Spodnje perilo in zdravje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaksne spodnjice nosite čez dan?

Tangice.
17
53%
Boksarce.
14
44%
Brazilske.
0
Brez glasov
Navadne spodnje hlačke.
1
3%
Drugo.
0
Brez glasov
Več naštetih.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 32

Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 21. Jul. 2007 19:18

Modrčk sm že mela od frendice oblečn, ker pač jez nism mela tazga s sabo, da bi bil za pod eno majco, sam hlačk pa se ne bi lih oblačla od drugih. No sam, če bi bla nuja in če bi ble oprane, pol nima bit kaj narobe...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 21. Jul. 2007 20:25

No jaz sem dala sošolki par modrčkov, ki sem jih itak imela parkrat obelečene...mislim, da modrčki niso tako delikatni...seveda, da veš, da je oseba bla bolj čista
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 22. Jul. 2007 17:37

od kogarkoli nebi nikoli vzela, mi je pa enkrat ena kolegica dala ene tangice, ker ona jih je sam probala (ki jih drugače ne mara nositi) pol jih je pa valda oprala, jst sm jih vzela, še 1x oprala in jih nosim brez problema :lol: če bi ble ponošene al kaj tazga valda nebi, ma nove tangice, enkrat samo probane..zakaj ne
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 22. Jul. 2007 18:36

nosila bi jih samo,če bi bilo res nujno (da bi ble recimo na dopustu pa bi spodnje perilo pozabila doma),drugače pa ne
modrčki se mi pa ne zdijo problematični
tinchy18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Zasavje

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy18 » 22. Jul. 2007 20:34

raj brez ko pa s tujimi tangicami...
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 22. Jul. 2007 21:57

ne razumm vas zakaj se vam to tako gabi :? js bi jih nosila, ker pač nimam predsodkov do tega...pod pogojem, da so oprane v pralnem stroju na primerni temperaturi

pa tud mela sem že od druge tangice oblečene...pač pozabla :oops: ..pa enkat so nas fantje v vodo vrgl

eno vprašanje: a brisače se vam pa ne gabijo?..glede na to, da svoje intime ponavadi ne pustiš mokre
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 23. Jul. 2007 0:07

Hmm men se to nič ne gabi. Mi je prejšnja bestika dala enih par tangic k jih ni več nosla. Pa jih tud še zj nosim :? . Pa tud moji bestiki posodim kake boksarce če prie k men spat pa nima kj zraun :wink: . Ne vem no, ampak meni se to ne zdi nič takega k so itak oprane.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 23. Jul. 2007 0:49

Če so gate oprane, ne vidim problema. Seveda pa imam raje svoje perilo in ga tudi nikomur ne posojam.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 23. Jul. 2007 6:05

No men se zdi to preveč intimno.
Bi pa recimo nosila, če bi bila nuja. Sej če so primerno oprane v pralnem stroju nima bit kej. :?
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 23. Jul. 2007 19:51

ojoj...ja to je ful zdravje ogrožujoče, njene baktarije, ki so skorajda,še čist mal manka, da niso uničene,, lahko v stiku s tvojimi, nardijo teb gmotno škodo.namreč zarad česa tazga lahko fašaš herpese na dvanajsterniku :lol:

če je nuja, je nuja. nimaš kej, se sposodi, opere in vrne. to je k večjemu odbijajoče zarad predsodkov v glavi k jih mate. Men to ni nč kej tazga, če bi mogla svoji kolegici posodt..sicer pa jih dobiš za đabe, jih zarad mene tud podarim:)
Free your mind...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 23. Jul. 2007 22:16

jest pa to res nebi mogla, to mi je neki tazga, k da bi se umivala s tujo zobno ščetko :heul:
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 24. Jul. 2007 8:36

Pa kdo pri zdravi pameti ti sploh odpre tako temo no... Sej je še cel kup trapastih ampak ti olika pa s temi tvojimi gatami po vseh temah že prov presegaš meje dobrega okusa... Se opravičujem, ampak to sm prov mogla napisat...
Pa da nam kšne banovce skasirala bom napisala da js ne bi nosila gat od drugih... Srečn/a...
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
LitLgrL.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LitLgrL. » 27. Jul. 2007 17:10

kaj pa je to takega?? sej je isto, ko neka majčka.. majčko tut nosiš, pa se znojiš pr rokavih, a to pa ni nagnusno??
meni se to ne zdi nič takega, sej pa se opere.. :lol:
wanna fuck.. now!. *
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 27. Jul. 2007 18:26

Dagi napisal/-a:Pa kdo pri zdravi pameti ti sploh odpre tako temo no... Sej je še cel kup trapastih ampak ti olika pa s temi tvojimi gatami po vseh temah že prov presegaš meje dobrega okusa... Se opravičujem, ampak to sm prov mogla napisat...
Pa da nam kšne banovce skasirala bom napisala da js ne bi nosila gat od drugih... Srečn/a...


Dagi :gut:
Najprej sem se sprasevala, ce je to kaksna finta.
Sicer pa jaz ne bi nosila spodnjic od nekoga drugega, mogoce samo v res ekstremnih primerih.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 01. Avg. 2007 12:44

3x
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:48, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov