Ameriški bulldog

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 18. Avg. 2009 17:41

Ko bom šla v zavetišče, bo z menoj sigurno romal največji ubožček tam,ker mu želim dat novo priložnost največj ljubezni, najboljše kar lahko, spanje na udobni moji postli, in najboljšo oskrbo. Z obema razlogoma bom šla tja.če bi si želela samo družabnika, bi ga lahko dobila tudi kje drugje, ampak ker želim nekoga odrešit zavetišča, bo verjetno prišel iz tam.verjetno še en čas ne, ker trenutno nimam življenjskega okolja primernega zanj, ko pa dogradimo okolico in ograjo, pa še taisti dan pride, če bo le možnost.
Isto je bilo z našo muco Mašo.Najbolj uboga, najbolj majcena, z odpadeno dlako, je šla k meni. :hearts: in to je bila najboljša odločitev ever,ker tale muca je največji unikat na svetu!

ja nekatera zavetišča so v ku*cu, ampak kaj naj? Komu naj povem? državno zavetišče zatožim državi?
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 01. Sep. 2009 14:10

Sporočam vam,da je moja psička skotila 7 povsem zdravih mladičkov :D :D in je full vesela in dobra mami hehehehe...no mal preveč zaščitniška,ampak OK štekamo kako je to wiiiiiiiiiii :cool: :cool:
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 01. Sep. 2009 18:04

^o ful dobro :D . A bi lahko kakšne slikice proooosim :oops: ?
Drugače pa ali je psička imela kakšne probleme pri kotitvi?

Veliko veselja z novimi člani in da bi jim našli čim boljše in odgovorne lastnike!
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 01. Sep. 2009 18:23

Ei ne nobenih problemov ni mela,vse je sama zrihtala in zdj jih tko poreda lepo po seskih,sm se tok smejala včeri hehehehe....k da določi na kater sesek bo kuža šou,pa jih umije pol pa zaspi,veš kok so srčkani ei.Jih grem v petek slikat pa bom dala gor pol popoldne,da vidiš kaki srčki so wiiiii :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 27. Mar. 2010 13:01

Po dolgem času se spet oglašam v zvezi z mojo kužiko...Skrbi me namreč, ker danes nič ne je, zjutri sva šle vn na sprehod je bla kokr tok uredu, sam je full trave pojedla.Ponavad k prideva z jutranjega sprehoda, ji dam takoj za jest, ampak je sam probala in vn spluvala karkol sm ji dala :( mal me skrbi, ker že celo jutro spi in ma full čudne zvoke v trebuščku, smrček ima sicer moker in mrzel, ampak nevem kaj ji je...Če ima katera kak nasvet prosim, do večera bom počakala, če bo kej bolš, če ne gre k veterinarju.

Hvala za odgovore. :bussi:
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 27. Mar. 2010 23:26

Ste kaj bolje? Koliko je stara? Če je še mladič, je neješčnost alarm, pri odraslem psu ni nič takega, če mu kakšen dan ne paše jest (če se pes sicer počuti normalno).
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov