bad girl » 21. Nov. 2007 20:01

Jst menim da je to sam ena človeška muha :evil: ! Pes je ustvarjen v naravi in tut za mraz, dlako ima prilagojeno letnim časom. No kakor komu paše, ampak mislm da kužki niso ravno navdušeni nad raznimi kapicami, krilci, mašncami.... D ne omenjam ovratnce s svarovskimi kamnčki, mislm to je pa čiiiiist tumač!!! ampak vsak ima pravico da dela kar želi sploh če ima denar za take traparije.
Pol ti pa pes pobegne in izgubi ovratnco... :? :roll:
SEX, DRUGS & ROCK`N`ROLL!
Uporabniški avatar
inči*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 21. 8. 2007
Kraj: zc

Neprebrana objavaNapisal/-a inči* » 25. Nov. 2007 20:19

Bedn .. :o
Bogi psi ku majo en to gor
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 25. Nov. 2007 20:56

Meni pa je to všeč in namenim v bližnji prihodnosti moji psički kupiti nekaj oblačil, ker se mi to zdi nekaj najlepšega pri majhnih psih :)
chilli
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 19. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chilli » 26. Nov. 2007 19:21

saj ravno zato ker pes ni igrača se moraš do njega vest odgovorno. in če ga zebe mu daš pač jakno. nobeden od mojih dveh noče na dež. ko jima dam gor jakno, pa gresta. sicer mulavo, ampak gresta. to pokažeta tako očitno, da je vsakemu, še tako antipasjemu človeku jasno, da pes pač noče ven.
sicer moja psa nimata puloverčkov s cofki pa šilt kapic, mašnic in krilc, imata pa vsak svoj windstopper iz soft shiel-a, ki ni pretirano debel(ne rabita ker sta precej aktivna) je pa vodoodporen.
saj če ne bi bila razvajena, bi šla na dež, ampak pač sta :P

drugače se pa ne strinjam, da so psi ustvarjeni za mrzlo vreme. ljudje smo jih že tako spremenili, da nekateri res niso vajeni drugega kot španskega sonca, nekateri pa polarnega snega.... in greyhounda brez podkožne maščobe in s kratko tanko dlako se res ne bi smelo primerjati z huskyjem imo
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 27. Nov. 2007 11:02

Oblekice odobravam samo dokler so v dobro psa. Grozno je kako nekateri krasijo svoje pse. :(
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 15. Dec. 2007 13:35

evo mojo psičko s puloverčkom
http://www.slikomat.com/slika/2071295.htm

zadaj je narejena šapica in psičkino ime Ajša
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Dec. 2007 16:48

^^ nice :wink: (in ne, to se mi ne zdi mučenje živali)
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 17. Dec. 2007 19:06

meni so te oblekice kr neki.svojga psa ne bi nikoli oblekla.sem pa vidla kšn mesc nazaj enga psa k je meu oblekco in nogavičke :roll: :rofl: u glavnem mene bi blo sram it na sprehod s psom z nogavičkami
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Nita*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: **lost in my world**

Neprebrana objavaNapisal/-a Nita* » 17. Dec. 2007 19:48

moja teta ma dva yorksire terierja in ju vedno zebe, tako da moreta imeti oblekce.
na kakšnih pasmah, ki majo dovolj dlake pa mi ne zgleda lepo.
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 08. Jan. 2008 22:49

Ok, to stran si shranim med priljubljene?! :wink: kok lepe stvari!!! No ja...bo pa že res da je treba misliti predvsem na dobro živali...kanček zdrave pameti pač

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov