Živali iščejo dom

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 14. Jun. 2011 11:05

So to vaše lastniške mačke? Pred 12. tednom starosti jih ne smete oddajati, tako da bolj definiraj kdaj bodo za oddajo.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Jun. 2011 11:18

UG84 napisal/-a:3. Če so muce najdene, zakaj niste obvestili pristojnega zavetišča?


Pfff, sama imam raje doma trop mačk kot pa da še kadarkoli to naredim...
The world is as you are.
zivek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 4. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zivek » 15. Jun. 2011 13:28

Mačke so naše ja. Za oddajo bojo od 6.7. naprej
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 16. Jun. 2011 10:49

emanuela napisal/-a:
UG84 napisal/-a:3. Če so muce najdene, zakaj niste obvestili pristojnega zavetišča?


Pfff, sama imam raje doma trop mačk kot pa da še kadarkoli to naredim...


Zakaj?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Jun. 2011 10:54

Zato, ker sem se v zavetišču prvič oglasila z izgubljenim psom in so me najprej obtožili, da sem pripeljala svojega ketnarja, ker je bil miren ob meni in je mahal z repom (ja, itak, še vtrgano ketno sem gor pustila, tako, zaradi imidža), zatem pa zaradi obnašanja, ko sem prinesla bolnega mačjega mladiča in so vpričo mene razglabljali zakaj še ena mačka, pa da je itak že mrtva, da je to samo za uspavanje, še preden so karkoli pogledali.... V glavnem, to se gre za moj konec, z ostalimi zavetišči nimam nobenih izkušenj.
Medtem ko imam super izkušnje z društvi.
Seveda pa vseeno boljše zavetišče, kot pa cesta/mučenje/pobijanje.
Najboljša preventiva pa itak vsi vemo, da je sterilizacija/kastracija in ni nobenih težav z oddajanjem mladičev :P
The world is as you are.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 16. Jun. 2011 11:02

V takšnih primerih moraš imeti pač trdo kožo in jim povedati nazaj kar jim gre. Oni so tu za točno določen namen. Treba težit. Tud če večkrat, žal so v kakšnem zavetišču tud kakšne osebe/ dnevi ki znajo bit zoprne/i.

To je pol tko kt z VURS - tud če maš 20 slabih izkušenj pri prijavljanju, še ne pomen da nehaš prijavljat, ker pol je pa itak vse brez veze. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Jun. 2011 11:04

Tudi če jaz zatežim nazaj, se to konča, kakor hitro odidem čez vrata. Seveda je s prijavljanjem drugače, sama zdaj že nekaj tednov težim za enega dihurja :?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 16. Jun. 2011 11:17

Ja, včasih ni druge. :( Žal.
Kittycat88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 15. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kittycat88 » 16. Jun. 2011 12:47

Zdravo,

posredujem oglas od vzrediteljice papillonov:

prodaja se psiček, pasme papillon. Je z rodovnikom, EU potnim listom, čipiran, cepljen in razglisten. Skotil se je 29.04.2011 in bo od julija naprej primeren za oddajo.

Psiček prihaja iz psarne Beauty Butterfly, z Dunaja. Več informacij najdete na njihovi spletni strani http://beauty-butterfly.hunde-homepage.com/index.html. Z vprašanji se obrnete lahko direktno na vzrediteljico, lahko pa pišete tudi meni na zs.

Slika
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 20. Jun. 2011 17:18

paprikaa napisal/-a:Skotili so se nam mladi dihurčki, ki so trenutno še v varnem zavetju mamice. Ker bo kmalu prišel dan, ko se bodo morali posloviti od mamice, že sprejemamo rezervacije.
Ob oddaji bodo socializirani, mikročipirani, veterinarsko pregledani in razgliščeni. Hranjeni bodo s kakovostno hrano, primerno za dihurje in prekuhanim mesom, kot priboljšek pa bodo dobili vsak teden tudi jajčko.
Na voljo so še 3je mladički :)
Za več informacij sem vam na voljo na št. 030 305 217-Barbara.
Kittycat88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 15. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kittycat88 » 28. Jun. 2011 9:27

Kittycat88 napisal/-a:Zdravo,

posredujem oglas od vzrediteljice papillonov:

prodaja se psiček, pasme papillon. Je z rodovnikom, EU potnim listom, čipiran, cepljen in razglisten. Skotil se je 29.04.2011 in bo od julija naprej primeren za oddajo.

Psiček prihaja iz psarne Beauty Butterfly, z Dunaja. Več informacij najdete na njihovi spletni strani http://beauty-butterfly.hunde-homepage.com/index.html. Z vprašanji se obrnete lahko direktno na vzrediteljico, lahko pa pišete tudi meni na zs.

Slika


oba psička sta oddana :)
^Sophie^
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 27. 12. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ^Sophie^ » 03. Jul. 2011 12:40

Prodamo mladičke dihurjev. Za oddajo bodo primerni čez približno mesec dni. Na voljo so še 4 samičke in 2 samčka. Pred oddajo bodo veterinarsko pregledani, mikročipirani in bodo imeli urejeno vso protrebno dokumentacijo.
Več informacij na zs. Biba
Jenn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Jenn » 14. Avg. 2011 15:10

Heii!

Prodajamo dva mladička pasme Papillon z rudovniki (psička in psiček)
stara sta 1 mesec.
Psička bosta še ustrezno cepljena, razglistena, čipirana, tetovirana in bosta imela tudi potni list =) za oddajo bosta primerna septembra :D

slike si lahko ogledate na tem linku: http://helia-vira.com/Slovenian/prodaja.php
za več informacij pa pišite na zs =))
If I had a star for every time you made me smile, I would be holding the night sky in my hand *___* <3
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 18. Jan. 2012 18:28

Hej!
S cimrami se zanimamo za posvojitev mucke/mucka. Zanima me če priporočate kakšno zavetišče/društvo/posameznika za oddajo muckov. Želele bi si da bi bila muca navajena samo bivanja v notranjih prostorih in uporabe mačjega sranišča.
Smo že gledale po internetu oglase in ponudbo pa mi je kolegica že omenila slabe izušnje z zavetišči zato me zanima če ima kdo kako priporočilo ali pa je že posvojil muco od koga.

Hvala :)

(pa pardon če sem malo offtopic)
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 19. Jan. 2012 0:34

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov