Ljubljenčki - Mačke

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Zmaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 19. 1. 2005
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a Zmaja » 14. Nov. 2005 14:14

jaz pa mam mačka najdenčka, je čist navaden
vendar tok scartljan, edina njegova posebnost je da
ve delat prevale
Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 25. Nov. 2005 14:38

nora je na žogice, miške, ali karkoli drugega, kar pade na tla:
Slika

viiii...muckiiii aaaa!!! :D
all day i dream about sex-adidas
Uporabniški avatar
Petra5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 14. 4. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Petra5 » 05. Jan. 2006 20:32

No pa še moj živalski vrt
Ko sem bila majhna, sem mela.. mucke, pa psa po imenu Hunt, pol je prišo kuža po imenu Hilo, pol Iro, zdaj pa mamo Dina to so bli kužki (aja pa vsi nemški ovčarji ker očka prisega na njih ), no mela sem še divjega zajčka, ki sem ga spustila ko je zrasu pa ježka prav tako, z očkom sva mela vrano ker je mela krilo zlomleno pa je pol kar hišna postala, pol sem mela mačaka po imenu Jole, pa mucko Mici, pa mucka ki je bil moj najdražji pa ga še zdaj nisem prebolela po 5 letih ime mu je blo Mac :cry: ful ga pogrešam.
ZDaj pa mam novga sončka in sicer morskega prašička po imenu Gašper, je pravi cukr, vedno je z mano samo malo preveč kaka :oops: :? .
Ko bov z fantom mela sove stanovanje al pa hišo pa prideta na vrsto 2 dobermana al pa rotvajlera :D :D .
Ja res je frik na živalce sem... tolk jih mam rada :D .
Qualis vita finish ita
marakeech
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 8. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a marakeech » 10. Jan. 2006 14:45

Jst mam pa zdej trenutno mačka k mu je ime Albert pa je naaajbolši mačk na svetu. Pa psa oz. psico (sam to mi je ful grd izrazr :) ) Mišo. Pa fant mi je prnesu za miklavža hrčka pa je pol mt čist znorela da ma ona dost žvali pa da zdj ne bo še za podgano skrbela :) Ampak zdj je use lepo in prav. Ime mu je pa Štefan. Pa ful mam rada vse svoje živalce :)
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 17. Jan. 2006 17:13

to je pa naš najnovejši član družine :D ime ji je miša(še zmer moj mlajši bratec izbira imena vsem živalim :roll: )
je pa čist navihana (wiiii kok mam jst rada mucke :wink: )
slike so mau slabše sam muco se pa še zmer vidi :wink:
Slika
Slika
Slika
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
*Marshy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 8. 1. 2006
Kraj: KrAiNsTeRdAm

Neprebrana objavaNapisal/-a *Marshy* » 18. Jan. 2006 22:57

Ko sem bila majhna smo imeli kar nekaj mačkonov :D , pa moj dedek je imel zmeraj pri hiši eno kuro :lol: ....ko sem začela hodt v šolo, je pa ni imel več..zgleda, da se je je naveličal :)
Zdaj imamo pa že kar nekaj časa papige....dve nimfe :wink:
UUUUU.... sej res, pa moj fotr ima zajce, za kere skoraj ne vem, da obstajajo :lol:
Nič ni tako močno kot sanje, kako ustvarjati prihodnost.
edina21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a edina21 » 22. Jan. 2006 19:28

Jaz imam eno črnod dobrosrčno perzijsko mačjo kepico doma že 9 let, ki sliši na ime Medvedek. :razz:
Je še zadnjič taxist dejal, ko sem ga peljala k veterinarju na cepljenje, da res spominja na medvedka s svojimi 7kilami
edy21
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 05. Feb. 2006 1:01

Jst sm pa mela belga mucka, sam mi je pobegnu :(

V bistvu je blo tko, da je fotr zjutri pustu vrata odprta in pol me muc
pobengu... :cry:
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 14. Mar. 2006 11:50

am,jz sm mela k sm bla majhna eno mačko, perzijko (maruša-mela že od prej tak ime). pol smo mel psičko maltežanko (capko) k smo jo dal starn k nismo bli dost doma :(, zdj mamo doma mačka (Lumpi) pa hrčka (nodi). mam pa v lj kjer študiram 80litrski akvarij z 8 ribicami,gupiji pa molija, mladica k se mi je kake 3 tedne nazaj rodila ima ime Bučka. druge pa nimajo imen. bil je en tak modr gupi pa mu je blo ime Plavko, sam so ga druge obgrizle pa ga ni več :(. mela bi pa psa, vsaj ene dva: maltežana psičko pa še kazga večjiga(bernskiga, aljaškiga alamuta, ...). u glavnm neki kosmatega.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Eileen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 98
Na forumu od: 4. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Eileen » 16. Mar. 2006 11:40

Mojo mucko čaka v soboto sterilizacija. :cry: Ful se bojim, da jo bo po operaciji bolelo. Nočem, da jo buba. ;( A po drugi strani 2x ali 3x na leto kotit mladičke je tudi trpljenje. A je kera že peljala svojo mucko na sterilizacijo? Kako je bilo z mucko po operaciji? Zelo bi vam bila hvaležna, če bi me katera pomirila... :frown:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Mar. 2006 12:00

če boš slučajno v azil v gmajnice nelsla kastrerat ne!!!

tukile maš pa napisan vse o sterilizaciji.drgač bo pa mucka, ko jo boš domov prnesla kšne da dni še slaba, skor nič ne bo jedla/pila (morš ji vseeno ponujat za jest) pa morš pazit da ne bo padla al pa skočila s kšnega kavča al pa stola..skos na tleh jo morš met....pol ko bo že vse kul pa to, se ji bo na šivu nardila taka buškica in lahko traja tud mesc al pa še dlje....ampak to ni nč narobe....... :cool:

Stelizacija mačke

Sterilizacija mačke
Eileen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 98
Na forumu od: 4. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Eileen » 16. Mar. 2006 13:52

Hvala ti, *purple bitch*! :bussi:

Samo še to me zanima...zakaj pa praviš, da naj jo ne nesem v Gmajnice? Moja mucka je sicer ravno iz Gmajnic in sem imela namen jo tam tudi sterilizirat, vendar pa ker sem s Primorske, se nam ne splača v Ljubljano mucke peljat (pa še zanjo bi bilo mučno). A si imela kake slabe izkušnje? :(
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 16. Mar. 2006 15:15

*purple bitch* napisal/-a:če boš slučajno v azil v gmajnice nelsla kastrerat ne!!!

Ok tegale stavka ne razumem? Kaj si hotla s tem povedat, da naj je ne nosi kastrirat v gmajnice?

A je tam kaj narobe, ker jaz sem namreč slišala neke kritike na tamkajšnega veterinarja, ampak tudi sama razmišljam o kastraciji kužata in tam imava zastonj. Ali mi morda to odsvetuješ? Zakaj?
pa pa
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Mar. 2006 23:24

ok moji kolegici barby, je tud tle na forumu so tm mačko zajebal.....kastriral so jo v gmajnicah (je bla tud iz tm) in so neki narobe nardil.pol je pa njena mami klicala če jo lahko prpelje da ji pomagajo, je bla že čist sherana ni jedla ne pila, in je veterinar reku da ne da je ne bojo sprejel.....in potem je mačka umrla....je njena mami klicala še druge veterinarje, pa so rekl da samo oni vejo kaj so zajebal in da žal ne morjo pomagat..ker doskrat npr. je valda že narkoza za tako bogo mucico ki nč več ne more, usodna.....tokle o gmajnicah....
no jst sm svojo tud ene dva mesca nazaj nesla ke kastrerat (je tud iz tm) pa je blo sicr vse uredu, sam k sm pršla ponjo mi jo je un kr vrgu na tla.......nevem no.tem se res ne da za tiste žvali skrbet..... :evil:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 17. Mar. 2006 0:27

Moja mucka je bla kastrerana ene 10let nazaj tko da ne vem kje je bla. Je bla pa hitr po tem ko je skotila in ma ful "bawhija" čeprow je drgač suhica :D Ampak ni blo z njo nč hujšga in je pr 13ih letih še vedno poskočna in lepotička!
Če nisi del rešitve, si del problema.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov