Oblačila za pse

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

rastalove
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 11. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a rastalove » 01. Avg. 2006 10:25

tut men se zdijo teli kužeki prav bogi... K jih cote zapotegujejo, cukajo... Če so zdravstveni razlogi se strinjam, drugače pa ne.
Si pa ne predstavljam moje Kavkaške ovčarje, da bi z bundo okol laufali... Čist mim! Sej zato jim je narava dala dlako, ne pa da jih ljudje spreminjajo v dojenčke in se s tem preseravajo. Me prav zanima kaj si boge živalce mislijo o tem... BEDARIJA!!!
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 01. Avg. 2006 10:28

SIEENA napisal/-a:Jst bi to prepovedala. :)


ahaha.. jaz tudi. :rofl:

ok, tisti psi, ki imajo zelo kratko dlako naj kr nosijo kakšen plašček pozimi, drugače pa a-a! :cool:
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 05. Avg. 2006 20:53

kokr sm jst brala na to temo, to ni noben mučenje psov, ampak jim sam pomaga,ščiti jih, še posebej kratkodlake pse..in zakaj bi blo to mučenje?mal morš psa naučit na to,pol mu je pa čist kul k ni ves premrazen pa moker!..in zakaj ne bi psa kulsko oblekl če ga že oblačimo, a vi k greste vn si tud kr neki gor navrzete al hočte zgledat ok?
ne rečem da daješ psu kšne krznene al pa usnene bundice gor,to je mimo, sam kšno lepo jaknco,majčko..zakaj pa ne
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 05. Avg. 2006 23:31

to je men kr neki. Dobr če je iz zdravstvenih razlogov pa to, pol čist razumem, drugač pa čist odvečno preseravanje....ampak čopki na višavskih terierjih so ma čist kjutkani....
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 07. Avg. 2006 21:44

Marateja: višavski terierji nimajo dlake za čopke delat, tist so maltežani. Js mam namreč duma višavsko terierko, tko da vrjem da vem kašno dlako ma :)
Drgač sm pa js za plaščke,ampak proti tistim drugim načičkanim cujncam (čeprou eni prou posrečn zgledajo). Sploh pa to ni nobeno mučenje živali. Js nvem zakaj bi mojo kužiko pozim mogl tok zebst, če ma pa karirast plaščk, k je čis nč ne zateguje in ne mot. K pride pozim iz snega se revca čist trese od mraza, nvem kaj je pol narobe s tem, da ji oblečm plaščk?! Ok, res ne morš oblačt tistih ta velkih psou u plašče, sj takih ogromnih sploh še nikjer nism zasledila, sicr mi pa to tut ne bi zgledal. Pa še neki je-nimajo usi psi poddlake, k bi jih varovala pred hudim mrazom, zato plaščk res ni odveč! Glede dežnih plaščkou pa: mislm da so praktični predusm za pse k živijo u stanovanju, da niso celi premočeni, kr pač n morš psa vedno k dežuje kopat, kr to ni zdrau. Če ga pa ne skopaš, pa smrdi od deževnce, tko da spet ni nč slabga u plaščkih... :)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 07. Avg. 2006 22:48

Dokler je to iz zdravstvenih razlogov je ok, drugače pa mi ni ok.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 07. Avg. 2006 23:02

Nekaterim se je čist sfenclal. Boge živali. Ne rečem če pozimi obleče pisčka, ki ga res zebe, ne pa razne oblekce, kape, očala.... Čist mim. Folk neve več kaj bi počel :(
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 08. Avg. 2006 14:17

Men to sploh ni všeč...kakemu takemu peseku kjokr je boksar al pa doberman kako rutko okol toja drugače pa ne...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 21. Maj. 2007 18:53

Meni so všeč oblekice za pse, ampak samo za tiste res male pasme. Sem pa vidla zanč enga mislim da je bil mops, v takem hudem dežnem plaščku (tisti dan je deževalo) da sem prav debelo pogledala. Mislim, da je imel gor še eno priponko oz zlato ketnco nekaj v tem smislu, tko prav na fensi je bil :lach:
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 21. Maj. 2007 20:22

Ma, meni so prav simpatični. Ok, skrajnosti a la Paris Hilton pa baletne oblekice in dizajnerske superge, so blesave. Kak naštrikan puli pa malim podganicam čisto paše. Ne predstavljam si pa ene nemške doge v kvačkanem puloverčku :lol: .
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 08. Jun. 2007 18:04

jst pa mojima dvema psičkama dam včas k gremo n sprehod rumeno rutko gor - nmest vratnce (d mam pol vsaj izgovr d jih n morm prpet) :D
sicr sm pa načeloma proti afnanju z oblačenjem, pasjo manikuro, parfumi,....
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Jun. 2007 20:27

Podpiram oblačilca za male, oguljene :) in suhe pasme, k jih dejansko zna zebst ... Al pa pelerince, da ni čis do kože premočen, pa če ga maš u stanvajnu, da se ne oceja in ga ni treba skos sušit ... Use ostalo mi je pa :? .

Sm vidla zanč dobermana u copatkah ... Sam zdej ne vem, a je meu to zarad kšnih zdraustvenih težau al za okras, vem sam, da je revež res smešn zgledu :D .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
~ClaUdyKa~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Idrija

Neprebrana objavaNapisal/-a ~ClaUdyKa~ » 22. Jun. 2007 5:56

Mučenje živali!

( Razen če bi bil to nek zdravstveni razlog! )
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 25. Jun. 2007 21:01

Men osebno se zdi to BOLANO oblačila za psa, pa vse skp
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 25. Jun. 2007 21:05

Moja psička ma tak plašček za pozimi, ker brez tega sploh ne vem kak bi zdražala zunaj, ko je tak mrzlo, nasploh pa je zelo mala in drobna. In v kolikor sem opazla ji prav paše kadar ga ima na sebi, sicer le za ven, ko je zelo mrzlo

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov