Težave s spanjem

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*kylie*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 8. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *kylie* » 04. Dec. 2005 17:04

Par tednov nazaj.. tud sama mam es grozne probleme s spanjem..
namrec, ne morem zaspat do kasne 3-4 zjutraj... pol pa bi kr non stop spala... sploh mi se ne da se vstat...
sem praw brez volje.. pa se v taki depresiji..
ne vem kako naj dam vse to v normalo.. prevec tega je..ne vem kako ne od kje zacet... telo sem zmedena...
nenehno premisljujem o svojem zivljenju..nic mi ni vsec...vse bi spremenila,sam ne vem kako... a kaj je najhuje,nimam na koga racunat...
Ne vem kaj naj sama s sabo!!! :nixweiss: :frown:
it was not into my ear you whispered, but into my heart. It was not my lips you kissed, but my soul.
***
Sometimes I wish I was a little kid again, skinned knees are easier to fix than broken hearts
MUMI
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MUMI » 04. Dec. 2005 21:37

Jaz rabim 4 do 5 ur na dan in te dobro izkoristim. Spim ko top. Ostale ure pa ponucam kar aktivno( brez pretiranih počitkov) tako, da zvecer (beri zgodaj zjutraj) kar padem dol.
:flower:
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 04. Dec. 2005 22:00

*kylie* napisal/-a:nenehno premisljujem o svojem zivljenju..nic mi ni vsec...vse bi spremenila,sam ne vem kako...

Tu je odgovor. Prevec razmisljas, mogoce dozivljas osebnostno krizo... vem, ker je pri meni bilo podobno.. nisem mogla spati, ker sem potem samo razmislijala in ponavadi same neumnosti.. nakar sem si v glavi naredila neke teorije, ki v resnici niso obstajale.. :? Vse to je pa potem vplivalo na moje zivljenje.. Vcasih je bilo tako hudo, da kar nisem hotela iti spat, ker me je bilo strah lastnih misli.. :?
Ce hoces spremembe mores TI zanje poskrbeti, ti moras narediti da se bodo zgodile.. zacni z malimi stvarmi, pocasi spreminjaj in bo slo.. vse je odvisno od karakterja.. in vidla bos, da bos posledicno lahko spala.. :)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
*kylie*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 8. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *kylie* » 04. Dec. 2005 22:05

||MuCkAa ... hvala ti za tele nasvete!!!
Verjemi da sem ze probala.. sam pa..ne vem zakaj, karkoli si zelim..
je nemogoce doseci.. vedno je nekaj kar prepreci .. karkoli, ali je velika ali majhna zadeva!!! upam da bo bolje....
it was not into my ear you whispered, but into my heart. It was not my lips you kissed, but my soul.
***
Sometimes I wish I was a little kid again, skinned knees are easier to fix than broken hearts
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 04. Dec. 2005 22:22

LyLa napisal/-a:k smo lih pr nespecnosti..
ura je 3.23 zjutraj

Dobro jutro Slovenija :!:
:D


joj, kak mi je zadnje case to znano... :D sej skoraj ne grem spat pred tretjo zjutraj :? :wink: bioritem se je spremenil cisto...
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 04. Dec. 2005 22:24

Ja ne, pride tako lepo bi lahko rekli :D :D Vse si je treba skusit, zaj smo pač mladi pa nori...Pol bomo pa še samo nori :lol: :lach: Pridejo boljši cajti, haha :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 04. Dec. 2005 22:28

ja ne, boma mogla cajeke pit pa meditirat pred spanjem... :) MuCkAa good point, to se je meni tui za dogajalo...beg pred svojimi mislimi :? svasta ne...zaj sicer spim vrei, samo more me se kr tlacijo vcasih...
I love SISLEY& RW
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 06. Dec. 2005 17:54

ma jst mam pa probleme s spanjem sam takrat ce me nekaj ful skrbi takrat ni sans da zaspim!!pa ce me kdo zjutraj zbudi ne bom mogla zaspati nazaj!!!
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 06. Dec. 2005 18:25

jest mam že dva tedna težavce s spanjem,tko da po svetu hodm res s črnimi podočnjaki... težave pa prinaša moja Taša, 7 tednov stara kužika, ki noče spat poboč in me grize po laseh in ušesih :D
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 06. Dec. 2005 18:52

Js mam bleme s spancem samo ko mam kašne težave...pol se zbudim 50x na noč... :roll: i hate that
pa zdj, ko se je dost za učit (itak nix ne delam popoudan)pol grem ponavadi spat ob 11 al pa ob polnoči...pa se zbudim ob 3h al pa 4h... :roll: Pol pa ceu vikend prespim...in jovo na novo.
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Uporabniški avatar
*aeval*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 2. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *aeval* » 06. Dec. 2005 19:02

js tudi, ko mam kašne probleme se zbujam za brezveze...
najlepše pa spim ko nism lačna oz sita. pa tudi če je bilo popudne delauno. po sauni naprimer me odnese :P
yeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjj :)
When the first baby was born in this world, for the very first time..The laugh is said to have broken into a thousand pieces and they all went skipping about.... And that my friends was the begining of Fairies.......
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 06. Dec. 2005 19:31

o boge tiste ki ne morte spat...men bi se zmešal :?
ampak na srečo zaenkrat še nimam teh problemov...upam da jih ne bom mela nikol, ker to se mi pa zdi res ful grozn. že včasih ko ne morem zaspat kakšno urco, ker ne spravim iz glave useh tistih misli, me tooook nervira, da začnem ovčke štet :D
to infinity and beyond!
PokeGirL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 26. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PokeGirL » 06. Dec. 2005 20:50

jaz pa mam probleme s spanjem take: PREVEČ SPIM! oz skos sem zaspana!! grem spat ob 9ih pa se zjutraj zbudim ob 7ih. pridem ob 4h domov, do pol 5ih se najem in grem spat do 7ih, ker ne morem več gledat... a ve kera, kaj je narobe z mano?!?!
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 06. Dec. 2005 21:42

PokeGirl, pojdi si pogledat kri, mogoče si slabokrvna, če si skozi utrujena...
Jaz sicer tudi rabim 10 ur spanja, da sem srečna. Če bi bilo po moje, bi hodila spat ob 2 ali 3 in vstajala opoldne... tako pa mi to uspe samo čez vikend.
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 06. Dec. 2005 21:53

Punce, eden od razlogov je lahko tud premal hrane. Ko sm se zdravla anoreksije, se zaspala šele tam enkrat ob 5h zjutraj in spala največ tri ure. Tko da, pazte tud na to.
Drugač pa ja... Že kak mesec zaspim res ful pozno. Prav tako ful premišlujem, mislim da grem čez eno krizo, ker sem tud nasplošno čist slabe volje, utrujena, nič mi ni všeč... Najhujši čas dneva mi je zvečer, ko nikakor ne morem zaspat in me ful enih stvari matra. Čist bad :(. Upam da bo hmal bolš...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov