Hrčki

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 10. Sep. 2007 7:54

Ja,jaz si tudi tega ne predstavljam. Pa nisi ju nikakor mogla zvabiti ven? Ko moja Miša pobegne kam, grem po kakšne sladkarije in šumim z ovitkom le teh in takoj prišiba ven :D

Glede kletke in pobega-ko smo mi našo hrčico prinesli je parkrat tudi pogebnila, ker je bila tako majhna :D

Josephina- na Bolhi sem našla oglas za Fantasy kletko (16 eurov). In sem jo kupila, da si naredim nadgradnjo z njo. Komaj čakam da jo dobim ta teden :D
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 10. Sep. 2007 15:17

hehe, hudo. Porocaj pol, pa slikce prosim :D
*tinkica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *tinkica* » 11. Sep. 2007 19:56

^^^jah...js si tut ne predstavla da bi jih kje mrtva našla zdej... :( takrat k se je to nardilo sm tk hotla da pod sesujemo, sam da bi hrčka najdli...sam to res ni blo izvedljivo :( kakšna 2 dni smo slišali celo njuno krempljenje pod podom, enkrat sta bila v sobi, spet drugič pa smo jih slišali v dnevni :eek: :cry:
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 12. Sep. 2007 14:13

:eek:

Nimam kej vec za napisat.
Uporabniški avatar
*kristinca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 1. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristinca* » 12. Sep. 2007 15:03

Jst mam tut rusko hrčico Pikico in je zdj stara mal več kot eno leto! To je najbol kjut živalca kar sm jo kdaj mela :D Ful se pusti crkljat pa božat, pa skor zmer mi zaspi v roki če jo mam. Al pa recimo ko spi podnevi, in jo začneš klicat, se zbudi in pride vn iz hiške :P Je pa res, da nenormalno vrti kolo pa ful je živahna, spleza tut na strop kletke in tm visi pa grize rešetke, čeprov ma tist kamen za brušenje zob, ne vem zakaj to počne :D
Tell me why I can't be there where you are;
there's something missing in my heart.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Sep. 2007 7:43

*kristinca* - mislim da se s tabo vsi ki imamo hrček strinjamo. So res najbolj kjut :D Meni naša tudi v rokah zaspi. Ali pa ko gledam tv jo imam zunaj, pa na meni spi. Jaz se full rada igram z njo. Jo pustim da teka po sobi, pol pa skačem za njo ko kam kamor ne sme :D Glede kolesa-jaz sem ji ga en čas jemala ven ponoči, ker nisem mogla spati. Zdaj sem pa že skoraj vajena na ta hrup ki ga povzroča. Samo škoda da niso dnevne živali, ker bi se takrat lahko še več igrala z njo če bi bila tako poredna kot ponoči.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 13. Sep. 2007 7:55

Jst mam gonjenje kolesa mojih hrčkic za uspavanko :D Če ne bi gonili kolesa, bi misnla, da je že kej narobe in ne bi mogla zaspat spljoh.
Sam mi je pa žou, k se nobena noče čohat, kr uideta mi :( Pa grizeta me, če jima recimo jabolko dam notr al pa ju hočem pobožat. No ja, sj mata druga drugo pa se igrata.
A obstajajo drgač kakšne igračke poleg kolesa pa rovčkov za hrčke? Bi jima še kej kupla. Pa vrjetn nadgradnjo te kletke al pa kr novo drug mesc. Čeprou sta čist mičkeni pa uporabljata sam spodnje nadstropje, bi jima jst dala še večjo kletko ;D Sam pol ne vem, kam ju bom dala, k v moji sobi ne bo več prostora ... mački, hrčki ... vse je pr men :lol:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Sep. 2007 8:32

Mislim da sem na eni strani jaz že pisala o igračkah :D Moja hrčica se zelo rada igra z tulcem od toaletnega papirja. Notri se kotali, pa grizlja ga itd. Drugače pa so še kakšne lesene kockice, pa krogle da se lahko kotalijo z njimi po stanovanju itd.Samo jes vprašanje če se bosta hoteli igrati.Naša razvajenka se samo s tulcem zabava in s kolesom. :motz: Jaz ji pa vse tako na veliko kupujem :oops:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 13. Sep. 2007 8:43

Aja? Nism nč brala za nazaj, sam to zadnjo stran sm prebrala :oops: Bom mal pogledala še nazaj. Drgač bom pa kr probala s tem tulcem. Če ga nauta začele kr jest :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Sep. 2007 9:07

jagodka85 napisal/-a:Drgač bom pa kr probala s tem tulcem. Če ga nauta začele kr jest :D


:rofl: Ziher bosta :D Samo to kolikor vem ni strupeno, tak da je kul. Miša si direkt vse v usta nabaše kar vidi. Hjao :) Enkrat je prišla celo do žvečilna.Komaj sve ji ga s sestro s pomočjo pincete vzele ven. Dobro da ga je samo malo pobrala :?
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 13. Sep. 2007 13:38

Jz sm tud mela že nenormalne količine hrčkov - mislem da okrog 5. Zgleda, da sem mela res srečo, ker vsi se so mi pustil cartat pa so bli prov fletni ... edin enkrat smo nardil bedarijo, ko smo jih nenamerno poparli ker smo mislil d asta dve ženski :D no kasnej smo pa še slišal, da 2hrčka istega spola ne smeta bit skup ker se tepejo ...

moji so jedl pač tisto obično hrano, zelenjavo pa priboljške. V kletki so mel kolo, ki so ga ful velik gonil pa vedno en tulec od WC papirja. Trenutno imamo pa zajčka, ker dalj časa živi ...
Uporabniški avatar
*kristinca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 1. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristinca* » 13. Sep. 2007 21:40

Moja sošolka si je kupila hrčico in čez neki dni je mela poleg nje še ful tamalih (ne vem točno kolk)... ampak a si predstavlate to, da ti v trgovini prodajo "brejo" :P Kam pol s 15 hrčki :D
Tell me why I can't be there where you are;
there's something missing in my heart.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Sep. 2007 7:14

Kriza :D Jaz tudi poznam eno ki so ji prodali hrčico brejo. Katastrofa! Pa ok. Če bi enga mladička imeli, ne pa več kot pet, potem bi jaz tudi kupila parček.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 14. Sep. 2007 19:53

Ja pa fora je, ker lahko hrcica po kotitvi spet zanosi. In pol mas na enkrat 100 hrckov :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 17. Sep. 2007 8:22

Jaz sem gledala enkrat oddajo o hrčkih. Pa je kazalo kak skotijo mladičke, pa kak je foter hrček fajn, da ji vse pomaga umiti itd. Potem pa ko je vse ok, pa bogo hrčico takoj naskoči. Pa daj :D

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov