Hrčki

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 17. Sep. 2007 14:33

Midva z Bajsijem sva si pa vceri postrigla kremplcke :D Tamala je prnesla z knjiznice knjigo o hrckih, kjer je pisal, da ful radi jejo sir. In sem mu dala sir, da ga je jedu z roke in je bil cist v transu, ker je prvic jedu sir, tko da ga sploh ni motil, ko sem mu strgla kremple. :)

Ewo se nove slikce. Sem mu kupila leseno hisko in je cist navdusen. :)

Slika
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 17. Sep. 2007 14:42

O kva je lušten...res fletne slikce! Slika
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 17. Sep. 2007 15:31

Hehe, res je en luskan poba.

Aja pa še neki, a mogoce ktera ve kje bi lohk kupla kitajskega hrcka? Js ga se nisem zasledila v nobeni zoo trgovini.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Sep. 2007 6:50

Kitajskega...hm :? Jaz bi raje na bolhi poizkusila, če kdo redi kitajske hrčke.

Btw-sir lahko je? Jaz imam tudi bukvo od hrčkov, pa nič od sira ne piše. Kakšen sir si mu to dala? Jaz bi Miši tudi, pa se full bojim da jo napihne in pogine. Povej več :D

Bajsi je totalna faca :D Full lepe slikice.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 18. Sep. 2007 7:10

Vidm, da ma josephina lih tako kletko za hrčke, kokr pa jst :D jst zdj razmišlam, da bi jo mal nadgradila, sam ne vem, kolk se mi splača, glede na to, da sta že zdj sam v spodnjem "štuku". Bom še vidla :)
Drugač pa tud mene zanima tole s sirom ... bi jima ga jst tud dala, al pa kej druzga, ne samo solate pa jabolka pa tiste standardne hrane za hrčke.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Sep. 2007 7:57

Jaz imam tudi tako kletko. No,moja hrčica :P In danes je ravno 1 teden okdar sem jo nadgradila. Morem nalimati sliko...

Drugače pa-kaj najraje jedo vaši hrčki? Naša je tako razvajena :) Pa zdaj sem ji v eno nadstropje dala posodico z posladki za hrčke, eno nadstropje nižje pa pač hrano. Seveda se samo s priboljški nažira :willnicht:
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 18. Sep. 2007 16:53

Bulma naslov je moj hrcek in pise da lahko jedo sir. Dala sem mu pa livado. In ga ma res rad. Hrcek ne sme jest cokolade pa mokrih stvari. Vam bom jutr napisala listo kaj lahko je, pa kaj ne, ker danes nimam casa.

Drugac pa mors Bulma hitr nalimat slikce od kletke ker me ful zanima kasna je :)
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 18. Sep. 2007 20:05

Kaj lahko jemo ;)


žir
sir
trdo kuhano jajce
jabolka
hladen prepecenec
grah
banane
bučke
krompir
brokoli
kumare
korenje
regrat
špinačo
sladko koruzo
cvetača
repa
pasji briketi
zelena


Kaj ne smemo jest :P

čokolada
fižol
čebula
rapar
paradižnik

Evo punce ;)
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Sep. 2007 7:43

Jaz imam knjigo Piers, Helen - Nega hrčka. (Vitorović Marjeta) in tudi piše kaj lahko jejo. Samo za sir pa ni nič pisalo :oops: Jaz naši dajem pač semena ki jih kupim oz hrano prav za hrčke. Drugače pa za priboljške solato zeleno (suho seveda), surov korenček,prepečenec, sezamove palče (seveda poje samo sezam dol), čez poletje ji dajem tudi surove kumare, pa kakšno jabolko vmes.

Bajsi je tudi jajca? Beljak? Rumenjak? Kar vse??? :eek: :D
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 19. Sep. 2007 16:09

Zaenkrat je dobil samo sir. Pomoje da pr jajcu lahko jejo vse, drugace bi pisal, da kej ne sme. Aja pa kle iz seznama, mu ne smete dat vsak dan, tko 2x na tedn pa v mejhnih kolicinah.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Sep. 2007 13:33

Hjao..včeraj pridem domov pa mi sestra pove da je Miša izginila :eek: Baje jo je dala na stol (mislim,halo?!), pa je odšla nekam za 10 minut. Miša od nikjer. Po celi njeni sobi sve stikale in je nisve našle. Jaz sem bila že čist paf :cry: Potem pa jo je foter našel v kletki (od sestrine sobe do kleti je 36 stopnic :eek: ). Če je ne bi našli ne vem kaj bi...
Edino dobro pri tem je, da ponoči ni gonila kolesa ker je spala :D

Glede jajc, različnega sadja itd. Jaz ne upam dajati nekaj kar ni noben znan hrček poizkusil. Ker me je grozno strah da bi jo napihnilo in bi umrla. Od moje sestre sošolka je dala svojemu hrčku češnjo, pa ga je napihnilo in je umrl. Pa ok,saj to je znano da ne smejo tak stvari jesti. Očitno bom kar ostala na jabolkih,pa solati,korenčku itd. Obožuje tudi lešnike, tak da ni panike.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 20. Sep. 2007 14:01

Hehe, samo da ste jo pol najdl.

Nja nas bajsi se ni vsega od tega seznama probu, sam js mislim, da mu ne more bit ic hudga, ce bi se kej drzga probu.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Sep. 2007 14:11

Ja,saj. Ker če v knjigi tako piše potem je že nekaj na tem. Bom ja z jutri napisala kaj v moji piše. Samo mislim da nič kaj drugače.

Samo jaz vseeno ne upam Miše fulati z vsem kar kjer piše. Ker me je vseeno strah da bi ji kaj bilo. Saj tako majhnim kepicam ni potrebno dosti da se jim kaj zgodi.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 20. Sep. 2007 14:36

Ja sej mas prov. Mojmu bajsiju zaenkrat se ni blo nic (na sreco).
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 20. Sep. 2007 22:37

jst mam tudi ruskega hrčka, že več kot 3 leta če se ne motim. in je tako živahen, ne morem ga nič cartat, komaj ga sploh ujamem ko mu hočem kletko spucat. :lol: ko vrag je živ, tisto kolo celo noč goni
je pa tako srčkan, da bi ga prav hotla stisnit
za jest pa dobi tisto mešanico za hrčke, včasih mu dam jabolko al pa kikiriki v lupini pa se pol muči :lol:

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov