Ljubljenčki - splošno

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali imate hišnega ljubljenčka?

da
305
79%
ne
31
8%
sem ga imel/a, pa ga nimam več
49
13%
Skupaj glasov : 385

Uporabniški avatar
Spelina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 11. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Spelina » 22. Avg. 2005 21:27

jz mam pritlikavega kunca Bunkca in akvarij
Uporabniški avatar
misssixty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 23. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a misssixty » 25. Avg. 2005 11:41

Jst mam pa ze za eno mejhno druzinsko drevo mackic - najprej je pred vec kot 10 leti zvecer na okno priplezala Mika, pol je ta imela mucka Murija in muco Mačo, ta je imela Lizo in Jessyja, Liza macka Cat in muco Sofijo in tko dalje, ful smo jih ze oddal, tele z imeni smo obdrzal, zdejle pa oddajamo se crnobelega mladicka. :D

aja - pa nase macke majo ful vsaka svojo osebnost :D Jessy je npr. pravi egoist, vedno hoce bit v srediscu pozornosti, hoce sam pojest vso hrano itd. Liza je ful mamica in za bozat macka, Cat je bil fuuul nesramen macek, vcasih ze prav mal hudobn, pa ful faca - enkrat je sou 2x zapored po priboljsek k sosedom k so mel piknik, pa je vsakic prnesu domov pa doma pojedu in sou nazaj :D Muri je bil pa tko - druzinski macek - znal se je igrat pa bozat, znal je bit pa tud 'odrasu' - sami srcki torej :D
Zadnjič spremenil misssixty, dne 25. Avg. 2005 11:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 25. Avg. 2005 14:03

Jaz imam papagaja! :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
micy17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a micy17 » 26. Avg. 2005 8:18

jst sm mela hrcka,zelve,ribe...zej mam skobcevko!ful bi pa mela psa!mopsa,argentinsko dogo al pa civavo!sam to mi tatsari ne pustijo imet!ko bom na svojem bom sigurno imela psa!drugac sm pa tud hotla met kuscarja(trnorepa agama) sam sm ful dolgo cakala d bi ga en pripeljal iz drzave kjer jih gojijo tako da sem se navelicala cakanja in sla po skobcevko
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 26. Avg. 2005 13:11

Satan a sodeluješ tud na forumu slo-apbt.com?

Vem, da ni priporočljiv za prvega psa, nebi bil prvi, čeprav sem mela s prvo srečo in ni potrebovala nikakršne vzgoje. Bla je pridno ko pri norcih. tako da o nevem kakšnih izkušnjah lih ne morm govort, sam si res želim pit bulla in nebi hotla met zdej drucga psa, pa čakat, da pogine pol si pa z izkušnjami pit bulla kupit. Mam kar nekaj prijateljev in kolegov z to pasmo in so vsi čudoviti in zelo prijazni psi.

Ja knjigo bom prebrala hvala.

No ker psa jemljem zelo resno, bom o nakupu še premišljevala in se prej dobro pozanimala še o marsikateri stvari. Če bom pa kaj rabla bom pa kar tebe kontaktirala, al se pa na unmu forumu oglasla.
pa pa
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 28. Avg. 2005 22:19

Jst sm mela zelvico doma, sam je poginla.Zdej trenutno nima nic, bi si pa kupla kksno ribico za v sobo :)

Definitivno pa ne pticev, ki se jih kr mal bojim :oops:
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
majaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 19. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a majaaa » 29. Avg. 2005 12:36

no da pomislm kire živalce vse sm že mela...

najprej sm mela enga papagaja kokija k ga je brat na enem srečelovu zadel :) sam je mogu bit že kr star k ga nism mela dolg!

pol sm mela tri zlate ribice. in smo šli enkrat s starši na morje pa smo bratu rekl da nej jim daje jest...in njemu se ni dal vsak dan teh ribic hrant in jim je sam enkrat stresu hrano...velik hrane!!! no in k smo mi pršli domou so vse tri hrbtno plavale!!! :(

zdej nazadnje sm mela pa še dve skobčevki sam sm jih odala (v bistvu jim je mami zrihtala nou dom) k so ble full glasne in jih nism mogla več prenašat! no sam hvala bogu jim je pr drugih lastnikih full lepo k sm zvedla da je ena znesla jajčka in da bojo mel mlade skobčevke!!!

drgač mam pa še pr babici enga psa (mešančka) k je pa tud kr že v letih...12 let star.
Dneva ne moreš zadržati, lahko pa ga izkoristiš
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 29. Avg. 2005 23:04

.Ah kaj sem jaz že vse mela.
Morskega prašička-?, 3 mačke-Juno, Porša in Lumpija, 2 papagaja-Jana in Žožo,potem pa naenkrat:Psa-Lady-Angela,želvo-Matildo, hrčka-Kikija, 2 skakača-No name, zlate ribice-Omi pa Stric Toni,najbrž kakšnega pajka-Filipa na steni :D.Hm mogoče še kaj, česar se ne spomnim.

Pa mela sem še enega mačka, za katerim stoji tragična zgodba, stric ga je ustreleil v navalu besa, ker mu je pojedel papagaja :(

Zdej bom mela pa enka malega kužija spet :razz: .
pa pa
Uporabniški avatar
Berđa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 17. 8. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Berđa » 12. Sep. 2005 11:33

Jest bi mala žvali uffff :D Pa je pomoje stanovanje premejhno :cry: Rada bi mela želvo trenutno. Moj brat je mel hrčka pa skakača! Jst bi pa mela psa, pa kameleona, pa iguano, želvo, ........................vse :P
Pametni dobi več koristi od sovražnika kot neumni od prijatelja. Ne posmehuj se nesreči drugih!
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 08. Okt. 2005 7:19

jst mam pa 3 miške. prej smo mel 2 pa je 1 umrla pol smo pa šli še 2 mladička kupt.....kok so cute.....
ful si pa želim met enga kužija.......mini maltežana :runningdog:
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 19. Okt. 2005 9:38

jaz imam pa doma pravi živalski vrt...no..pa naj začnem...imam psa..kraškega ovčarja...potem pa eno hišno muco...pa dve zunaj...in dva morska prašička...moja cukerčka :) potem pa imam paličnjake, ki gredo danes v posvojitev...sem jim našla malo večji domek...v pravem terariju...potem pa imam še en velik akvarij...pa še nekaj domačih živalic, ki so zunaj...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 07. Nov. 2005 19:40

jst mam doma enga velizga črno belga mačka k ga mam ful rada. tolk mi je cute. mamo pa tud psa, sam jst mam še zmeri rajš mačka
Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 24. Nov. 2005 6:57

mam mucka in kužka ...timi in gali..viiiiii.....pes je biu včasih se not pol sm ga pa ogla vn pustit ker so mel starsi neki proti....macka mam pa vecino casa notr .... pa ful ga razvajam..skupi jeva spiva gledava tv se pogovarjava :lol: ....glavnm cats and dogs rules
all day i dream about sex-adidas
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 06. Dec. 2005 19:32

Jst pa že mam svojga morskega prašička...Nace mu je ime :rofl:
This too shall pass.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 06. Dec. 2005 19:46

Men so ful u redu, ta je že moj drugi...sicer jim moraš kar redno čistt kletko, pa dobr je, da se ukvarjaš z njimi :)
Pa ne smejo bit skos v kletki, more mal laufat naokol :P Moj ne grize, samo zna se pa zgodit, da ful grizejo :D Pa jst mam prov une škarje za morske prašičke, da jim krempeljčke strižeš...ker moj si na kamnu ni mogu dovolj zbrust kremplčkov in ga je pol ful motil :) Drugače so pa prijetne živalce :)
This too shall pass.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov