Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
smehec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 28. 1. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a smehec » 01. Avg. 2006 21:55

hmm.. sem včeraj z onimi "navadnimi" danes pa s temi, pa je danes isto :(
Ne sanjaj svojega življenja. Živi svoje sanje!
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 01. Avg. 2006 21:59

hmm :gruebel: potem pa bi bilo mogoče najbolje, da greš do svoje zdravnice...ker vem da je ful zoprn občutek ko te peče...pojdi pa dobro opravi. :)
Misli pozitivno....
Uporabniški avatar
smehec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 28. 1. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a smehec » 01. Avg. 2006 22:01

sej bi šla, amapk je na dopustu, zato pa tu sprašujem
Ne sanjaj svojega življenja. Živi svoje sanje!
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 02. Avg. 2006 4:02

Par dni pocakaj, da se umiri. Nato probaj z drugimi. Malo sprobavaj ostale, pa bos vidla; mogoce bos pa nasla kakse, ki ti bodo ok... kot meni npr. Durexovih nikakor ne morem meti :?
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
pikica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 25. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica83 » 04. Avg. 2006 10:45

Uh js mam pa toliko alergij, da joj. Sedaj sem spet neko novo dobila, pa ne vejo na kaj, ali aspirin ali na kitajsko hrano ( ki jo obožujem), sem dobila izpuščaje po celem telesu in očke so mi zatekle, pa ful visoko temperaturo sem mela, tko da sem bla tri dni v bolnici. Beda. Drugače pa imam na prah itak, na cvetni prah, na travo, na ful sadja :( na določeno hrano. Pa po nekaterih stvareh dobim izpuščaje, po nekaterih stvareh pa težko diham. :roll:
Nič ni tako dragoceno, kot tisti del tebe, ki je v drugih in tisti del drugih, ki je v tebi.
lil' me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a lil' me » 04. Avg. 2006 13:59

Js tut..na močno sonce :?
Only God can judge me.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 04. Avg. 2006 14:03

Letos na morju so se mi pojavili takšni izpuščaji podobni mehurjem, ko sem bila dolgo na močnem soncu. Ko sem se umaknila v senco so sicer mehurčki izginili, ostale pa so take pikice :?
Nimam pojma kaj bi to bilo.
Ker če bi bila alergija bi se pojavilo že takoj. Tako se bila pa že kar kakšen teden na soncu in to ta močnem (na čolnu se res nimaš kam v senco dat, če se voziš :roll: ) pa ni bilo nič. Pol pa kar naenkrat se pojavijo ti mehurčki!
Še zdej k sem doma že kak teden mam te pikice po kolenih...mogoče katera ve kaj bi to lahko bilo?
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 04. Avg. 2006 15:52

Evo isto je blo pr men na maturancu. Mehurji so se mi pojavli po enih petih dneh. In pol sm hodila v zaprtih majcah okol :/ Pikce so mi šle pa po enmu tedni dol.
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
šmrketa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 30. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a šmrketa » 25. Avg. 2006 20:15

ne vem točno, če to spada v tole temo ampak vseeno.
danes zjutraj, ko sem se zbudila in odšla na wc, me je koža okrog anusa zelo pekla in koža je bila rdeča (vem sliši se čudno, vendar je zelo neprijetno), čez dan se je ta rdečica spremenila v tako gobasto kožo in razširila proti nožnici. nimam pojma kaj naj naredim. mazala sem si s fenistilom in ognjičevim gelom, da bi ohladila kožo, ker je precej rdeča in vroča. res ne vem kaj naj naredim, zato prosim če se je kateri že zgodilo kaj takega, da mi prosim svetuje. :cry:
And once you lose yourself, you have two choices: find the person you used to be... or lose that person completely.
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 25. Avg. 2006 20:45

Hm da nimaš kakšnih gljivic? je nevarno če se ti "preseli" v nožnico!!! a maš o ustih tut kej?

v glavnem, če ne bo boljš boš mogla it k zdravniku. na žalost.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 25. Avg. 2006 23:45

Jaz sem pa cela boga s temi alergijami... :(
Na morju mam zmeraj po celem telesu rdeče izpuščajčke zaradi sonca&morja... ni lih fajn, ker moram pol biti v senci. V določenem letnem času me matra plevel, kiham, solzijo se mi oči.. Čez celo leto pa ne presem prahu, pršic, mačje dlake in lešnikov. Takrat se moram mazat z neko kremo da si ne spraskam kože, ker me ful srbi.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
adelina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 8. 4. 2006
Kraj: lj za par let...

Neprebrana objavaNapisal/-a adelina » 29. Avg. 2006 9:52

oj! pravkar sem bila testirana (joj, kok me srbi :? )....in sem najbolj na breze, plodove trav, pršice, zgodnja drevesa, mačke....zej vsaj vem zakaj tak kiham - velik brez imamo okoli, jaz pa najhujšo alergijo nanje... :? ....zdravnica rekla, da možno da imam astmo...pa še tam kjer delam je ful prahu pa brez vzunaj... :eek: ... drgač pa sm še na sonce pa na določeno kozmetiko ipd.

hja, z alergijami je res križ.... :?
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 29. Jul. 2008 7:10

no, jaz sm bla včasih ful alergična na prah in pršice ... hvala bogu se je to (z bronhitisom vret) pomirlo odkar sem si kupla mačka :D

edino včasih spomladi me še prime kaka alergija na cvetni prah. Ali pa pik komarjev... včasih mi fuul zateče tam ko pač piči. -groozno- :?
Uporabniški avatar
Eli**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 3. 7. 2008
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a Eli** » 29. Jul. 2008 8:08

Ma js sm alergična na cvetni prah, hišni prah (mam astmo), pršice, trave, morske prašičke pa te mejhne živali, malo na mleko (udari ven občasno :? ), pa na konzervanse...omg, k so tko al tko povsod :roll:, pa na gazirane pijače..
Sam sem ugotovila, da če ne gre za pretirano alergijo, da se je dobr občasno soočat s tem.. je telo delno navajeno, pa ni pol takih problemov :)
Uporabniški avatar
MaTeya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 4. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MaTeya » 30. Jul. 2008 13:39

Jest sem tut včasih mela full problemov z alergijami- sem bla alergična na prah, pršiče, cvetni prah, perje, sonce in celo na nekatero sadje. Potem pa mi je kolegica povedala, da hodi na ene terapije v Terme Olimija, in sm šla, in zdej sploh več nimam nikakršnih problemov, tak da je res delovalo.
Če katero zanima, si lahko pogleda http://www.terme-olimia.com/si/zdravjelepota/terapija/zagarjeva/.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov