Pomanjkanje energije

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 12. Okt. 2010 12:13

kvalitetno spat max 8ur na noc + hodit v hribe ali na plavanje

pri meni je kombinacija vsega trojega ucinkovala 100%
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 12. Okt. 2010 19:59

Pomanjkanje železa v krvi?
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 12. Okt. 2010 21:20

Pomanjkanje železa v krvi in ful nizek pritisk, oboje mam. Športam nikoli, zelenjavo in sadje jem skoz. Pa funkcioniram normalno poleti, pozimi in spomladi, samo jesen je totalno brez energije. Danes sem si nabavila neke vitamine v lekarni, bomo vidli, kako pomaga. :)
Because I can.
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 13. Okt. 2010 10:24

Bumerang napisal/-a:Pregledat ščitnico ne bi bilo odveč.

Smo pregledali in je vse ok, tudi moj srček dela ok. Niso našli nobenega vzroka. Ko je pritisk res nizek 70/40 grem lahko le na ifuzijo da pridem k sebi (se poveča volumen in s tem tudi pritisk).
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 13. Okt. 2010 20:12

Tananda napisal/-a:Pomanjkanje železa v krvi in ful nizek pritisk, oboje mam. Športam nikoli, zelenjavo in sadje jem skoz. Pa funkcioniram normalno poleti, pozimi in spomladi, samo jesen je totalno brez energije. Danes sem si nabavila neke vitamine v lekarni, bomo vidli, kako pomaga. :)


mogoče se ti to jeseni dogaja zrd tega k je več dežja in je nižji zračni pritisk. si že kdaj pomislila na to?
+ jesen pomeni začetek šole/faxa oz. vrnitev v službo po dupostu. na splošno je dost stresen čas tale jesen.
to kr se tiče tega, da ne športaš ni najbl fajn; kaj pa kkšni sprehodi? men dost pomaga če grem po kosilu na sprehod, na svež zrk, sploh zdele k je dost hladn me zmeri zbudi :D
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 14. Okt. 2010 19:31

^ Najverjetneje se res dogaja zaradi sprememb vremena, seveda sem pomislila na to. Predvidenje vzroka mi še ne da rešitve ane. :)

Na dolgem sprehodu sem vsak dan, mam pač psa. Ampak ure hoje na dan ne štejem za športanje. V bistvu neke rešitve za na spremembo letnega časa občutljive ljudi ni, kot ponavadi bom počakala, da mine. Je pa zoprno in upam, da bojo vitamini kaj pomagali.
Because I can.
METULJCEK123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 8. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a METULJCEK123 » 18. Okt. 2010 8:45

[quote="purple_girl"]živijo ja jaz sem bila dolgo časa dokler nisem začela uporabljati herbalifovih izdelkov. No tako za pomankanje energije ti predlagam šejk , zeliščni napitek ,gvarano in vitamine.
Za vse izd. mi pišite jaz se s tem ukvarjam
Če jih želiš:

irena.polajnar@volja.net
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 18. Okt. 2010 11:43

^^ in še sponzorja ki ti bo plačeval vse tole.

Je veliko bolje če se vse to uredi z načinom življenja (šport, prehrana, dovolj spanja...) in seveda s posvetom pri zdravniku v primeru slabokrvnosti ipd.
Uporabniški avatar
Tjasaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tjasaa » 28. Nov. 2010 18:41

- delaj stvari, v katerih uživaš
- zastavi si visoke cilje
- verjemi, da lahko dosežeš karkoli si zamisliš
- odpravi se proti ciljem,
in energije bo neomejeno.

:zustimm:
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 28. Nov. 2010 19:00

"Verjemi in vse se bo uresničilo" bullshit. Brez nizkih in povsem konkretnih ciljev se v teh dneh sploh ne splazim iz postelje. Grem zvečer nalašč lačna spat in zjutraj komaj čakam, da si naredim nekaj za jest, recimo.
Sicer čist možno, da pri nekaterih deluje ta motivacijska naravnanost pa to, ampak si upam izjavit, da v večini primerov, povezanih z letnim časom, to nabijanje ne pomaga.
Because I can.
Uporabniški avatar
Ashly5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 2. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashly5 » 02. Dec. 2010 14:22

Jaz se bila čisto brez energije ko sem ne namenoma izgubila kar precej kilogramov. Zdaj pa ko sem dobila malo kilogramov nazaj se počutim odlično in polna zagona...

Med časom ko sem bila brez energije sem jemala tablete od Bayer-ja Supradyn Q10.

Ampak po tem ko sem se nehala obremenjevati s temi zadevami, je čez čas energija sama prišla :) [/img]
Nutrilab
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nutrilab » 16. Dec. 2010 12:03

višnja napisal/-a:Poleg gibanja in zdrave prehrane sem glede dviga energije mnogo prebrala o Q10.
zanima me, kakšne izkušnje imate z njim tiste, ki jih jemljete. In od katerega proizvajalvca ter koliko gramske?


Koencim Q10 dejansko pomaga, saj sodeluje v procesih nastajanja energije v celicah... Več o koencimu in njegovem delovanju si lahko preberete na tej strani http://www.nutrilab.net/koencim-q10-10-11-2010.html
Za zdravje z naravo
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 16. Dec. 2010 15:25

moja babi naroča Bio Qinon Q10 (mic mengeš). se mi zdi, da smo pa mi vseen mal premladi za tole jemat :nixweiss: to bom jst na stara leta jemala :)
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 16. Dec. 2010 20:10

Jz mam tak kot monique isto nizek pritisk in včasih je počutje zarad tega res bedno, ko se vstanem na hitrco, ne glede na to al ležim al sedim se mi zavrti. To da bom dolgo živela mi pri tem ni ravno neka tolažba, ampak OK :) Brez energije sem edino ko imam nizek tlak pa ko me trebuh boli (1X na mesec :P )
Kri mam dobro, nisem slabokrvna. Do boljšega počutja pomaga kak šport, vsaj meni. Vem da se je težko spravit, ampak je vredno.
Od vitaminov jemljem le ehinacijo, pa še to ne ravno redno, dostikrat pozabim :oops:
Drugače pa čimbolj zdravo se prehranjevat pa bo. Za Q 10 pa mislim da smo še premlade :D
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Dec. 2010 20:40

No, ehinaceja pa kr ni vitaminček ane....

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov