Mučenje živali

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Apr. 2011 13:52

V ponedeljek dopoldan sem šla še enkrat pogledat in je še hujše, ker ni imel niti vode.
V glavnem, prijava je spisana, dopisala sem,da hočem biti obveščena o poteku in upam na najboljše za dihurja.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 20. Apr. 2011 13:55

:respekt:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Sep. 2011 17:52

Torej, situacija s tem mušnisom...premaknilo se ni nič,prijave niso preverili, ko sem šla pogledat nazadnje je sicer imel spucano in nastavljeno hrano/vodo, še vedno je pa v kletki za morske prašičke. Zdaj sem še enkrat poslala mail, da vidim, če in kako so to obravnavali.
Drugače pa...včeraj sem na kampiranju slišala mačje mijavkanje, seveda sem morala preveriti. Ob obrobje gozda je nekdo vrgel dve enomesečni mačici, prestrašeni, lačni, bolhasti...po srečnem naključju je eno potem vzela ena prijazna gospa iz soseske (sem revčiko danes šla preverit in je lepo skopana spala na kavču), za drugo pa bom obvestila zavetišče, glede na to, da jo je zaradi strahu bilo nemogoče uloviti ( mimogrede, a ima kdo izkušnje z zavetiščem okrog tega?Se vam zdi, da bodo šli lovit eno malo mačko?).
V glavnem, takemu, ki vrže mačke kr nekam in jih pusti zdehidrirane in lačne, bi...eh, boljše, da niti začnem ne, ker bi opisovala samo grde stvari :evil:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Sep. 2011 18:14

emanuela napisal/-a:Se vam zdi, da bodo šli lovit eno malo mačko?).


Oni MORAJO iti po mačko, ni stvar v tem sli bi ali nebi.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Sep. 2011 18:23

Jutri bom poklicala ikn opisala kje se nahaja in upam, da jo najdejo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Sep. 2011 18:51

če ne jo bodo pa kak drug dan odlovili, če je ne bodo uspeli jutri.
animal lover
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 6. 1. 2012
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a animal lover » 07. Jan. 2012 0:39

kar se tiče prehrambene industrije: mene ne motijo kmetije, kjer so krave na pašnikih ... motijo pa me velike farme, kjer piščanci dobivajo 'pospeške' za rast, ker se prehitro zredijo, jih noge več ne držijo in nato več dni umirajo, ker ne pridejo do hrane in vode.

prav tako me moti testiranje kozmetike, zato uporabljam le ličila, šampone pasto za zobe, ćistila ... pa tudi hrano katerihh proizvajalci so na beli listi.
oglejte si posnetke, kako 'delajo' krzno. sm gledala bogo žival, ki je bila brez kože in mislila da je mrtva, potem pa je dvignila bogo glavico. kr pustijo jih tm brz hrane vode in BREZ KOŽE, da dobesedno crknejo.

za na konec, bi pa še vprašala tiste, ki pravijo, da itak ne bo nč pomagalo, če nekoga prijavijo, ozaveščajo ljudi o nasilju nad živalmi.
kaj bi blo, če mi Martin Luther King reku, da on ne more pomagat črnski rasi?
razumem da stvar ni povsem ista. moj point je v tem, da ljudje potrebujejo vodjo, nekoga, ki jih bo ozaveščal o problemih.
in vsaka malenkost pomaga. vsako rešeno življenje šteje!
Animal testing - it was wrong when we did it to orpfhans, blacks, G.I.s and gypsies. And it's wrong when we do it to animals.
CZAR
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CZAR » 09. Nov. 2017 18:18

Kaj nebi kak pameten ljubitelj psov sel hitro v azil in enega resil? Bo bolj pametno kot tu razgrabljat kako je psom. Verjetno je katerim delovnim psom veliko tezje v zivljenju in da ne govorim kaksne pse vse imajo doma doloceni ljubitelji zival. Neurejene, z zobmi polnimi zobnega kamna, vecina pa je predebelih, ker kuzek ra papa. Da ga pa s tem ubijajo pa ni pomembno, problem so lepo urejeni psi ki jih nekateri vozijo na razstave!!!

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov