Hrčki

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 06. Nov. 2008 18:47

Eh, ne ljubi se mi danes ukvarjati z njeno napadalnostjo. Če jo bom slišala da kaj šelesti jo bom pograbila.

iiiiiiiii Dodika :love: Še itak je taak lepa. Ful dobre fotke. Sploh ona kje se beli trebušček vidi. O, pa kapica..hehe :) kjut!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 06. Nov. 2008 18:58

Joj Miša Miša..bo morala mau premislt, kako se obnaša do tebe...se ti bo še zamerila in bo pol vidla, kako je, če jo mama Bulma ne crklja cele dneve! Ane? :P

Hihi, ane da je lepa? Pa ta beli trebušček - tok mehek pa topel :love: Komi čakam, da jo boš vidla v živo :freude: In ja, kapica mora itak bit zravn, d0h! hehe. Pa razmišljam, da bi ji tunel uzela - ker se skoz v njem skriva grrr..ampak ok, naj ji bo zaenkrat!
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 06. Nov. 2008 19:06

Točno tako! Saj pa jaz jo razvajam, da ji dajem hrano, pa čistim stanovanje :) Pa ravno mene bo je*** v živi mozek :) Svašta, no.

Jaaa - ful lepi trebušček. Se ti pusti božati? Jaz ko sem imela M1, pa je ležala na hrbtu, pa vse štiri od sebe ni pustila da bi jo po trebuščku božala. Ker je cvilila oz neke zvoke spučala. Predvidevam da ji ni pasalo. Miša se pa pusti - I like it :) No, zdaj sem pa dobila voljo da jo ven privabim. hihi.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 06. Nov. 2008 21:05

Jup, teli hrčki niso kr tko...škoda, ker se ne navežejo tok, ko drugi običajni ljubljenčki, ane? Npr. psi. Ah ja :?

Hmm..ubistvu je še nikol nism mela obrnjene tko, da bi jo lah po trebuščku čohala..sam učasih jo tko po bušiju božam, ko normalno čiča..pa mi pusti, ampak to itak ne traja doug, ker se vedno premika, ker jo use zanima :razz:

Si privabila Mišo vn? :) Jst sm pa prej fuuul doug mečkala Dodo pa jo božala in imela v roki :love:

Sugar_baby - vidm, da si na forumu,..tko da napiš kej :lach:
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 07. Nov. 2008 0:43

°PeeKaBoo° napisal/-a:Jup, teli hrčki niso kr tko...škoda, ker se ne navežejo tok, ko drugi običajni ljubljenčki, ane? Npr. psi. Ah ja :?

Mogoče zato, ker so edini hišni ljubljenčki psi in mačke, vse ostalo pa je mučenje živali?
Če že morate imet divje živali v kletkah bi bilo lepo, če jih posvojite in ne kupujete v trgovinah, da bo enkrat konec trgovanja z živimi bitji. :frown:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Nov. 2008 10:27

Noelia napisal/-a:
°PeeKaBoo° napisal/-a:Jup, teli hrčki niso kr tko...škoda, ker se ne navežejo tok, ko drugi običajni ljubljenčki, ane? Npr. psi. Ah ja :?

Mogoče zato, ker so edini hišni ljubljenčki psi in mačke, vse ostalo pa je mučenje živali?
Če že morate imet divje živali v kletkah bi bilo lepo, če jih posvojite in ne kupujete v trgovinah, da bo enkrat konec trgovanja z živimi bitji. :frown:

Konec trgovanja z živalmi žal ne bo, ne glede na to če bomo posvajali ali ne. Žal!

°PeeKaBoo° - eh, se navežejo, samo na drugačen način. Vidiš da se Dodo postavlja v borni položaj ko tvoja mama pride do nje :rofl:

Ne, Miše ne bilo ven. Ker pa nisem mogla zaspati sem pa videla kako goni kolo. Vstala je, šla na kolo, ga zavrtela 3krat in šla nazaj spat :rofl: Jaz sem mislila da bom umrla od smeha. Lenuh en mali :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 07. Nov. 2008 14:27

°PeeKaBoo° napisal/-a:
Sugar_baby - vidm, da si na forumu,..tko da napiš kej :lach:


haha ja sm bla kao gor ja :D to je tko zgledal da sm se usedla za komp, šla na forum in takrat zvoni telefon...gremo gremo gremo...in so me zvlekl stran :D tko da nism uspela niti zapret haha.

evo še enkrat tuki da napišem Bulmaaaa hepiiiii bdayyyyyyyyyyyyyyy :birthday: :tanz:

no najprej morm napisat da je dodika taaak srček in fotke so seveda zaakonnnn!! Učas se mi zdi k da ma čist drgačno glavico k Gucci! In kao ista vrsta haha

pol pa da napišem glede Bouhice. Učeri sm se spet mučla z zdravilom ampak ga je nekej celo šlo v gobček in ne mimo. Jooj prou muka mi je to dajat k se tok upira!! pa učeri je bolj malo pojedla. Prej sm jo šla pa kr budit da mal poje in je celo pršla iz hiške in kr dost pojedla jeeeej. Tko da sm jo pol pustla da gre nazaj ajat...ob 6ih pa spet jovo na novo :)

Gucci je pa tak firbec...huj k baba! Sam da kej popraskam po kletki, takoj pride, voha, gleda, seevda mora pojest in use probat. In pa seveda sam da prst pomolim, ga povoha, tud proba ugriznt če je kej za pojest...sam je nežen ratu!! Če ga pa hočm prjet, pa sam spizdi stran haha. Me mal na Karlija spominja k je taka boječka. K jst bi toooooook Guccija tud čohala pa božala!!
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Nov. 2008 14:38

Hvala še enkrat :D (damn I'm old).

Ujh, ti imaš težave s temi zdravili in hrano. Kako je pa drugače? Je kaj bolj živahna?

Haha - Guccija bo pa očitno res potrebno dresirat, da bo bolj udomačen. Samo bo..vidiš da je že zdaj boljše :) Ujh, upam da ni tako huda oblika kot Karli. hehe :) Jaz pa bom danes vlačila Mišo pa če bo hotela ali ne. Jao, danes ko sem se zbudila je še Karli norel, pa je prišel k rešetkam pa sem dala prst notri in je celo stal poleg mojega prsta in me vohal. Vau, Karli :eek: :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 07. Nov. 2008 14:45

Ma ne sej ni nek velik problem to..pač glede hrane...un miks dam na žlico in pol žlico pomolim notr....in upam da bo čim več dol polizala. Glede zdravila je pa tko da jo morm močno držat in ji na silo to stlačit v gobček. Valda se upira pa me grize in morm pazit da ne gre vse mimo ker drugače ni efekta!!

Gucci je pa tko da na zaletku je spizdiu še preden sem mu pomolila prst. zdej pa sam pride, voha use ga zanima, pleza po rešetkah...ampak če ga pa probam prijet se pa izmuzne k ena podlasca :rofl: k itq je tak mehek pa gladek, da ga morm prou na hitr prjet! Tko da vidm da mu čist paše u kletki!!
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Nov. 2008 14:59

Kak dolgo ji že moraš dajati zdravilo? Eh pupa...glavno da bo.

hihi - Gucci podlasica :rofl: Ponoči še itak ful nori?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 07. Nov. 2008 15:33

Ja do srede, u sredo mava pa kontrolo.
Drugače pa glede živahnosti...men se zdi da je nekak isto. pač mal leze okol, pije, in pol gre nazaj spat. Upam da vsaj analgetiki primejo!!

Gucci ma pa očitno obdobja ko gono kolo! ker nekaj dni fuul goni...da čist nč ne spim! Pol da pa nekaj noči čiiist mir. K ga slišm da sam kej okol leze pa vlači slamo okoli. Tko da trenutno je to drugo obdobje in je men valda čist fajn :P

ajaa kupla sm pol zanč uno za prenašanje hrčkov in mi je ceu žur...bi jst Guccija kr not dala pa ga use povsod sabo vlekla :D
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Nov. 2008 15:40

Aja. Eh, saj pa moja Miša ni stara, pa samo je in spi, tak da to ni problem :) hehe.

Kupila si? Pa daj kje? Jaz tega za hrčke še nisem videla se mi zdi. Ful zakon! Jaz bi tudi to imela. Jao, čist ti verjamem da bi Guccija vlekla s sabo. Bi šel žurat s tabo in to, ne? :P hehe. Jaz bi tudi M. vlačila če bi to imela. Zakon, no.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 07. Nov. 2008 15:53

ja že zadnjič, ko sem imela Bouhico prvič pr veterinarju, sm hotla to kupt. Pa pol nism k se mi ni splačal da rabm sam za enkrat. Sam pol k sm vidla zanč da bom očitno še rabla, sm pa kr kupla. Pa sm mela Bouhico not ke je res ful praktično!! Kupla sm pa v Zooticu. Pa sploh ni drago...tm okol 8 evrov je.
Men se zdi da je tud Peekaboo enkrat razlagala da jo ma? :)

Men je ful fajn, k je res zaprto z vseh strani. Samo reže so. pa na vrhu pač pokrov. In je glih prou velka da dam recimo hiško not, pa na dno žagovino, pa hrano pa tko. Je tud prodajalka rekla da je ful praktična za kere daljše vožnje in tko. haha gre Gucci mal na morje :lach:

ah če Miša to dela da samo je pa spi, no pol je pa to kul. Sm misnla da Bouhica to dela zato ker je stara. Sam ona niti ne bi mogla po moje sploh več gonit kolesa, ker se ji je zaradi starosti že zvila hrbtenica in zaradi tega tudi čudno hodi. Tko kot stari ljudje recimo.

Koliko časa pa ti že imša Karlija pa Mišo? Mislim starost me zanima?
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 07. Nov. 2008 18:17

Sugar_baby napisal/-a:ajaa kupla sm pol zanč uno za prenašanje hrčkov in mi je ceu žur...bi jst Guccija kr not dala pa ga use povsod sabo vlekla :D


Haha, kaj sm se nasmejala temu..sm si kr predstavljala kako bi ti hodila naokol po svetu, v trgovino šla..na fax..delat zvečer..ampak vedno in povsod s tabo Gucci v transporterju in glavico ven moli :lach:

In ja..sm govorila o tem transporterju...je kul ane? :D Komot daš notr hrčka, pa mu bo useen dost udobno, ker daš lahk hiško, žagovino itd.. pa tud na prepihu ni, diha pa useen lahk hehe. Mhm..8 eurov je.

U tem transporterju bom nesla Dodo, ko bo teta Bulma prišla hihi :P

Pa Gucci bi se zihr že čist navadu na čohanje, sam bi morala več cajta bit z njim vrjetno. In ja, men se tud Dodo pa Gucci zdita čist drgačna hehe.

Bulma..sta ti tvoji dve kepici čestitali, dali darilo? :rofl: Aaa..to je to, ko ti je Karli pustil, da imaš prst zraven, vidiš! Darilo.

Dodo pa spet zganja svoje fore..prej se je kr kotalila v roli od shit papirja tle po mizi omg..trenutno pa laufa po mizi gor pa dol in to ful hitr..kot da se boji svoje sence haha. Ok zdej gleda kaj tipkam - jao firbc en.

EDIT: Lihkar je otrpnila! Tle pri meni čiča, pa šapico gor drži in je čiiiist pri miru že kakšni 2 minuti :eek:
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Nov. 2008 19:12

Sugar_baby - Karlija mam od enega 3.ali 4. januarja. Mišo pa kakšen mesec al dva kasneje. Koliko sta pa stara ne vem, ker nisem bila pri nakupih poleg. Miša se mi vedno starejša bolj zdela. Ne vem, no :?

°PeeKaBoo° - ne, nista mi čestitala. Ali pa tudi - Karli s tem, ko ni pobegnil od mojega prsta, Mišo pa mečkam lih, pa me ni ugriznila še danes :D hehe.

Dodo otrpnila? Meni je to tak smešno :rofl:
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov