Prhljaj

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 15. Sep. 2010 21:28

Zanima me, če je že kdo probal nov šampon od Syoss-a proti prhljaju? (že leta uporabljam H&S in ga na žalost moram menjati, ker mi uničuje laske)
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 21. Feb. 2011 21:51

Je kdo od vas uporabljal Elocom? Predvsem pozimi se mi velikokrat pojavijo težave s prhljajem, zato sem šel do dermatologa, ta pa mi je predpisal Elocom dermalno raztopino 1mg/g. Sedaj sem pa na netu prebral, da lahko ob dolgotrajni uporabi pride do stranskega učinka; tanjšanja kože. Kaj se smatra kot "dolgotrajna uporaba". Več tednov? Mesecev? Tega nisem zasledil nikjer. Če ima kdo kakšno informacijo, bom hvaležen.
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 16. Mar. 2011 14:41

sama prisega na vichy proti prhljaju, mi super pomaga, ga pa uporabljam izmeniično z gliscurjem. Poleg tega pa full pomaga od kar si spiram lase s nesladkanim kamiličnim čajem, svetjo se, ni prhlaja in nič ne srbi.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Mar. 2011 15:12

Mr. Nobody napisal/-a:Je kdo od vas uporabljal Elocom? .... Kaj se smatra kot "dolgotrajna uporaba". Več tednov? Mesecev?


Upsi, škoda da nisem prej videla posta. En teden lahko neprekinjeno uporabljaš Elocom.
taylorgodiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 4. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a taylorgodiva » 26. Apr. 2023 9:28

Snow flake napisal/-a:Kaj pa Head & Shoulders si poizkusila? Geometry Dash Scratch
Ker jaz imam tud težave s prhljajem, pa si sedaj že nekaj časa umivam lase z njim, pa je v redu. Mam pa nažalost potem mastne lase po dveh dneh in jih moram spet umit, ampak ne vem, če je za to kriv šampon.
jokica napisal/-a:drugač sem pa sama proti prhlaju uporabila Oranozol, pa ga uporabljala točno po navodilih, pa mi je zginu...
Pa tole bi blo mogoče tud vredno poizkusit (mislim, da se v lekarni dobi).
Poglej še v temi Pranje las / umivanje in nega las [Več Združenih tem], če slučajno najdeš kak pameten nasvet ...

I just feel that Head & Shoulders keeps me cool while using it. but it doesn't really treat dandruff!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]