Konji

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Feb. 2009 0:37

NOVO

Dons sm mal pregledvala jahalne šole v ljubljani in bližnji okolici pa nevem, najdla edin ceno hipodroma, ki hoče za začetni tečaj met 200 eurou :?
a mogoče kdo pozna kakšno cenejšo jahalno šolo, oziroma kšnga individualista, ki uči jahat,pa da ni to tok drago?
Ker če gledam na najprej začetni tečaj tolk dnarja, pa še pol za jahača 1 pa kaj šele naprej, hmal obubožam :?
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 07. Feb. 2009 8:32

*purple* ta tečaj najbrž vključuje 10ur šole jahanja al kako?ker to je še dokaj ugodno na žalost (se mi zdi da sm js učasih tut plačevala 2500sit/uro)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Feb. 2009 21:53

amm, hruška, glede na to da naj bi tale tečaj uključeval 10 ur, bi jst do stropa skočila če mi reče da mam na uro za plačat sam 2500 slovenskih biuših tolarjeu :D :D
sice je pa res drago za posrat :?
a res nihče ne pozna nobenih cen, al pa kšnga idividualista ki bi v ljubljani ali okolici učil jahanje?
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 09. Feb. 2009 22:50

*purple* sej vem...js sm nehala jahat lih iz tega razloga, ker je blo preprosto preveč drago, oz. bi si mogla kupit svojga konja če bi hotla naprej jahat...kaj pa sploh vključuje tale tečaj?
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 09. Feb. 2009 23:20

Če si študentka al pa dijakinja, maš tečaje za 120€.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Feb. 2009 0:39

sončk napisal/-a:Če si študentka al pa dijakinja, maš tečaje za 120€.


kje pa??? :eek: :razz:

hruška, sej jst bi mela svojga konja :) Moj ma sorodnike tuki bliz mene,k majo že konje in je možnost tud oddaje boksa za nepreveč velik dnar (s hrano ured).Za konja bi že zbrala pa te zadeve, tko da...Moja fuuuul velka želja noo..Sicer ne tako kmalu uresničljiva, ampak enkrat že :)
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 10. Feb. 2009 9:46

ajoj, prej sm narobe prebrala ceno tečaja....ne vem zakaj sm misnla da vidm 100evrov :D joj joj...jah, 200evrov je pa kr velik ja, sam jahanje je drag šport na žalost :?

oh ja, to da maš možnost najema boksa po nizki ceni ti pa takoooo zelooo zavidam...upam da ti čimprej rata dobit enga ornk konja :) kerga bi pa mela?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Feb. 2009 12:44

ja una tvoja cena je bla pravi balzam :lach:
je drag šport ja, ampak tko zelo sproščujoč in prekrasen....pomoje ni boljšega flinga kot sedet ne konjsem hrbtu in odjahat v sončni zahod... :love:

ja pač sorodstvo od mojga...Mislm sej raj bi mela svoj boks nekje,ker to je še dodatni strošek glede na uso oskrbo in tko.
ampak sej pravm želja je velika in enkrat..enkrat se bo uresničla!
drgač sm pa zanč v prejšnjem oglasniku vidla da en oddaja boks za sto eurou na mesec s hrano,tud nekej v ljubljani..No, pa ga v tem oglasniku ni blo več.

drgač pa so tele pasme moji sanjski! :hearts:
veliki močni, pa s "hlačam na zvonc" :D
nevem točno katera pasma je to....
drgač bi pa kupla enga velizga rjavkota..na pasme se tdu bolj mal spoznam, tko da ne znam povedat.Moj bratranc je meu tazga velzga rjavkota in je biu toook lep!Lih tazga bi mela, sam mal manj tečnga pa napadalnga.
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 10. Feb. 2009 13:16

*purple* najbrž si mela v mislih frizijskega konja (sam v rjavi barvi ga boš bolj težko dobila, ker so zaželjeni samo v črni-->usaj tko sm prebrala...)?so pa ful vzdržljivi pa po moje bolj primerni za dresuro, kot pa kkšno preskakovanje ovir :) ampak za po terenu so pa najbrž supr.

Men se bo tut enkrat uresničla tale želja, met konja in se s tem ukvarjat...sam vprašanje je kdaj :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Feb. 2009 13:21

jaaaaaaa, tale črna lepota :) :love:
nisem vedla katera točno pasma je to, pol sm pa limala slikce ki sem jih tko random najdla na guglu :) Drgač pa itak črnega, črni je najlepši :hearts:
sicer pa ovir itak nebi preskakovala..jst bi čist tko, ljubiteljsko jahala, po hribčkih in dolincah :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Feb. 2009 13:30

Obožujem konje :hearts:
Najlepša žival, kar jih je.
Ko sem bila stara okol 10 let smo imeli 2 doma, sam smo ju potem prodali. Nihče ni imel kej dost časa se z njimi ukvarjat- žal. Je blo pa luštno, ko sm ju malo jahala (seveda stric zdraven držal in hodil).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
groomerka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a groomerka » 13. Feb. 2009 22:18

Helou!
Jaz imam 10 urne jahalne tečaje začetne ali nadaljevalne 150 eur + 1 ura terena gratis. Sem pa z Medvod.
Drugače imam pa uro jahanja 15 eur. Individualno.
Don`t let city life get you down...
http://www.katjamocnik.si
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Feb. 2009 22:58

uf, tole se že lepše sliši :razz: :)
mejčkn počakamo, da denar naberemo, pa pridemo,sem si shranila tvojo spletno stran :)
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 24. Feb. 2009 23:44

Na pustno soboto sem si na hipodromu Stožice ogledala Pustni turnir v dresurnem jahanju v maskah. Če koga zanima si lahko ogleda fotografije:
http://www.svetlana.si/?p=734
elita.vig@gmail.com
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 3. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a elita.vig@gmail.com » 03. Mar. 2009 17:44

ojla,

a pozna kdo koga, ki bi mi pomagal pri oskrbi konja? v zameno za ure jahanja.

lp
-BORN TO BE WILD-

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov