Prhljaj

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 28. Avg. 2008 22:59

Šampon proti prhljaju microsilver shampoo anti-dandruff na bazi srebra je meni pomagal. Jemalo dražji ampak, če odpravi prhljaj je ok.

brez konzervansov, barvil,parfuma, ok zadeva
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 28. Avg. 2008 23:03

meni so prhljaj delal izkljucno preagresivni samponi! ko sem ta dejavnik izkljucila mi je izginil. uporabljam pa LAVERA lemon milk. super je! :)
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 29. Avg. 2008 10:28

meni se pa zadnji mesec pojavlja blazna srbečica, non stop se praskam po glavi! :evil: bi lahko rekla da je neke vrste prhljaj, samo ne v kosih oz. da bi se videl na laseh ali oblekah...kšna ideja kaj bi to blo?
lrslovenija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lrslovenija » 29. Avg. 2008 11:39

evahunnie napisal/-a:meni se pa zadnji mesec pojavlja blazna srbečica, non stop se praskam po glavi! :evil: bi lahko rekla da je neke vrste prhljaj, samo ne v kosih oz. da bi se videl na laseh ali oblekah...kšna ideja kaj bi to blo?


Alergija na preparate, ki jih uporabljaš????
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 31. Avg. 2008 11:36

Punce, tiste,ki ste probale že z vsemi možnimi šamponi pa se še kr niste znebile prhljaja, pejte v lekarno in probite s šamponi znamke Ducray.Men je naredu čudež,pa ne pretiravam!!Po doooolgem času mam lepo lasišče in mi ni nerodno it k frizerju,kjer mi je vedno nardila celo pridigo kater šampon moram uporabljat,ker sem mela res full prhljaja :x Ne zagotavljam,da bo zdej vsem pomagal,sam nimate pa kej zgubit.So pa šamponi za masten in suh prhljaj.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 31. Avg. 2008 16:01

lrslovenija napisal/-a:
evahunnie napisal/-a:meni se pa zadnji mesec pojavlja blazna srbečica, non stop se praskam po glavi! :evil: bi lahko rekla da je neke vrste prhljaj, samo ne v kosih oz. da bi se videl na laseh ali oblekah...kšna ideja kaj bi to blo?


Alergija na preparate, ki jih uporabljaš????


Hm, ne bi rekla, ker uporabljam isti šampon in balzam že več kot eno leto...
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 17. Dec. 2008 17:36

Kko je to možno, da se mi je naredu/sm ga dobila v obsegu 2 cm od čela gor in nikjer drugje ? In ta prhljaj se mi kaže v kr velikih koščkih. Kaj zdej si morem prat celo glavo s šamponom proti prhljaju ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 25. Dec. 2008 20:01

Vichy šampon za suho lasišče.. odličen je
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
anca_kk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anca_kk » 05. Jan. 2009 21:50

eni je pomagal šampon Oranozol - proti prhljaju
anca_kk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anca_kk » 05. Jan. 2009 21:51

meni* :D
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 05. Jan. 2009 22:03

men pa ne :(
anca_kk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anca_kk » 05. Jan. 2009 22:11

saj to je problem, ki pri vsakemu različno deluje. zato pa je tudi težko reči, da bo nekomu nekaj res pomagalo
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 06. Jan. 2009 3:27

p!ka napisal/-a:Kko je to možno, da se mi je naredu/sm ga dobila v obsegu 2 cm od čela gor in nikjer drugje ? In ta prhljaj se mi kaže v kr velikih koščkih. Kaj zdej si morem prat celo glavo s šamponom proti prhljaju ?


A se ti po možnosti, če tisto recimo dol odpraskaš, zelo hitro nova plast naredi (in je koža pod tem kar odpraskaš dol še "premlada":D)??
Ok, malo čudno sem napisala, he he :D

Vglavnem.. meni se je tudi tako naredilo pred letom (neki takega).. pa mami in sestri tudi.. pomagal nam je pa šampon (ki ga je že ena prej omenila): DUCRAY - Kelual (klik - samo js nč ne razumem, ker je v švabščini:D)
Traja sicer malo dlje časa, samo pomaga.. ciljal naj bi kao na vzrok, ne samo na posledico.. mislim nevem, učinkovalo je :D

Boljš ko Vichy!:P
Vichy mi je prhljaj sicer odpravil malkec hitreje kot Ducray, ampak sem ga imela v manj kot dveh mesecih nazaj! Tu sem porabila pa eno flaško* - sicer se je spet vrnil, ampak kasneje, po drugi flaški ga pa že kar lep čas več nimam (pa tisto je bil res prehud prhljaj.. ko bi bil vsaj normalen, pa sem imela take suhe fleke, prov kosi so bli.. brrrr), morm potrkat ;)

Je pa odvisno kakšen prhljaj imate - temu so namenjeni tudi različne vrste šamponov (nam je recimo ustrezal Kelual DS).. kot dodatek pri zdravljenju, pa je na voljo še neka tekočina s cinkom ali čim že, ma nevem, vsega majo.. eh he.. nam je res pomagalo! ;)


* ena flaška je 100ml, če se ne motim.. stane pa tam okoli 11€? vsaj pred časom je blo tu nekje..
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 06. Jan. 2009 9:38

^Tudi meni zelo pomaga (zaenkrat) Ducray. Pa sem tudi že imela veliko šamponov, pa se je prhljaj vedno vrnil.

Se pa prhljaj baje pojavi tudi zaradi stresa in upam da se ga dokončno znebim, ko diplomiram. :lol:
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 06. Jan. 2009 18:51

*Elle* napisal/-a:Vichy šampon za suho lasišče.. odličen je
Meni tudi pomaga samo ta ali pa Eucerinov šampon z ureo
I laugh at gilded butterflies.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov