Spodnje perilo in zdravje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaksne spodnjice nosite čez dan?

Tangice.
17
53%
Boksarce.
14
44%
Brazilske.
0
Brez glasov
Navadne spodnje hlačke.
1
3%
Drugo.
0
Brez glasov
Več naštetih.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 32

kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 06. Avg. 2007 18:44

jaz sem oblekla 1x čiste tangice od bratove punce-ker je pač tak prišlo da nisem vedla da bom prespala itd pa nisem mela svojih, tak da je blo kao nujno...in sem dobila odspod izpuščaj, rdečico, srbelo me je pa ka jas vem ka še vse..tak da sem se odločla da NIKOLI VEČ!! rajš mam svoje tangice magari 2dni gor, al pa jih operem sam z vodo ko pa da še kdaj oblečem od katere druge...
tak da punce ne se preveč zabavat s tem, nikol neveš če ma kaka kolegica kako bolezen za katero še mogoče niti sama neve..da se nebote sekirale pol...
no je pa tud možno da sem pač samo jaz tak fejst občutliva..sam dvomim :roll:

drugače se mi je pa to že itak odprej gabilo, še hujš pa je z zobno ščetko, sem jo posodla kdaj fantu, sam ko sem brala kake bolezni se lah dobijo itd. sem jo pa takoj zamenjala..blek...
brisače me pa niti ne motijo, sej pa se ne ribaš z njo po takih zadevah.. :? ampak sam obrišeš..al pa nošenje drugih oblačil...sam morjo bit čista..

aja pa ka se tiče pitja iz kozarcev in flaš kr tk povprek...to mi ni blo nič hudega dokler nisem slišala za mononukleozo-se prenaša z tem, pa z LUPČKANJEM..bed..pa podobnimi stvarmi tak da tud tu ratujem bol previdna...če bom že zbolela hočem sama ne pa staknit od drugih :lol:

sicer pa naj vsak dela ka hoče, samo da je srečn :D

lp
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 06. Avg. 2007 18:45

jaz sem oblekla 1x čiste tangice od bratove punce-ker je pač tak prišlo da nisem vedla da bom prespala itd pa nisem mela svojih, tak da je blo kao nujno...in sem dobila odspod izpuščaj, rdečico, srbelo me je pa ka jas vem ka še vse..tak da sem se odločla da NIKOLI VEČ!! rajš mam svoje tangice magari 2dni gor, al pa jih operem sam z vodo ko pa da še kdaj oblečem od katere druge...
tak da punce ne se preveč zabavat s tem, nikol neveš če ma kaka kolegica kako bolezen za katero še mogoče niti sama neve..da se nebote sekirale pol...
no je pa tud možno da sem pač samo jaz tak fejst občutliva..sam dvomim :roll:

drugače se mi je pa to že itak odprej gabilo, še hujš pa je z zobno ščetko, sem jo posodla kdaj fantu, sam ko sem brala kake bolezni se lah dobijo itd. sem jo pa takoj zamenjala..blek...
brisače me pa niti ne motijo, sej pa se ne ribaš z njo po takih zadevah.. :? ampak sam obrišeš..al pa nošenje drugih oblačil...sam morjo bit čista..

aja pa ka se tiče pitja iz kozarcev in flaš kr tk povprek...to mi ni blo nič hudega dokler nisem slišala za mononukleozo-se prenaša z tem, pa z LUPČKANJEM..bed..pa podobnimi stvarmi tak da tud tu ratujem bol previdna...če bom že zbolela hočem sama ne pa staknit od drugih :lol:

sicer pa naj vsak dela ka hoče, samo da je srečn :D

lp
**nana**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 19. 10. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a **nana** » 11. Avg. 2007 16:37

smotkA imamo isto mnenje..
meni to sploh ni neki problem..pač se mi ne gnjusijo take stvari( pa lahko folk reče da sm zrai tega čudna al pa ne) ..seveda pa nebi od vsakega vzela zobne ščetke in si sposodla za oblečt..samo une ki poznam pa vem da nimajo nobene bolezni in se mi to ne gabi.. :)
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 11. Avg. 2007 16:39

Sem jih nosila od prjatlce,k je pršlo do nepričakovane situacije..ni mi pa nč nagravžno al pa kej..sej se opere..sicr pa neb mogla to od usaga nost.. ;)
Uporabniški avatar
Schpella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 4. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Schpella » 14. Avg. 2007 14:30

Ne more ti to škodit, sam tud js jih ne bi nosila. Men je to ful ena taka osebna stvar, ki je pa res ne mislim nosit za drugimi. To niso kavbojke alpa kakšna majčka...
Uporabniški avatar
Yummylicious
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Yummylicious » 14. Avg. 2007 14:47

Hell NO!
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 15. Avg. 2007 11:49

Ne to pa nebi nikol....
Live your life like you want
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 17. Avg. 2007 17:13

Ne bi. Spodnje perilo in pa zobna ščetka sta čisto preveč intimni ''potrebščini'', da bi ju s kom delila. :)
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 18. Avg. 2007 12:37

Hja, če bi bla nuja, bi oblekla tud spodnje perilo od koga drugega (pač ne kr od enga, ampak od nekoga, ki ga poznam), seveda oprano. :D Se mi ne zdi zdej to neki ful ogabnega. OK no sam js bi to nardila res v kakšnem nujnem primeru, kr tak za foro pa ne.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 18. Avg. 2007 15:18

Men to ni nič takega, kot nekateri pišete...čist normalno, v bistvu.
Tud sm že vzela pa dala prijateljici tangice, ki mi niso ble prav in obratno.

Zobno ščetko tud komt vzamem od fanta ali mu jo posodim, če je pač samo ena pri roki.
Valeria
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 3. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Valeria » 18. Avg. 2007 16:36

Jaz že ne bi nosila tangic od druge, fuj. :roll:
Uporabniški avatar
br0ken heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 16. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a br0ken heart » 18. Avg. 2007 16:44

Mimi_M napisal/-a:Men to ni nič takega, kot nekateri pišete...čist normalno, v bistvu.
Tud sm že vzela pa dala prijateljici tangice, ki mi niso ble prav in obratno.

Zobno ščetko tud komt vzamem od fanta ali mu jo posodim, če je pač samo ena pri roki.

Uf tu pa sn jaz cist kontra. Nobenih drugih gat ne nosim, tut mojih ne posojam okol.
Joj, kaj se pa zobne scetke tice pa se mi kr zelodec obrne ob tvoji izjavi :) Pa brez zamere!
Hello, 911. I''m on fire!
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 18. Avg. 2007 19:08

Mimi_M napisal/-a:Men to ni nič takega, kot nekateri pišete...čist normalno, v bistvu.
Tud sm že vzela pa dala prijateljici tangice, ki mi niso ble prav in obratno.

Zobno ščetko tud komt vzamem od fanta ali mu jo posodim, če je pač samo ena pri roki.


Razlika je ali daš prijateljici tangice, ki jih nikoli nisi nosila, ker ti niso prav. Da pa si s prijateljico menjata tangice non stop je pa res čudno... Jaz vem, da tega ne bi prenesla.

Kar se pa zobne ščetke tiče sem pa popolnoma istega mnenja kot ti. Saj si itak izmenjavaš slino s tipom, kakšna je pa razlika potem z zobno ščetko??? Ni je!!!
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 19. Avg. 2007 9:02

Pa saj govorimo o opranih stvareh, madonca, ne o nošenih...
Ne vem, men je isto, če oprano stvar oblečem jaz ali pa prijateljica oz. sestra.
A za nas je pa dobro, ko je oprano, potem ko jih same umažemo? :roll:
A ne peremo zato, da se znebimo umazanije in se uničijo vse morebitne bakterije, katerih se očitno tako bojite?
Pol je najboljš, da začnemo po enkratni uporabi vse gate stran metat :lol:
Itak ima vsak svoje mnenje, ampak tuki se mi pa res zdi, da paničarite brezveze, ne vidim nobene pametne osnove za to...

Aja, sm šla prav pogledat prvi post in nikjer ni nihče omenjal nošenja prijateljičinih tangic in menjavanja nonstop,
šlo je za to, da eni niso prav in jih je dala drugi.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 19. Avg. 2007 15:16

ma men se sploh ne gre za to, da bi kkšno bakterijo fasala al pa kej podobnega, men se pač želodec obrača ob tem, da bi nosila tuje tangice:
rajš:
- mam svoje dva dni
- sploh nimam spodnjih hlač
- si dam higienski vložek gor

vse, samo tujih spodnjic ne :D

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]