Skupno hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Talita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Talita » 01. Feb. 2010 18:12

Jaz sem shujšala z 89 kg na 59,7. Po hujšanju mi je sčasoma teža prilezla do skoraj 66 kg. Zdaj ponovno klatim kilograme dol, da se mi jih ne bi preveč nabralo. Trenutno tehtam 64 kg. Cilj je doseči 58 kg in mogoče še malo niže, ker je čisto normalno, da po hujšanju teža nekoliko skoči gor.
Slika
x_tmaLa_x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a x_tmaLa_x » 01. Feb. 2010 20:01

v kolkem času pa si tolik shujšala in kako -po ločevalni dieti al kako?
Uporabniški avatar
Talita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Talita » 01. Feb. 2010 21:00

Hujšala sem nekaj več kot leto in pol z vmesnimi premori. Najdaljši premor je trajal pol leta. Najprej sem hujšala z ločevalno dieto, potem pa sem lepo število kg sklatila dol z jajčno dieto, ki sem si jo kasneje prikrojila malo po svoje.
Slika
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Feb. 2010 0:59

Talita napisal/-a:Jaz sem shujšala z 89 kg na 59,7. Po hujšanju mi je sčasoma teža prilezla do skoraj 66 kg. Zdaj ponovno klatim kilograme dol, da se mi jih ne bi preveč nabralo. Trenutno tehtam 64 kg. Cilj je doseči 58 kg in mogoče še malo niže, ker je čisto normalno, da po hujšanju teža nekoliko skoči gor.
To se pa men ful ne zdi zdravo, takšna nihanja. :?
Vsekakor pohvale vredno, da ti je uspelo, ne rečem nič čez to, jz niti volje ne zberem, da bi začela, ampak .. kaj pa vem, preveč drastično se mi zdi (čeprav praviš tudi, da je to bilo v roku leta in pol?)

In da si stalno na nekih dietah? A ne bi blo dolgoročno bolj koristno premislit kakšne stalne spremembe uvest v življenjski stil, namesto ekstremnih diet kot je tale jajčna?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Feb. 2010 9:35

^^ Se strinjam.
Imam pa raje teh 5 kg več, kot bi jih rada imela, pa se ne obremenjujem ves čas kaj pojem (če bi morala na fešti zavrnit čevapčiče, bi me kar konc verjetno :lach: ).

Talita- zakaj pa raje več telovadbe ne vključiš kot pa to skoraj stradanje?
No, sej če ti ustreza ti ne bom pamet solila :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Feb. 2010 12:06

*mala_miška* napisal/-a:
Dioniz napisal/-a:danes imam sadni dan pri 90 dnevni dieti :? prvega sem komaj sfural. Upam, da bo danes bolje :)


Pa da vprašam... kako gre? Res kile kr letijo dol tko kot vsi pravjo? :razz:


po pravici povedano se še sploh stehtal nisem, ker nimam tehtnice doma ampak tak na pogled se mi zdi, da sem že zgubo kako kilo, ker mam manj maščobe na trebuhu in na bokih. Sicer tak grozno dosti prej tud nisem mel ampak dovol, da sem se slabo počuto v svoji koži. Moram pa it v kako lekarno al pa nekam se stehtat, ker ne bom nove tehtnice kupoval za to.

Drugače je pa kr zahtevna dieta, ker ne dovoli jest vsaki dan vse in kake dni zelo pogrešam kakšno hrano. Ampak se še držim. Sam imam danes 10. dan.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Feb. 2010 12:13

*mala* napisal/-a:(če bi morala na fešti zavrnit čevapčiče, bi me kar konc verjetno :lach: ).
Hehehe, enako. :D
Dioniz napisal/-a:po pravici povedano se še sploh stehtal nisem, ker nimam tehtnice doma
Tole je pa dost brihtno, manj možnosti za sekiranje okoli kg, ampak delaš pač po občutku oz. dobesno po osebnih občutjih.

Pri nas tehtnica kar dosti "potuje", včasih je bila v spalnici staršev, en kratek čas v kopalnici, zdaj je pristala - med jedilnico in kuhinjo, pri hladilniku. :stupid: Ampak smo žal vsi tolk flegme in je sploh ne j*, gremo direkt do hladilnika. :lach:
Uporabniški avatar
Rominna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Rominna » 02. Feb. 2010 19:20

Živjo punce, sem nova na forumu :) Tudi jaz se vam pridružujem v bitki izgubljanja kilogramov - imam 160cm in (me je kar sram napisat) 59kg. Moja idealna teža bi naj bila okoli 50kg - toliko sem jih že imela dve leti nazaj in sem se počutila super. Potem pa sem se zaradi lastne malomarnosti spet nazaj zredila :evil: :cry: Kriva pa sem si sama. No pa da ne bom jokala in se smilila sama sebi, naj povem da sem pravzaprav že zgubila cca pol kile :cool: - pijem vodo, redno zajtrkujem in ne jem več tok pozno ponoči. Upam da mi uspe tja do poletja uredit telešček!
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 03. Feb. 2010 10:57

^^ Morala boš tudi kaj telovadit, da boš dejansko dosegla željene rezultate in učvrstila telo. Meni recimo ni lepo za videt punce, ki je suha in ima sicer lepo postavo, a mlahavo, če razumeš kaj mislim - da se vsaj malo ne giblje, da bi izoblikovala postavo. :) Jaz mam tudi namen spravit dol še par kg, ampak to samo zaradi tega, ker sem jezna nase, da nimam več take postave kot v srednji šoli, ne da bi mela kakšna večja nihanja v teži. :wink: Se mi je po slabem mesecu že začelo poznat, da delam vaje za spodnje in zgornje trebušne mišice in stegna (50 trebušnjakov po 2 seriji, dvigovanje nog za 90° - 50 ponovitev, 2 seriji, a ne ena za drugo), 50 počepov, prav tako 2 seriji, 15 sklec (več jih nisem sposobna narediti :D), pa še nekaj razgibalnih vaj.
Poleg tega sem nehala jest po 18. uri, jem pa 3x na dan, a v majhnih količinah. Želodec se sčasoma navadi ustaljenega reda in sploh pomislim ne več na hrano zvečer. :)
Uporabniški avatar
Rominna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Rominna » 03. Feb. 2010 11:07

Ja seveda, brez telovadbe ne bo šlo tudi pri meni ;) nočem bit kot tresoča žolca ker to mi tudi ni všeč :? samo priznam, da se lažje kontroliram pri hrani kot da bi se spravila it telovadit, ampak ko se spravim in začnem migat, mi je pa ena ura premalo in bi še telovadila.
Sem pa tudi jaz nehala jest zvečer, ob 18h imam nekje zadnji obrok, če kasneje kaj, je to kvečjemu čaj za lažje spanje.
Uporabniški avatar
Nincheq*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 16. 6. 2008
Kraj: Vrhnika

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincheq* » 04. Feb. 2010 15:37

Po radiu sem zasledila reklamo za kozmetični center Venustas, kjer imajo različne programe, med drugim tudi oblikovanje telesa in hujšanje...

Zanima me, če kdo to pozna, oziroma je to probal in če res deluje??
Zdaj sem 4 mesece hodila v center za hujšanje Linea Snella in moram reč, da res deluje, rezultati so izjemni, le malo predrago je zame, ta Venustas pa je malo cenejši.
Uporabniški avatar
Talita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 4. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Talita » 04. Feb. 2010 22:00

*mala* napisal/-a:^^ Se strinjam.Talita- zakaj pa raje več telovadbe ne vključiš kot pa to skoraj stradanje?
No, sej če ti ustreza ti ne bom pamet solila :D


Dnevno sem prehodila do 19 km.
Uporabniški avatar
*mala_miška*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 25. 11. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala_miška* » 05. Feb. 2010 16:50

A mogoče kera pozna kkšno učinkovito vajo za izgubo maščobe na bokih?:oops: Sicer vem da je tek najboljši za izgubo tega hudiča, sam v takem vremenu mi čist nč ni za bit zuni, kaj šele da bi šla laufat... :nein:
The man on top of the mountain didn't fall there
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 05. Feb. 2010 16:59

^^ Potem preostane samo še fitnes, kar pa tudi meni najbolj ne diši. Ne vem zakaj, ampak fitnes se mi je vedno upiral, raje doma na sobnem kolesu ali pa trenažerju toliko več vadim kot pa da bi šla v fitnes samo zaradi tekalne steze. :? Kaj pa vem, mogoče pa bi mogla probat pa bi spremenila mnenje. :) Ko je lepo vreme pa ful rada grem na sprehod, hitro hojo ali tek. :wink:
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 05. Feb. 2010 17:56

^^ Aerobika? Men je to najbolš, ker si prisiljen delat pa še monotono ni :wink:

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov