Skupno hujšanje

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 31. Jul. 2009 19:48

^^mja, večina uspeha je na žalost še vedno odvisna od prehrane :? to tudi mene baše, blo bi fino, če bi lahko pojedla celo čokolado in šla laufat in se mi nebi poznalo :D
Uporabniški avatar
**medyka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **medyka** » 01. Avg. 2009 8:11

Tudi pri meni se sedaj končno pozna na tehtnici. Prej sem skoraj 3 mesece hodila v fitnes in pazila kaj jem, pa ni šlo nič dol. Sedaj pa sem v 2 tednih lažja že za 4kg. Samo potrplenje moraš imeti in bo. :)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 01. Avg. 2009 11:50

bambina x napisal/-a:keepshake, kaj pa delaš na tramplinu?

skačem? :D
kar pač lahko na malem trampolinčku, klasiko, obrate 180, obrate 360, potem 90 obrate spodnjega dela telesa, izmenično skakanje (leva, desna)...
http://www.youtube.com/watch?v=JAHCLN9K0t4
bolj za štos, kaj vse se da :)
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
x_tmaLa_x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a x_tmaLa_x » 02. Avg. 2009 9:31

**medyka** napisal/-a:Tudi pri meni se sedaj končno pozna na tehtnici. Prej sem skoraj 3 mesece hodila v fitnes in pazila kaj jem, pa ni šlo nič dol. Sedaj pa sem v 2 tednih lažja že za 4kg. Samo potrplenje moraš imeti in bo. :)


kaj pa zdaj delaš (drugače kot prej) da se ti je začel poznat?
Uporabniški avatar
**medyka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **medyka** » 04. Avg. 2009 9:02

Če sem odkita, nič oz. začela sem jesti vse, tudi ocvrto hrano in podobno, ampak v majhnih kolečinah. Ko začutim, da je lakota izginila, preneham jest. Zgleda je res potrebno nekaj časa, da se ti začne poznati in začnejo kilogrami izginjati, kot pravijo.
Uporabniški avatar
Anja ^^
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 221
Na forumu od: 3. 8. 2009
Kraj: grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja ^^ » 04. Avg. 2009 11:50

Mene pa zanima kako se znebit maščobe na notranjem delu stegen? Nimam je nevem kako pretirano veliko, ampak ker mam celo telo bolj suho to izgleda res GROZNO :roll: ma katera že kakšne izkušnje s tem?
sprightly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sprightly » 05. Avg. 2009 18:03

tako.pa sem se spet odločila hujšat!!
vse skupaj sem zgubila nekje 30kg,želim jih zgubiti še 10 pa si izoblikovati telo.bom začela z dieto.čeprav mi tek ni tuj,pa pretečem do 7km-zvečer,se spravim na kolo tudi sama in prekolesarim do 70km,se bom mogla še aktivnejše ukvarjati s športom.jutri začnem :)
bom javila za kaki teden kako je stanje..

vso srečo vsem !
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 06. Avg. 2009 0:25

OMG TOLE PA RES da motivacijo in use samo v 8 mesecih!!

http://weight-loss.fitness.com/before-a ... 22lbs.html

WOW! *klanjam se*
Uporabniški avatar
**medyka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **medyka** » 06. Avg. 2009 7:19

Ok, ne bomo se že predali. Meni je trener rekel, da traja tak okoli enega leta. :)
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 06. Avg. 2009 7:37

sprightly napisal/-a:tako.pa sem se spet odločila hujšat!!
vse skupaj sem zgubila nekje 30kg,želim jih zgubiti še 10 pa si izoblikovati telo.bom začela z dieto.čeprav mi tek ni tuj,pa pretečem do 7km-zvečer,se spravim na kolo tudi sama in prekolesarim do 70km,se bom mogla še aktivnejše ukvarjati s športom.jutri začnem :)
bom javila za kaki teden kako je stanje..

vso srečo vsem !


hej, super. Ampak hočem ti samo reči, da kar počasi. Ne preveč zahtevati od sebe. :) Telesu in umu moraš dati tudi malo odmora od hujšanja. Predvsem športaj in lepo jej, ker se dobro počutiš, ne pa samo zaradi spreminjanja postave.
sicer pa še 1x bravo :zustimm:
Uporabniški avatar
**Miška**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 30. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **Miška** » 18. Avg. 2009 10:54

**medyka** napisal/-a:Tudi pri meni se sedaj končno pozna na tehtnici. Prej sem skoraj 3 mesece hodila v fitnes in pazila kaj jem, pa ni šlo nič dol. Sedaj pa sem v 2 tednih lažja že za 4kg. Samo potrplenje moraš imeti in bo. :)


enako je pri meni. Ko sem začela marca s tekom sem bila celo težja. zavedam se, da zaradi telovadbe, zato sem nadaljevala s tekom s tem, da sem se prenehala tehtati za nekaj časa. potem po 2 mesecih kg še vedno niso šli dol, potem pa kar naenkrat za 4 kg :D to mi je zj dalo še večji zagon da se rekreiram in veliko bolj pazim na to, kaj dam v usta. upam da se bom navadila tovrstne prehrane, ker vem, da če ne bom pazila na prehrano (kljub rekreaciji), se bom ponovno zredila. zato šport res ni dovolj, potrebno je tudi pazit na prehrano in potrebno je vse to sprejeti kot način življenja in ne le kot hujšanje.

Velik uspeha vsem!
Uporabniški avatar
urš*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a urš* » 18. Avg. 2009 12:38

Evo, tut jaz sem se ponovno spravla k miganju =))
Čez poletje je blo zatišje, sem se kr polenla, morm priznat. =)

Na aktivna.si sem si sprintala en fajn program ala TNZ, in delam to že dva tedna. Sicer sm si sama dodala še kr nekaj trebušnjakov na žogi, in vaje za roke z utežmi. Zašvicam se ful, in po vadbi se res super počutim.

V programu je tut tek, ki ga izvajam 2-3 x tedensko, vaje za mišični tonus pa vsak dan. Za zdaj še mam zagon in voljo in upam da bo tko tut ostalo. =)

Jem pa tisto kar mi zgleda zdravo in bio. 3 obroki, sadje vmes.

Aja pa še to; prvi tedn se mi je zdelo, da so se mi mišice konkretno "napihnile" in sm si že misla wtf :D No sej zdaj je bolše. =)
And at the end, all that matters, is YOU.


Nakit: http://nakitglamorous.blogspot.com/
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Sep. 2009 10:01

Ker je tema mal zamrla, jo obujam s pozitivnimi novicami :D
Mi je danes še mami potrdila (pol pa že mora bit res :lach:), mi je uspelo mal shujšat, ampak se mi je ravno to zgodilo, kg sem izgubila samo 3, ampak so se mi pa mišice precej nabile (v primerjavi s prejšnim švohotnim stanjem) in mi je večina oblačil bolj ohlapnih kot prej.
Bravo jz :D
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 06. Sep. 2009 10:21

Čestitke :top:

Js sem se pa malo zredila, se premalo gibam, jem pa isto oz. še več. Tako, da sem rekla, da se ne bom tok basala zvečer, malo pazila in šla večkrat kaj ven. Da bom sploh lahko oblekla kakšne kavbojke iz omare. :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Sep. 2009 11:50

purple_rain napisal/-a:Ker je tema mal zamrla, jo obujam s pozitivnimi novicami :D
Mi je danes še mami potrdila (pol pa že mora bit res :lach:), mi je uspelo mal shujšat, ampak se mi je ravno to zgodilo, kg sem izgubila samo 3, ampak so se mi pa mišice precej nabile (v primerjavi s prejšnim švohotnim stanjem) in mi je večina oblačil bolj ohlapnih kot prej.
Bravo jz :D

Čestitke. S čim pa si se ukvarjala, da si dobila mišice? No, jaz pa še vedno zjutraj na tešče kolesarim na sobnem kolesu, zraven gledam film in mine urca pa pol kot nič. :D Seveda sem začela postopoma, ne takoj preveč. Steper pa sem zdaj malo zanemarila. Moram spet priti v formo, ne gre mi toliko za hujšanje, ker to ni potrebno, važno je, da učvrstim telo.
Aja, pa s kolebnico skačem v sobi. Čeprav se hitro naveličam. :D

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov