Pomanjkanje energije

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

liiliija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a liiliija » 10. Jul. 2019 20:50

V tem primeru se strinjam z sweety87 in vpvp. Ne bi bilo slabo it do kakšnega psihijatra in na pregled hormončkov. Pri pomanjkanju energije je lahko tooook enih faktorjev k na njih niti ne pomislimo. Zdaj za depresijo je tudi odvisno kako se psihično počutiš...

Ker če se psihično dobro počutiš pol ti mogoče samo manjkajo kakšni vitaminčki. Pri meni se je začel problem utrujenosti na pragu pubertete in sem enostavno celo srednjo šolo prespala. Pa sem poskusila z antidepresivi in preveeeeeč kofeina pa mi nihče ni znal obraložit zakaj sem potrebovala 13 ur spanca. :/ Zraven pa seveda še skos prehladi in gripe ker mi je imunski sistem padel u nič.

En večer sem pa na FBju dobila oglas za kolagenske kapsule od cemio gamsa in jih naročila. Ful sem upala da mi bojo že takoj pomagala ampak je blo treba počakat 2-3 mesece da sem začela nazaj dobivat energijo. Pa tudi bolana nisem bila več tako pogosto ker sem imela prej očitno pomanjkanje vitamina C.

Mislim da razna prehranska dopolnila niso slaba ideja za utrujenost, sploh pa če zdravniki ne vejo kaj naj s tabo (tako kot u mojem primeru).
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Jul. 2019 21:21

Pa soda bikarbona baje pomaga.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 11. Jul. 2019 13:41

:lach:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Jul. 2019 16:42

Jaz bi sicer najprej predlagala eterična oljčka na stopala.
The world is as you are.

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov