Ljubljenčki - Mačke

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 11. Jul. 2006 14:42

jz mam pa trenutno doma tri mucke... eno mačko, mačka in mladička :D miško, miška, ficko
mela sm tri hrčke.. en umrl, dobla druga dva... so jih mački požrl :? bli so pa srečko, belko pa sivko
drgač mamo pa že skoz mačke pr hiši... in ne vem, kaj bi brez živali počela...
rada bi mela pa kužka, sam mi ga stara starša ne pustita, ker mamo skupno hišo :( ampak tud to mam v načrtu za prihodnost, da ga bom mela :D
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 12. Jul. 2006 13:14

Jest mam tut muciko k mi jo je lubi prnesu za rojstni dan :P ... itak sm čist navdušena nad temi kosmatimi zadevcami, čeprov mi je blo na začetku mal gadno, ker bo prikrajšana za naravo (živimo v stanovanju), ampak se bo že navadla. Smo že imeli enkrat mačka, ko smo še v hiši živel in se mi nekak bolj logično zdi, ker ma saj kaj za delat pa mal se za sprehodit.

Je pa taka siva tigrasta. Bom ob priložnosti slikco prlimala :)
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 13. Jul. 2006 12:09

Nasa macka je tut proti koncu ze. Stara je 16 let, drugace je bla vedno zdrava, zdaj pa se ze pozna da ni vec to to, cele noci se dere mjavka, mama jo nosi ko froca okol, je bol tak tak...itd. Zdaj pa mama zbira pogum da jo pelje na spanje. :?
Uporabniški avatar
tassika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 12. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tassika » 13. Jul. 2006 12:16

moja je bila stara šele 2 leti, samo je bila slabokrvna, baje so neki govoril o mačji levkemiji in dons na pregeldu je veterinar reku da je že čist boga, da ji srček odpoveduje in da sam še trpi pol pa nisem imela več srca jo pustit in so jo uspavali. Bolj to kot pa da jo boli.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 14. Jul. 2006 11:18

Evo moje kosmate kepice:
Slika

mal spančkamo...
Slika

pa mal "miško" lovimo :P
Slika

pa-pa kozmo kure :)
Slika
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 14. Jul. 2006 12:36

@ MIGRENA
Kok je pa luškana tale mucika :ja:
Skor taka k moja...sam, da je moja že mal večja :P
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 15. Jul. 2006 9:11

;am pa problem k sploh nevem kako nej dam svoji mačkici ime :? , prejšnji je bil maček in je bil frido sam za mačko se pa sploh nemorem kej pametnega zmislit, da bi mi blo všeč.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 15. Jul. 2006 9:35

Migrena... dj pač neki, kar ti pade na misel tist moment (za ime mislm :) ) jz mam miško, pa miškota pa fickota :lol: pa sm jim dala čist spontano ime... kokr mi je takrt zapasal :)
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 23. Avg. 2006 6:19

Jaz mam pa dve ful slatki muci (oranžnega mačkona in sivo muco), ful sem navezana na njiju in si sploh več ne znam predstavljat, kako bi bilo, če ju ne bi imela. Imam pa še nemškega ovčarja. Drugače mam pa ful rada živali, včasih sem še zajčke pa ribice doma mela. želim pa si činčilo al pa veveričko - v tukanotu sem jih vidla, take male prodajajo. Ful lepe v glavnem.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 23. Avg. 2006 12:56

jst mam črno muco Simbo, belo polperzijsko muco Ajšo, zajčka Gizmota in bernsko planšarko Galo :)
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 12. Nov. 2006 9:14

Mene pa zanima tisti k mate mačke s čim jih hrante? Ker opažam, da je moj mačkonar kr zbirčen... nemara vode pit, whiskas mu tut ne diši preveč :eek: , briketke moram že prov posebno vrsto najdt zanjga itd. tko, da še mal eksperimentiram s hrano, da ugotovim kera mu je najbolj všeč.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 12. Nov. 2006 9:15

Ja moja dva mata rada vse konzerve, karkoli prinesem, kupujem pa različne da se ubožici ne naveličata. :D Ker sta tud zbirčna pa razvajena. Brikete isto. Včasih kak kos klobase, pa rada mata palačinke.:) Pa vedno kakšno malo za njiju posebej naredim. To je to.


Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas

Toše R. I. P.

Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 12. Nov. 2006 9:34

Ja jest mu tut vse možne znamke kupujem, da se revež nebi naveličal :lol: ... pa ni šans, da vodo pije, ampak mora bit obvezno mleko. Hrana pa mora bit v omakci in ne želeju :?

Zgleda je po men zbirčen :lol:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 12. Nov. 2006 9:54

Moja dva pa kr rada vodo šlukneta, ampak vsako jutro pa obvezno mlekec zahtevata. :)

Zanima me še, kaj Migrena in ostale, ki mate mačke, kupujete proti bolham in klopom? Kr moja dva sta mela taka trakca okoli vrata, sam je v navodilih pisalo da so posledice tega bruhanje itd, pa sta res skoz bruhala. :? Pa bi rada zdaj kaj drugega sprobala.


Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas

Toše R. I. P.

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Nov. 2006 9:57

MIGRENA napisal/-a:Ja jest mu tut vse možne znamke kupujem, da se revež nebi naveličal :lol: ... pa ni šans, da vodo pije, ampak mora bit obvezno mleko. Hrana pa mora bit v omakci in ne želeju :?


Ma sej mački so nasplošno ful zberčne Metke...Matr mene kr piskr dvigne, ko mu dam en kos pečenih reberc al pa piščančka, pa sam povoha pa gre stran...tiste svinjske konzerve bi pa jedu skos :roll: :twisted:
no drgač, pa moji sam kitekat in nč druzga...kšne evkanube in podobne dobre hrane za mačke...ja še povoha jih ne..matr blj smrdijo, rajš ma hrano :roll:

tiste, ki dajete mačkom mleko....Ga razdrečite z vodo? kukr jst vem, je mleko samo preveč agresivno za mačka in mu lahko fejst prebavo sfuka in mislm, da lahko clo eno bolezen dobi, če preveč čistega mleka zaužije...

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron