Miške kot hišni ljubljenčki

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 06. Apr. 2008 16:58

Torej, ali ima kdo doma miške? Zanima me s čim se hranijo, kako jih vzgajate, kakšno kletko potrebujejo, življenjska doba itd. itd. ... V glavnem vse v zvezi z miškami :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 06. Apr. 2008 21:19

imela...tisto luštno črno belo...ampak te živali tako grozno smrdijo, da je ni mogoče imeti v hiši...
drugače pa se dobijo posodice oziroma majhni terariji v katerih živijo..nasuješ jim žagovino...pa kupiš hrano za glodalce..pa vodico...pa še kak tunel, da se lahko igra...
moja je bila res lepa...ampak tako smrdljiva, da je kaj hitro morala odit...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 06. Apr. 2008 21:33

Jaz sem imel laboratorijsko podganco nekaj časa na obisku ker je šla lastnica na dopust...ful v redu živalca...dišala je..nežna čustbena je...sploh ni zahtevna...lupčke daje tudi in se rada crklja...pa če se je polulala je kaplco spustila...kakati je pa nisem videl...jejo pa vse živo..solato, zelenjavo, sadje...jaz samo vse jajlepše lahko rečem o teh živalicah...bila je pa taka mini mini podganica..bela z rdečimi učkami se mi zdi ali pa črnimi...ampak res srček od živalce!!! :knuddel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 06. Apr. 2008 22:19

Imela sem miška Vladimirja :D, vendar je grozno smrdel, kljub vsakodnevnemu čiščenju kletke, tako da sem ga po približno mesecu dni postregla mački za kosilo :P
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 07. Apr. 2008 8:50

^^ Joj,ta pa je kruta. :eek: :D

Jaz sem mela miško.Enkrat ta čist belo,drugič pa ta plesočo.Moje nikol niso smrdele,kot eni pravijo.Meni so ful lepe živalice.Pa nič zahtevne.Rabijo sam terarij,žagovino,kakšno hiško kamor bo šla spat,kak tulec od wc papirja,hrano in vodo.Sam škoda,ko imajo tako kratko življensko dobo.. :(
Uporabniški avatar
MIYA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 31. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MIYA » 07. Apr. 2008 19:44

jst sm mela miško doma,ker cukrček je bla ,taka črno bela,pa taka crklivka je bla,niti enx me ni ugriznla,pa pustila se je božat skos. Drgač pa ni velik dela z miško,razen to da moraš ene 2x na teden pucat žaganje,k zelo smrdi njihov urin in iztrebki.

Bom še slikco dodala jutri.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 07. Apr. 2008 22:11

jaz sem mela 2 plesoci miski in da-smrdeli sta po zasficanih nogah.Tu se pa pol konca :(
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 08. Apr. 2008 10:45

prinzessin napisal/-a:Imela sem miška Vladimirja :D, vendar je grozno smrdel, kljub vsakodnevnemu čiščenju kletke, tako da sem ga po približno mesecu dni postregla mački za kosilo :P


mislm eni ste pa res grozni :roll:

jst nisem mela miške in je tudi nebi mela.Pa ne zarad smradu in podobno, ker mene živalski smrad ne moti, me moti stokrat bolj človeški, ampak zato ker te miške majo čist prekratko življenje :?
poleg tega mam pa tud mačka ki bi vse to najrajš popapcal, tko da nebi mela lih miši v hiši da bi si on postregel z njo.
Nimam tega srca, da bi svojega ljubljenčka dala drugemu ljubljenčku za kosilo. :roll: in predn bi vzela žival bi semal pozanimala o njej kaj in kako in če je res zame.Počas bi blo prepovedat treba prodajo živaliv štcunah!
Uporabniški avatar
ashi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ashi » 19. Avg. 2008 22:11

mislim... halo.. ena bejba je prej napisala, da miške ful smrdijo.. ja dddd.. valda.. vsaka zival smrdi, če ne skrbiš za njo.. čudno.. jaz ko sem mela belo miško.. pa ni nič smrdela... nevem kak je pol njej.. tak da.. če se skrbi za zival nič ne smrdi.. pa še ful pametne so te bele miške...
Uporabniški avatar
theNinna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 373
Na forumu od: 31. 3. 2008
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a theNinna » 20. Avg. 2008 10:51

Jas sem mela 5 teh plesočih mišk, pa so ble skup v vlkem terariju, pa niso nič smrdele - vse je odvisno kak jim ti to čistiš...
Drugače pa bi še mela te miške, ker so res take simpatične, pa celi cajt se v krog vrtijo... svaka jim čast, hehe.
Uporabniški avatar
ashi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ashi » 20. Avg. 2008 11:19

thenina čist prav maš.. jaz sem tudi mela te miške pa so fejst sladke pa vse... pa mi niso nič smrdele... no, tudi moj hrčolin kerega mam zdaj je fejst čisti.. ne smrdi.. itak pa je odvisno kak lastnik skrbi sploh za te zvali... ker če ti skrbiš za zivau ne smrdi.. plus tega miške se ful da navadit da kakajo pa lulajo v en kot.. ker so zelo pametne.. :)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 20. Avg. 2008 15:59

mi jih mamo na vrtu, pa mačke vse zrihtajo :D

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov