Kopanje muc

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 28. Mar. 2009 22:10

Čudaške mačke :D .

Moj dostkrat izležava na "predpražniku" pred mojo tuš kabino in ko vid, da nameravam neki pr umivalniku počet, že dobi velke oči in če ga slučajno kšna kaplca nacila, šššššššc, ga že ni več.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 28. Mar. 2009 22:15

Moja je stalno ob meni ko se tuširam ali kopam (al pa če je moj v kopalnici, isto), pa bulji vame - sam noter pa ne upa. Ko se jaz spravim štimat in rabim umivalnik, je že ona gor, kao: "ne, zdej bom jz najprej pila, pol boš ti na vrsti"...

Joj, včasih bi jo kr notr porinla, vragec mali...sam, seveda, me pogleda z velkimi okami, pa je vse dobro :D
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 28. Mar. 2009 22:16

Aloha, moja to nardi, ko primem lak za lase v roke, al pa kar kol v spreju :D Sam zbriše in to tko, da se kr kadi za njo :D Zgleda ji ful smrdijo te zadeve. Drugač se ji pa ful nasmejim, k zmeri, kadar jst kej počnem, sedi in me res opazuje, k kšn otrok. Vsak moj gib. Prov smešna je :D
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 03. Apr. 2009 11:26

Slika
(s)mej se
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 13. Apr. 2009 7:25

No kar jaz vem se mačka ne kopa, oz. lahko z vodo nikakor pa s šamponi, ker je to škodljivo. Pa naj ti v trgovini še bolj trobijo, da bi ja prodali kakšni šampon, ampak to ni zdravo. Maček se umiva sam. Ti pa ga lahko češeš.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 13. Apr. 2009 9:14

So pač izredne razmere, ko je mačka treba skopat, pa če mu je to ušeč al pa ne. Redno kopanje, kr tko mal, je pa prej škodljivo, kt koristno.

In pa, maček se bo vedno lizu ko nor, če ga boš s čim "namalu" (skopu, ga božu z odišaulenimi rokami, ...).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 18. Maj. 2009 19:46

Kaj pa pravte na umivalni stroj za kosmate ljubljenčke? Izdelali so ga v Franciji, glavni inovator pa je Francoz Romain Jarry, ki zavrača pomisleke, da je naprava kruta do živali. Napravo so že postavili v vasici iz katere prihaja inovator - St. Max blizu Nancyja in jo pogosto uporabljajo. Glede na velikost psa se določi funkcija pranja, za kopanje muc uporabijo funkcijo za kopanje malih psov. Baje psi uživajo oz. jim ni hudega. Tole sem povzela po slovenskem časopisu.

Razprava...;)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 18. Maj. 2009 20:01

Me zanima, kako bi se on počutu v ''pralnem stroju''. Jz bi mu še centrifugo naštimala, da bi mu kolesa v glavi poravnal. :evil:
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 18. Maj. 2009 20:05

Kaka fotka?
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 18. Maj. 2009 20:18

Če pa pes pri tem uživa mene vrag vzame, resno! Mater bi njega zaprla tja noter, kreten, ne morem drugega rečt.

Tukaj je link: http://www.time.com/time/picturesoftheweek/0,29409,1895117_1877064,00.html
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 18. Maj. 2009 20:24

aaa :eek:
Upam da tole samo voda šprica, da se dejansko kej na vrti/premika alpa karkol. Bogi :eek:
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 18. Maj. 2009 20:37

Eh, vrti se valda ne, prijetno pa jim u tisti škatli, pouni šampona, najbrž usen ni.

Me je pa to spomnl na našga carja, k dostkrat izležava u pralnem stroju al pa sušilcu. In preden da prat, mami vedno čekira, če ni slučajn not, da ne bi zažokala u njega usega tistga perila, zaprla in fuzzzzzzzz, ode naša živala.

Kadar sama perem, nardim isto, pa me učasih na sred panika zagrab (če mačka dalj cajta ni na spregled), grem use skp ustaut in usa presrana vlečem cote vn in tiščim glavo not. Pa pride đekson izza ovinka u utility in prou debeu gleda, kaj se grem ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
matejka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 20. 4. 2008
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a matejka** » 18. Maj. 2009 22:20

^Kolk pa kaj mate vi dlak doma pa po oblečilih če mačku kr pustite v pralec pa sušilec ?
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 18. Maj. 2009 23:34

Praln stroj za živali?! :eek: Pa sj folku se je čist odpelal, pa zihr se bo najdla kšna budala, ki ga bo nabavla!

Drgač je pa moja tud že lezla v praln stroj, pa v vse lukne se hoče zbasat, da tud včasih sam zgine in pol jo ceu cajt iščem, pa kličem, pa se noče oglasit, hinavka :D Nazadne se mi je tko skrila v un karton od mleka, k pride 12 tetrapakov not, pa ne duha ne sluha o njej :D
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 19. Maj. 2009 7:24

kalanhoja napisal/-a:No kar jaz vem se mačka ne kopa, oz. lahko z vodo nikakor pa s šamponi, ker je to škodljivo. Pa naj ti v trgovini še bolj trobijo, da bi ja prodali kakšni šampon, ampak to ni zdravo.

Načeloma res, se pa lahko zgodi, da ga je vseeno treba okopati, če ima kakšne mikroorganizme na koži/v dlaki, ampak potem je šampon treba kupiti pri veterinarju.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron